Kadife Pantolon Kombinleri Kadın

Kadife pantolon kombinleri kış aylarında tercih edilen kombin modellerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Kış denince ilk akla gelen kumaş türlerinden bir tanesi olan kadife kumaş bir çok farklı ürün grubunda kullanılıyor.

Özellikle elbise, bluz, pantolon ürün gruplarında kadife kumaşın farklı versiyonlarını görüyoruz. Dönem dönem moda dönem dönem de demode olan kadife pantolon tercihi için ise her döneme uygun kesime sahip modelleri tercih etmek uzun yıllar kullanılabilirlik sağlayacaktır.

Kadife Pantolon Kombinleri

Kadife pantolon kombini yapmak kişileri zorlayan konulardan bir tanesidir. Özellikle de renkli kadife pantolonlar ile kış kombinleri oluşturmak daha zordur diyebiliriz. Burada sizler için kadife pantolon kombinleri yapılır iken dikkat edilmesi gerekenleri paylaşacağım.

6 5
kadife pantolon kombinleri kadın 13

Yukarıda genç paça rahat kesim bir kadife pantolon kombini görüyorsunuz. Bu kombin oduncu gömlek ile kombinlenmiş. Boğazlı dar kesim kazak üzerine kullanılan gömlek kombini sıradanlıktan çıkararak tarzı olan kişiler için bir hale gelmiştir.

7 5
kadife pantolon kombinleri kadın 14

Yukarıda alıştığımız kadife pantolon görüntüsünden çok farklı bir kadife pantolon modeli görüyoruz. Kısa paça, paçaları dar ve beli kemer detaylı yüksek bel pantolon görüyorsunuz. Son derece şık olan bu pantolon günlük şıklık için kışın favori parçanız olacak cinsten.

8 5
kadife pantolon kombinleri kadın 15

Yukarıda bir kere alıp her dönem kullanabileceğiniz ve modası geçse bile tekrar moda olacak bir pantolon türü görüyorsunuz. Kadife pantolon kombinleri içerisinde en çok tercih edilen kadife pantolon türü yukarıda gördüğünüz gibi geniş kesim pantolonlar oluyor. Bu pantolonlar kişiyi uzun boylu da gösterdiği için oldukça şık bir görüntü yakalamayı sağlıyor. Bu tip bol kesim pantolonlar üzerine dar kesim ürünler tercih etmek daha yerinde olacaktır.

9 3
kadife pantolon kombinleri kadın 16

İspanyol paça ve kısa paça olarak tasarlanan bu fitilli kadife pantolon topuklu veya topuksuz postal botlar ile kombinlenmek için tasarlanmıştır. Bu tip kısa ürünleri kış aylarında bot veya postal ile kombinleyerek şıklığı yakalayabilirsiniz.

10 4
kadife pantolon kombinleri kadın 17

Yukarıda tam bir klasik kadife pantolon kombinleri denince ilk akla gelen kombin türünü görüyorsunuz. Kombinde ispanyol paça pantolon, boğazlı örgü kazak, kemer kullanılmış. Burada asıl dikkat çeken şıklık renklerin uyumundan geliyor diyebiliriz. Yeşil ve taba, kiremit, koyu kahve renkleri aslında çok uyumlu olan ve şıklıkta rol oynayan renk kombinleridir.

11 1
kadife pantolon kombinleri kadın 18

Yandan çıtçıtlı ve yandan fermuarlı pantolonlar öne çıkan pantolon modellerinden oluyor. Burada bu modelin kadife kumaşa uyarlamasını görüyoruz.

5 5
kadife pantolon kombinleri kadın 19

Yukarıda havuç kesim kahverengi yüksek bel ve belde büzgü detaylı bir pantolon görüyorsunuz. Bu tip kadife pantolon kombinleri yapılır iken ya crop ya da pantolon içerisine kullanılabilecek üst parçalar tercih edilmelidir ki bel detayı ortada kalsın. Bu tip bel detayları beli olduğundan daha ince gösterdiği için çok sık tercih ediliyor.

4 7
kadife pantolon kombinleri kadın 20

Yukarıda kiremit rengi şalvar kesim kadife pantolon kombini görüyoruz. Beli lastikli olan bu pantolon da yine yüksek bel olarak tasarlanmış ve dar kesim boğazlı kahverengi kazak ile kombinlenmiş. Spor ayakkabı ile tamamlanan kombin botlar ile de tercihe ve havaya göre kombinlenebilir. Özellikle postal tipi botları bu tip pantolonlar ile çokça kombinleyebiliriz.

3 6
kadife pantolon kombinleri kadın 21

Burada pembe renkte yırtmaç detaylı geniş paçalı kadife pantolon kombinleri için bir örnek görüyorsunuz. Yüksek bel olan bu kadife pantolon crop kazak ve spor ayakkabı ile tamamlanmış. Beyaz kazak ve yine beyaz tonlardaki ayakkabı pantolonu ön plana çıkarmış.

2 5
kadife pantolon kombinleri kadın 22

Yukarıda alışık olduğumuz fitilli kadife pantolon görüntüsünden farklı bir kadife kumaş türünden tasarlanmış pantolon modeli görüyorsunuz. Fitilli kumaş yerine daha rahat bir kumaş türü olan bu tip kadife kumaşlar yukarıda gördüğünüz gibi dökümlü pantolonlarda çokça tercih ediliyor. Hem rahat hem de şık olan bu pantolonlar tesettür giyimde de büyük yer buluyor.

1
kadife pantolon kombinleri kadın 23

Yukarıda havuç kesim kadife pantolon kombini örneği görüyorsunuz. Koyu pembe renkteki bu pantolon farklı renkleri bir araya getirerek nasıl kombin yapılır konusuna bir örnek olarak karşımıza çıkıyor. Pembe ve tonları kış aylarında zorlanılan renk kombinlerindendir. Özellikle daha çok koyu renk ayakkabı ve koyu renk mont tercih edildiği için renk uyumu bir sorun oluşturabilir. Ancak bildiğiniz üzere beyaz bot ve çizmeler son dönemde öne çıkıyor ve bu anlamda bu renkler bize yardımcı oluyor.

Burada sizlere kadife pantolon kombinleri hakkında bilgi verdim. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi sosyal medyadan takip etmek için burayı, ana sayfaya dönmek için burayı tıklayabilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu