Tesettür İş Kombinleri 2024

Tesettür iş kombinleri bu sezon nasıl şekilleniyor, hangi modeller ön plana çıkıyor sorularının yanında işe giderken yapabileceğiniz kombinlere şık ve rahat örnekleri de sizler ile paylaşacağım.

Tesettür giyimde iş kombinleri genellikle uzun üst grup ile şekilleniyor diyebiliriz. Üst grup tesettür giyim ürünleri; uzun ceketler, uzun yelekler, uzun gömlekler altına etek, pantolon gibi ürünler ile tamamlanıyor.

Ofis tesettür kombinleri için genellikle kumaş ürünler tercih ediyoruz ve kumaş takımlar kullanılabileceği gibi farklı parçaları da birleştirerek şık tesettür iş kombinleri oluşturabiliriz.

Tesettür İş Kombinleri Modelleri

1 5
tesettür i̇ş kombinleri 2024 13

Yukarıda toprak renklerinden oluşturulmuş bir tesettür ofis kombini görüyorsunuz. Burada tonsürton bir kombin uygulanmış. Düz kesim kumaş pantolon üzerine bir ton daha koyu uzun bir ceket kullanılmış. İçerisine de beyaz renk rahat kesim bir gömlek ve eşarp olarak da yine aynı tonlarda fakat tam aynı olmayan bir renk tercih edilmiş. Siyah yüksek topuklu ayakkabı ile birlikte siyah çanta ile kombin tamamlanmış. Burada mevsimsel duruma göre çanta ve ayakkabı rengi beyaz ya da krem olarak da tercih edilebilir.

2 4
tesettür i̇ş kombinleri 2024 14

Yukarıda yumuşak bir kumaştan tasarlanmış iki parça bir tesettür takım görüyorsunuz. Bu takım gri renk olarak karşımıza çıkıyor ve alt parça boru paça şeklinde kullanılır iken üst parça uzun ve volanlı bir eteğe sahip olacak şekilde tasarlanmış. Omuzlarda fırfır detayları ile sıkıcılıktan kurtarılan takım bileklerde lastik kullanılarak daha rahat ve kullanışlı bir hale getirilmiş. Bu tip ikili takımları da iş hayatında rahatlıkla tercih edebiliriz.

3 4
tesettür i̇ş kombinleri 2024 15

Yukarıda iki farklı tesettür iş kombinleri için örnek görüyorsunuz. Bu iki farklı kombinden bir tanesi yelekli bir tanesi de ceketli olarak karşımıza çıkıyor. Bildiğiniz üzere son dönemde yelekli tesettür takımlar oldukça moda. Burada da kollarda fırfır detayı bulunan bir yelek takımı görüyorsunuz. Bu takımda beyaz renk gömlek tercih edilerek kombin tamamlanmış. Öte yandan daha salaş bir takım görmekteyiz. Bu takımda geniş kesim bir pantolon ve uzun bir ceket kullanılmış. Her iki parça da salaş olduğu için üç badi dar olarak tercih edilmiş.

4 1
tesettür i̇ş kombinleri 2024 16

Yukarıda uzun kaplı bir kombin görüyoruz. Bu kap modelleri de tesettür giyimde ön plana çıkan parçalardan. Burada kırmızı tonlarındaki kap ceket beyaz pantolon ile kombinlenmiş. İçerisine yine beyaz renk bir bluz kullanılmış. İş kombini için tercih edebileceğiniz şık ve rahat bir kombin türü.

4 5
tesettür i̇ş kombinleri 2024 17

Yukarıda lacivert ve beyazın birlikte kullanımına şık bir örnek görüyorsunuz. Lacivert ispanyol paça pantolon üzerine midi boy yeşil bir ceket tercih edilmiş ve yine yeşil topuklu ayakkabı ile kombin yapılmış. Bu kombinde iç parça ve eşarp da lacivert tercih edilebileceği gibi görselde de gördüğünüz üzere siyah da tercih edilebilir.

5 3
tesettür i̇ş kombinleri 2024 18

Yukarıda etekli bir tesettür iş kombini görüyorsunuz. Tesettür iş kombinleri denince uzun etekler ve rahat kesim pantolonlar ön plana çıkıyor. Burada bürümcük kumaştan bir uzun etek üzerine midi boy bordo ceket kullanımını görüyorsunuz. Bordo ve krem tonlarının kusursuz uyumunu gördüğümüz bu kombin şık ve rahat.

6 4
tesettür i̇ş kombinleri 2024 19

Yukarıda daha çok genç hanımlara hitap eden bir iş kombini görüyoruz. Bildiğiniz üzere çizgili ve kareli blazer ceketler yılın öne çıkan kış parçalarından oluyor. Burada da çizgili blazer ceket kullanımına şık bir örnek görüyoruz. Tamamı krem olarak kombinlenen parçalar koyu kahverengi eşarp ile tamamlanmış. Aynı zamanda ayakkabı olarak da makosen tipi ayakkabılar tercih edilmiş.

7 4
tesettür i̇ş kombinleri 2024 20

Yukarıda iki renk etek pantolon tesettür takımı görüyorsunuz. Tesettür iş kombinleri için en çok tercih edilen modeller bu takımlardır. Burada iki farklı ceket boyu görüyorsunuz. Bir tanesi midi bir tanesi ise maxi boy. Bu ceket türlerinden tarzınıza ve zevkinize uygun olan boyu tercih edebilirsiniz. Bu tip takımları kombinler iken yalnızca eşarp, ayakkabı ve çanta tercihini yapmanız yeterli olacaktır.

8 3
tesettür i̇ş kombinleri 2024 21

Bu tip ceketleri çokça gördük. Böyle ceketlerden farklı renklerde edinerek birçok farklı kombin elde etmeniz mümkün. Eğer bir ofis çalışanı iseniz bu ceketlerden mutlaka edinmenizi tavsiye ederim.

9 1
tesettür i̇ş kombinleri 2024 22
10 2
tesettür i̇ş kombinleri 2024 23

Burada farklı tarza sahip tesettürlü kadınlar için şık bir tesettür iş kombini görüyorsunuz. Bu tip spor kesim uzun ceketleri de iş hayatında tercih edebilirsiniz.

Burada sizlere tesettür iş kombinleri hakkında bilgi verdim. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi instagramdan takip etmek için burayı tıklayabilirsiniz. Aynı zamanda ana sayfaya dönmek için de burayı tıklayabilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu