Tesettür Takım Elbise Modelleri 2021

Tesettür takım elbise özel günlerde, ofis kombinlerinde ve bazen de günlük hayatta kullanılan bir giyim türüdür. Tıpkı tesettürlü olmayan kıyafetlerde olduğu gibi tesettürlü kıyafetlerde de ikili ve üçlü takımlar bulunur. Bu konu ile ilgili detaylı bilgiyi dilerseniz buradan inceleyebilirsiniz.

Tesettür giyimde hem pantolonlu hem de etekli takım elbise modelleri bulmak mümkündür. Siz de tarzınıza ve kullanım alanınıza uygun takım elbise modellerini burada bulabilirsiniz.

Takım Elbise Tesettür Modelleri

Takım elbise tesettür modellerini dilerseniz birlikte inceleyerek yılın öne çıkan modellerine bir göz atalım.

İkili Takım Bayan Tesettür

etekli takim elbise modelleri tesettur
ikili takım bayan tesettür

Yukarıda ikili tesettür takım modeli görüyorsunuz. Bu modelde ceket kullanılmayarak bluz hem ceket hem de gömlek yerini tutacak şekilde tasarlanmış. Tesettürlü hanımlar için bu tip şık ve sade takımlar hem ofis hem de özel gün kombini için değerlendirilebilir.

Bluz Pantolon Tesettür Takım Elbise

bluz pantolon takimi tesettur
tesettür giyim takım

Yukarıda sıradan takımlardan farklı bir takım modeli görüyorsunuz. Üstte elbise biçiminde tasarlanmış uzun bir bluz görüyorsunuz. Belden oturtmalı bir elbise şeklinde tasarlanmış tunik altına yine aynı kumaştan bir pantolon tasarlanarak şık ve rahat bir takım elde edilmiş.

Tesettür Ceket Pantolon Takımı

ikili takim tesettur
tesettür ceket pantolon

Burada yine en çok tercih edilen pantolon ve ceket takım elbise tesettür modeli görüyorsunuz. Bu modelde uzun ceket altında dar kesim bir pantolon kullanılmış ve iki düğmeli açık kullanıma uygun olarak tasarlanan ceket içerisine gömlek kullanımı ile kombin sağlanmış. Bu tip takım elbiselerin her rengini piyasada rahatlıkla bulabilirsiniz.

Etek Tunik Kombin

sik etek bluz takimi tesettur
etek tunik kombin

Yukarıda etek tunik kombinine şık bir tesettür takım elbise modeli görüyoruz. Burada kalem etek üzerine belden oturtmalı sade ve şık bir tunik bluz kullanılmış ve şık bir takım oluşturulmuş.

Tesettür Takım Elbise Siyah

tesettur takim elbise siyah
tesettür takım elbise siyah

Yukarıda her tür takım elbisede en çok tercih edilen renk olan siyah bir modeli görüyorsunuz. Özellikle de ciddi ortamlarda siyah renk en uygun renktir. Siyaha alternatif olarak lacivert ve bordo gibi renklerde tercih edilebilir. Burada siyah renk açık renk eşarp ve yine aynı renkte bluz ile kombinlenerek boğucu bir kombin oluşması engellenmiş.

İkili Takım Pantolonlu

tesettur yesil takim elbise
ikili takım pantolonlu

Yukarıda ikili pantolonlu takım modeli görüyorsunuz. Burada aslında diğer takımlara göre daha spor bir takım modeli görüyorsunuz. Bu takımda dar paça havuç pantolon ile rahat kesim bir ceket kullanılmış ve ceketteki cep görünümlü detaylar cekete daha spor bir hava katmış. Bu tip takımları günlük hayatınızda da özel günlerinizde de kullanabilirsiniz. Bu takım altına topuklu ayakkabı kullandığınızda özel günlere spor ayakkabı kullandığınızda ise daha sıradan günlere kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmış bir takımdır.

Tesettür Takım Elbise Abiye

ikili dugun takimi tesettur
tesettür takım abiye

Burada abiye bir takım görüyorsunuz. İki parçadan oluşan bi takımda etek komple payet ile kaplamış ve üst kısımda kol manşetlerinde yine payet kullanılarak takım haline getirilmiş. Düğün özel davetler gibi günlerde bu tip payetli takımları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tesettür Ceket Takım

tesettur desenli takim
tesettür ceket takım

Yukarıda tesettürlü hanımlar için tasarlanmış şık bir ofis takımı görüyoruz. Bu ceket ve pantolondan oluşan takımda ceket uzun kullanılarak belden kemer detayı ile bel oyuntusu ortaya çıkacak şekilde tasarlanmış ve yine altta düz kesim bir pantolon tercih edilmiş. Bu tip takımları eşarp ve bluzunuzda kullanacağınız renkler ile hareketlendirebilirsiniz.

Tesettür Takım Elbise Şık

tesettur ofis kombini
tesettür takım elbise şık

Yukarıda oldukça şık bir takım elbise görüyorsunuz. Etek ve ceketten oluşan bu takımda etek çan şeklinde kullanılmış ve ceket daha kısa tutularak eteğin formunun bozulması engellenmiş. Bu takım elbisede kendinden desenli yani kareli bir kumaş kullanıldığı için içerisinde kullanacağınız kazak veya bluzun ve yine aynı zamanda eşarbın çok fazla hareketli olmasına gerek yoktur. Bu noktada sade renk ve desensiz tercihler yapmak daha doğru olacaktır.

Genç Tesettür Takım

genc tesettur pileli etek takimi
genç tesettür takım

Yukarıda genç tesettürlü hanımlar için son derece renkli ve canlı bir tesettür takım modeli görüyorsunuz. Burada kullanılan pileli etek son dönemde yeniden moda olan etek modelleri arasında. Özellikle de genç hanımlar tarafından çok tercih edilen yeni dönem tesettür etek modellerinden bir tanesi pileli etek modelleridir.

Şık Etek Bluz Takımı

ikili takim etek bluz takimi tesettur
şık etek bluz tesettür takım

Yukarıda yine şık günlerde tercih edebileceğiniz etek bluz takımı görüyorsunuz. Düz olarak tasarlanan etek üzerine oldukça hareketli bir modele sahip bluz kullanılmış ve modeli son derece sıradanlıktan kurtarmış. Bu tip takımları nikah davetlerinde veya özel yemekli toplantılarda tercih edebilirsiniz.

Pileli Etek Bluz Tesettür Kombini

pileli etek bluz takimi tesettur
pileli etekli takım tesettür

Yukarıda da yine pileli etek ile oluşturulmuş bluzlu bir takım modeli görüyorsunuz. Burada asimetrik kesim bir bluz kullanılarak bluzada hareket katılmış ve aynı zamanda kemer de kullanılarak bel oyuntusunun ortaya çıkması sağlanmış.

Tesettür Spor Etekli Takım

sik ikili takimlar tesettur
spor takım elbise tesettür

Yukarıda oldukça spor şekilde tasarlanmış bir ikili takım görüyoruz. Burada çan etek gömlek ile kombinlenerek daha spor ve rahat bir hava verilmiş. Bu tip takımları tarzınızı yansıtmak için tercih edebilirsiniz.

Şık Düğün için Tesettür Takım

sik ikili takimlar bayan tesettur
düğün tesettür takımı

Tesettür Takım Elbise Kışlık

tesettur acik renk takim elbise
kışlık tesettür takım elbise

Yukarıda kışlık kadife kumaştan pantolon ve ceketten oluşan bir takım elbise modeli görüyoruz. Burada ispanyol kesim bir pantolon tunik ceket ile tamamlanmış ve içerisine de yine tonsürton ile aynı tonlarda bir kazak ve ayakkabı kullanılarak kombin tamamlanmış

Kırmızı Takım Elbise Tesettür

tesettur ceket pantolon kombinleri
tesettür takım elbise

Ceketli Tesettür Takım Elbise Modeli

tesettur haki yesil takim elbise
ceket pantolon takım elbise tesettür

Yukarıda oldukça zarif bir tesettür takım görüyorsunuz. Bu takımda düz ve dar kesim bir pantolon kullanılırken üzerine oldukça uzun bir ceket kullanılmış ve bu ceket üzerinde kullanılan detaylarla takıma farklı bir hava katılmış.

Tesettür Takım Elbise Mavi

tesettur takim elbise mor
tesettür takım elbise modelleri 2021 21
tesettur takim sik ikili takim
tesettür takım elbise modelleri 2021 22

Burada tesettür takım elbise modellerinde yılın öne çıkan modellerini sizlerle paylaştım. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
0/5 (0 Reviews)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu