İspanyol Paça Jean Pantolon Kombinleri 2024

İspanyol paça jean pantolon kombinleri 2023 yılında yeniden hayatımıza giren ve 2024 yılında artarak devam eden kıyafet modası arasında yerini aldı.

Bildiğiniz üzere en son 2000’lerin başlarında moda olan ispanyol paça pantolonlar yıllarca kullanılmış ve sora bir anda demode hale gelmişti. Ne yazık ki bu tip parçalar dönemsel olmakla birlikte tekrar tekrar moda olabiliyor.

Baktığımız zaman geçtiğimiz yıllarda düşük bel ve ara bel olarak karşımıza çıkan ispanyol paça pantolonlar bu sezonda yüksek bel olarak önümüze çıkıyorlar. Her ne kadar yüksek bel modası son gaz devam etse de yavaş yavaş bu modanın da yerini yine düşük bele bırakmaya başladığını görmekteyiz.

İspanyol Paça Jean Pantolon

1
i̇spanyol paça jean pantolon kombinleri 2024 10

İspanyol paça pantolon modası oldukça sevilen modalardan oluyor. Jean pantolonlarda da öne çıkan bu model kişiyi çok daha uzun ve çok daha zayıf gösterdiği için oldukça şık ve temiz bir duruş sağlıyor. Öte yandan bacak boyunu da çok uzun gösterdiği için boy sorunu olan kişiler için de son derece doğru bir tercih oluyor. Özellikle genç hanımların yeni favori parçası ispanyol paça jean diyebiliriz.

3
i̇spanyol paça jean pantolon kombinleri 2024 11

İspanyol paça jean pantolon modasına baktığımızda paça boyunun hem yere kadar uzanan modellerini hem de bilekte kalan modellerini görüyoruz. Eğer boy probleminiz yok ise ve boyunuzun uzunluğundan memnun iseniz bilekteki modelleri tercih edebilirsiniz. Ancak boyunuz çok daha uzun görünsün istiyor iseniz yere kadar uzanan modeller sizin için doğru tercih olacaktır.

4
i̇spanyol paça jean pantolon kombinleri 2024 12

Öte yandan yukarıda paçaları oldukça bol olan bir ispanyol paça jean pantolon görüyorsunuz. Bu tip modeller de geçtiğimiz yıllardan bu günlere uzanan modellerden oluyor. Bu pantolonlara ispanyol paça denmesinin nedeni ise İspanya’da ortaya çıkan bir model olmasından kaynaklanmaktadır. Zaman içerisinde dünyaya yayılmış ve ülkemizde de kendi ismi ile anılmış. Yukarıda gördüğünüz tarzdaki ispanyol paça jean pantolon modeli tercih edecek iseniz yere kadar uzanan şekilde tercih etmeniz şık bir görüntü yakalamanızı sağlayacaktır.

5
i̇spanyol paça jean pantolon kombinleri 2024 13

Burada ise daha yumuşak geçişli bir ispanyol paça jean pantolon görüyorsunuz. Üst kısım ile alt kısım arasındaki genişlik farkı daha orantılı şekilde tasarlanmış. Böyle ispanyol paçaya sahip pantolonlarınızı crop, gömlek, bluz, badi, kazak, t-shirt ile kombinleyebilirsiniz. Fiziğinize güveniyor iseniz dar, vücuda oturan parçaları tercih etmeniz daha uygun olacaktır.

Aynı zamanda bu pantolon ile kullanılmaması gereken parçalardan da bahsetmek gerekir ise kesinlikle oversize parçalar bu tip ispanyol paça pantolonlar ile kombinlenmemelidir.

6
i̇spanyol paça jean pantolon kombinleri 2024 14

Hem yaz hem de kış aylarında tercih edilebilecek parçalardan olan ispanyol paça pantolonlar jean olduğu gibi farklı kumaş türlerinden de karşımıza çıkıyor. Kumaş ispanyol paça pantolon modellerini ise daha sonra ele alacağız. Kış aylarında daha çok jean ispanyol paça pantolonları tercih ediyoruz diyebilirim.

Yukarıda üç farklı isyanyol paça pantolon kombini görüyorsunuz. Deri ceket, blazer ceket, gömlek ile farklı kombinler oluşturulmuş. Bu pantolonlar altına genellikle yüksek topuklu ayakkabılar tercih edilmektedir. Ancak yüksek tabanlı spor ayakkabılarınızı da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

8
i̇spanyol paça jean pantolon kombinleri 2024 15

Kemer kullanımı için en uygun pantolon türlerinden bir tanesi de şüphesiz ispanyol paça pantolonlardır. Kemer kullanarak spor şık bir görüntü yakalamanız mümkündür. Yukarıda dört farklı kombin örneği görüyorsunuz. Burada beyaz renk ispanyol paça jean pantolon görüntüsünü de görmekteyiz. Oldukça şık olan beyaz pantolon da bu türde çok tercih edilen renklerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

7
i̇spanyol paça jean pantolon kombinleri 2024 16

Yukarıda crop top ile ispanyol paça kullanımını görmektesiniz. Yüksek bel ispanyol paça pantolon modelleri ile crop kullanımının uygun olduğunu yukarıda belirtmiştim. Burada da bu örneğe uygun bir görsel görüyorsunuz. Belinizi çok daha ince gösterirken aynı zamanda boyunuzu da uzun gösteren bu komini günlük hayatınızda elinizdeki parçaları bileştirerek rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

7
i̇spanyol paça jean pantolon kombinleri 2024 17

Yukarıda ispanyol paça jean pantolon ile kışlık kombin örneği görüyorsunuz. Bu kombinde orta boy bir kaban kullanılmış dilerseniz uzun kaban modellerini de bu pantolonlar ile kullanmanız mümkündür.

Burada sizlere ispanyol paça jean pantolon kombinleri hakkında bilgi verdim. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi instagramdan takip etmek için burayı, ana sayfaya dönmek için ise burayı tıklayabilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu