Kimono Ceket Modelleri ve Kombinleri

Kimono ceket; son dönemde öne çıkan kadın giyim ürünleri arasında. Japon kültüründe hem kadın hem de erkekler için kullanılan kuşaklı bir giyisi türü olan kimono günümüzde daha çok kadınlar tarafından kullanılan ve modernize edilmiş bir giyim ürünüdür.

Özellikle yaz aylarında tercih edilen kimono, farklı renk ve desenlerde dekolteli kıyafetler üzerine kullanılmak için hem plajda hem de günlük hayatta tercih ediliyor.

Kimonoyu bu kadar öne çıkaran ise fazla kiloları şık ve estetik bir biçimde kapatması diyebiliriz. Daha çok kilolu kadınlar tarafından tercih edilen kimono ile yaz aylarında fresh ve şık şekilde fazlalıklarınızı örtebilirsiniz.

Kimono Ceket Kombinleri

sirt islemeli kimono
kimono ceket modelleri ve kombinleri 12

Burada gördüğünüz gibi sırt işlemeli kimono ceket modelleri son dönemin öne çıkan kimono modelleri arasında. Kol ve etek kısmında püskül detayları da bulunan bu kimono günlük şıklık için son derece uygun bir parça olarak tercih edilebilir.

desenli kimono ceket
kimono ceket modelleri ve kombinleri 13

Yukarıda ise desenli bir komonolu takım görüyorsunuz. Yazlık olan bu takım oldukça rahat olmasının yanında son derece şık olduğu için de çok tercih edilen modellerden bir tanesi. Ayrıca bu yaz bu tip kimonolu takımları hem tesettür modasında hem de tesettür olmayan reyonlarda bolca göreceğiz.

uzun desenli kimono
kimono ceket modelleri ve kombinleri 14

Burada da uzun model bir kimono görüyoruz. İspanyol kol olan bu kimono da yaz aylarından üzerinize atıp tek başına şıklığı rahatlıkla yakalayabileceğiniz pratik parçalardan diyebiliriz. Görseldeki gibi tek renk bir alt ve üst kombin bu tip çok desenli parçalar için yeterli olacaktır.

uzun beyaz kimono
kimono ceket modelleri ve kombinleri 15

Beyaz kimonolar da sezonun öne çıkan parçalarından. Bildiğiniz üzere yaz aylarında şort crop kombinlerini çokça göreceğiz. Şortlu yaz kombinlerini buradan inceleyebilirsiniz. Bu tip şort crop kombinlerini tamamlamak için beyaz kimonoları tercih edebilirsiniz.

yazlik kimono ceket
kimono ceket modelleri ve kombinleri 16

Burada yine yazın öne çıkan kimono modelini görüyoruz. Yazlık mekanlarda bu tip kimonoları çokça göreceğiz.

tesettur kimono
kimono ceket modelleri ve kombinleri 17

Kimono tesettür modasında da daha çok kullanılmaya başlanan bir giyim ürünü oldu. Özellikle de vücudu rahat bir şekilde kamufle etme özelliğinden dolayı tesettür modası bu ürünü çok sevdi diyebiliriz.

uzun kimono ceket
kimono ceket modelleri ve kombinleri 18

Uzun kimonolar özellikle uzun boylu kadınlar için oldukça şık parçalardır diyebiliriz. Ancak orta boylu kadınlar daha çok kısa kimonoları tercih etmelidir.

kimono yaz kombini
kimono ceket modelleri ve kombinleri 19
kadin kimono ceket
kimono ceket modelleri ve kombinleri 20
dantelli kimono ceket
kimono ceket modelleri ve kombinleri 21

Burada kimono ceket modelleri ve kombinleri hakkında bilgi verdim. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu