Kişiye Özel Hediye ve Tasarımlar

Kişiye özel hediye arıyor iseniz şimdi sizlerle sınırsız sayıda çeşit seçeneği sunan bir sayfayı paylaşacağım. Kendinizi şımartmak veya yakınlarınıza özel bir hediye vermek istiyor iseniz el emeği ile bezenmiş ve kişiselleştirilmiş ürünleri bir arada bulabileceğiniz Keçe Zamanı’nı ziyaret edebilirsiniz.

Burada çocuk ve bebek ürünlerinden aile kombinlerine kadar, dekorasyondan nikah şekerine sayısız çeşit bulacaksınız. Aynı zamanda ürünün dilediğiniz şekilde kişiselleştirilmesi de satın alacağınız ürünü eşsiz ve tek kılan en önemli detay.

Keçe Zamanı sizlere kendi tasarımlarını sunmanın yanında hayalinizdeki tasarımı da gerçeğe dönüştürmeyi sağlıyor. Kişinin talepleri doğrultusunda ürünler renk ve model olarak çeşitlendirilebiliyor.

Özellikle mesaj yazılı çocuk ve bebek t-sihrtlerini incelemenizi şiddetle tavsiye ederim. Bu ürünler yakınlarınıza veya çocuklarınıza eşsiz hediyeler olmak üzere tasarlanmış ve son derece sevimli.

Dilerseniz buradan bir kaç örneği sizlerle paylaşarak daha net fikir sahibi olmanızı sağlayalım.

Kişiye Özel Avize

kişiye özel hediye
çocuk odası avize

Kişiye Özel Hediye T-shirt

kisiye ozel t shirt 1
kardeş t-shit

Aktivite Kitabı

aktivite kitabi
aktivite kitabı

Diş Magneti

dis magneti
diş magneti

Kapı Önü Paspas

kisiye ozel kapi onu paspasi
kapı önü paspas kişiye özel hediye

Aile Kombini T-shirt

aile t shirt
aile kombini t-shirt

Burada gördüğünüz bir kaç çeşit dışında her türden ürünü bulabileceğiniz ve kişiselleştirilebilir ürünleri keçe zamanı sayfasını ziyaret ederek bulabilirsiniz.

Lohusa takımları kişiye özel halde tasarlanarak anne ve bebek takımı haline getiriliyor ve dilediğiniz şekilde süslemeler yapılarak size teslim ediliyor. Aynı şekilde yeni doğan takımlarını da kişiselleştirilmiş halde ve kişiye özel hediye halinde satın alabiliriniz.

Tüm bunların dışında çocuklarınız için sevimli ve eğlenceli mesajlar veya isim yazılı ya da sevdiğiniz çizgi karakterleri de barındıran ürünlerin sizin için hazırlanması da mümkün.

Dekorasyon alanında da yine kişiye özel ev hediyelerini buradan temin edebilirsiniz. Aynı zamanda özel ölçülerde ihtiyacınız olan masa örtüsü, runner, nevresim takımı gibi bir çok farklı ürünü de dilediğiniz ölçüde sizler için hazırlayan bir yapıya sahip olduğu için benzerlerinden ayrılan bir sayfa diyebiliriz.

Türkiye’nin her yerine kapıda ödeme imkanı da sağlayan sayfadan gönül rahatlığı ile ürünlerinizi temin edebilirsiniz. Tüm bunların yanında dilediğiniz renkte ürünlerin tasarlanıyor olması ve ürünün hazırlanma aşamasında size danışılması gibi özel imkanlar da sağlıyor.

Parmak kuklaları çeşitli oyuncaklar ile zararsız çocuklarınıza gönül rahatlığı ile bırakabileceğiniz güvenli ve sağlıklı oyuncakları da keçe zamanı sizler için sunuyor.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu