Lise Mezuniyet Kıyafet Trendleri 2024

Lise mezuniyet kıyafet trendleri 2024 yılında renkli diyebiliriz. Siyahı oldukça az göreceğimiz mezuniyet koleksiyonlarında cıvıl cıvıl renkler hakim. Özellikle pembe ve pudra tonlarının yanında sarının da fazlaca öne çıktığı görülüyor.

Burada sizlerle yılın öne çıkan renk ve modellerini hem görsel hem de metinsel olarak paylaşacağım. Böylece siz de zevkinize ve konseptinize ve tabi ki aynı zamanda fiziğinize uygun modeli seçmekte kolaylık yaşayacaksınız.

Lise Mezuniyet Kıyafet Trendleri Nelerdir?

Burada yılın öne çıkan trendlerini sizler için derledim. Burada 2024 yaz trendlerinin ilk esintilerini de göreceksiniz. Aynı zamanda düğün sezonunun da başlaması ile birlikte bu kıyafetleri yakınlarınızın düğünlerinde de rahatlıkla tercih ederek tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Bu sezon çok fazla dönemsel ve sezon ürünü parçalar bulunmuyor. Artan maliyetlerden dolayı kişiler artık her sezon ve uzun yıllar kullanacağı modellere yöneldiği için moda sektörünün de en azından bu süreçte buna yönelik ürünler üretmeye başladığını görüyoruz.

1 2
lise mezuniyet kıyafet trendleri 2024 9

Siyahtan vazgeçemem diyenler için ilk seçeneğimiz elbette abiye kıyafetlerin başını çeken siyah renk oluyor. Özellikle kilo problemi olanların tercih ettiği siyah renk abiyeler yukarıda da gördüğünüz gibi uzun modellerde kusursuz bir görüntü sağlıyor. Burada tek omuz derin yırtmaçlı bir tuvalet görüyorsunuz. Bu kıyafeti uzun boylu genç kızlar rahatlıkla tercih edebilir. Aynı zamanda bacak boyunu çok daha uzun göstermek için krem rengi veya bilekten bağı olmayan modelleri tercih ederek doğru tercih yapacaksınız. Böyle kıyafetlerde boyun mesafenize bağlı olarak toplu ya da açık modeller tercih edebilirsiniz. Boyun mesafeniz dar ise toplu modeli uzun ise açık saç modeli kullanarak kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz.

2 1
lise mezuniyet kıyafet trendleri 2024 10

Burada da saten ve yukarıdakine benzer bir elbise daha görüyoruz. Uzun modeller genelde zarif ve şık görünmek isteyen kızların tercihi oluyor. Bu modelde göğüs kısmından geçen bir tek omuz kullanılmış ve dekolte kısmı daha zarif hale getirilmiş.

6
lise mezuniyet kıyafet trendleri 2024 11

Lise mezuniyet kıyafet trendleri denince bu yıl ilk akla gelen renk fuşya oluyor. Burada da lise mezuniyetine son derece uygun renkte ve modelde bir abiye görüyoruz. Tütü eteğe sahip bu elbise kalın askıları ve ölçülü etek boyunun yanında ölçülü degajesi ile birlikte lise yaş grubuna tam anlamıyla hitap eden bir yapıda. Bu tip bir elbiseyi topuksuz sandalet veya spor ayakkabı ile de kombinleyebilirsiniz. Bildiğiniz üzere artık abiyeler ve takım elbiseler spor ayakkabılar ile kombinleniyor.

8
lise mezuniyet kıyafet trendleri 2024 12

Lise mezuniyet kıyafet trendleri için öne çıkan modeller tüllü ve tütülü modeller oluyor. Bu model de diz üstü kabarık tül eteğe sahip ve straplez sarı renkte şık bir mezuniyet kıyafeti. Bu tip bir mezuniyet elbisesini orta boylu ve uzun boylu kızlar rahatlıkla tercih edebilir. Böyle bir elbisede yine hem açık saç hem de toplu saç kullanarak elbise bütünlük kazandırılabilir.

10
lise mezuniyet kıyafet trendleri 2024 13

Kayık yaka elbise modelleri genç grupta en çok tercih edilen modellerden. Lise mezuniyet kıyafet trendleri için de kayık modellerin çok tercih edildiğini söyleyebiliriz. Burada da bu modele oldukça uygun bir örnek görüyorsunuz. Tüllü modeller mezuniyet kıyafetleri için oldukça uygun modellerdendir. Bu tip elbiselerde açık ayakkabılar tercih etmek yerinde olacaktır. Aynı zamanda kollu bir model tercih ediyorsanız toplu saç modellerini kullanmanız gerekir. Aksi taktirde çok üst üste binmiş bir görüntü ortaya çıkabilir.

3 1
lise mezuniyet kıyafet trendleri 2024 14

Büyük partiler için yukarıdaki gibi uzun tütülü ve kabarık modelleri de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kabarık modelleri uzun boylu kızlar tercih edebilirler ancak kısa boylu kızlar için kabarık ve uzun modeller boyu daha da basık göstereceği için boyu olduğundan kısa gösterecektir. Aynı zamanda böyle modellerin mutlaka topuklara kadar uzanması gerekir aksi taktirde doğru bir görüntü yakalamak mümkün olmayabilir.

9
lise mezuniyet kıyafet trendleri 2024 15

Daha sade ve cici bir görüntü için özellikle de okul içi partiler için tercih edilebilecek bir model arayışında iseniz yukarıdaki model tam da size göre. Mini etekli askılı ve tamamı saten kumaştan tasarlanmış bu elbise lise mezuniyeti için uygun olan terndlerden.

Burada sizlere lise mezuniyet kıyafet trendleri 2024 hakkında bilgi verdim. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi instagramdan takip etmek için burayı, ana sayfaya dönmek için burayı ziyaret edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu