Tesettür İlkbahar Kombinleri 2023

Tesettür ilkbahar kombinleri 2023 yılında nasıl şekilleniyor, hangi renkler ön plana çıkıyor, bu sezon tesettürde hangi desenler moda gibi konuları açıklarken bir yandan da tesettür ilkbahar kombin örneklerini sizlerle paylaşacağım.

Tesettür İlkbahar Kombinleri

Burada sizlere evinizdeki parçalarla rahatlıkla kendinize uyarlayabileceğiniz şık ve günlük her yaş grubuna hitap eden kombin örneklerini paylaşıyorum.

tesettur yaz kombini
tesettür ilkbahar kombinleri

Yukarıda büyük çiçek desenlerinin olduğu iki farklı kombin örneği görüyoruz. Bu sezon doğa desenleri ön plana çıkıyor ve büyük desenler daha çok kullanılıyor. Burada iki farklı günlük tesettür kombin örneği görüyoruz. Bu kombinlerde öne çıkan çiçek ve yaprak desenlerini bu sezon çokça göreceğiz.

genc tesettur yaz kombini
genç tesettür ilkbahar komini

Burada da genç hanımların kullanabileceği renkli ve ilkbahara uygun bir kombin görüyoruz. Desenli t-shirt üzerine spor kesim yağmurluk tercih edilerek rahat kesim bir pantolon ile tamamlanan kombinde spor ayakkabı kullanılmış.

spor tesettur kombini yaz
günlük tesettür ilkbahar kombin

Yukarıda da yine günlük olarak tercih edilebilecek iki farklı ilkbahar komini görüyoruz. Bu rahat kesim kumaş pantolonlar her dönem olduğu gibi bu dönem de oldukça moda. Sağ tarafta tunik gömleğin bu pantolon ile nasıl kombinlenebileceğine spor bir örnek de görüyorsunuz.

tesettur ilkbahar kombini
spor tesettür kombini

Burada da son derece spor bir tesettür komini görüyoruz. Bu kombin hem ilkbahar hem de sonbahar kombini olarak kullanılabilecek türde. Uzun oversize palto kombinin ana parçası olarak karşımıza çıkar iken. Bol kesim yüksek bel kumaş pantolon tercih edilmiş ve spor şık bir kombin oluşturulmuş.

tesettur kombinleri
tunikli ilkbahar kombini

Burada da tesettür ilkbahar kombinlerine tunikli kombin örneklerini görüyoruz. Bu tip uzun tunikler ilkbahar ve yaz aylarında da çok tercih edilen modeller arasında yerini alıyor. Bu tuniklerin dilerseniz rahat kesim dilerseniz de dar kesim pantolonlar ile kullanabilirsiniz.

tesettur ilkbahar yaz kombinleri
etekli tesettür kombini

Etekli ilkbahar kombinlerine örnekleri yukarıda görüyorsunuz. Dilerseniz elbise dilerseniz de tek etek ile şık ilkbahar kombinleri oluşturabilirsiniz.

tesettur genc yaz kombini
tulumlu tesettür ilkbahar kombini

Burada da tesettür tulum kombin örneği görüyorsunuz. Hem yaz hem de ilkbahar aylarında bu tip tulumları da rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

sik tesettur kombini
şık ilkbahar yaz kombinleri
gunluk tesettur yaz kombini
ilkbahar yaz tesettür
tesettur yaz trendleri
etek ile tesettür ilkbahar kombinleri
tesettur yazlik takim elbise
ilkbahar tesettür takım elbise

Burada sizlere ilkbahar tesettür kombinleri hakkında bilgi verdim dilerseniz tesettür takım elbise modellerini buradan inceleyebilirsiniz.

Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu