Şort Kombinleri 2021

Şort kombinleri yılın her dönemi yapabildiğimiz kombinlerdendir. Hem yaz hem kış aylarında şort kullanarak kombin yapmamız mümkün. Burada sizler ile kot şort kombinleri, beyaz şort kombinleri, deri şort kombinleri, şort t-shirt kombinleri gibi en çok aradığınız kombin modellerini ve daha fazlasını paylaştım.

Şort ile yaz kombinlerini daha çok kullanıyoruz. Özellikle de mini kort şortlar her sezon olduğu gibi modası. Bu yüzden de aslında kombin yapmak son derece kolay. Kot kumaşa hemen her tür renk ve desen uyum sağladığı için gömlekler, bluzlar, t-shirtler ile rahatlıkla kombin yapabilirsiniz.

15 Farklı Şort Kombini

Şimdi sizler ile her ortam ve her mevsim için uygulayabileceğiniz farklı tarz ve stillerde şort kombin modelleri paylaşacağım. Buradaki kombinleri elinizdeki parçalar ile de uyarlayabilirsiniz. Kombinlerinizi yapar iken takı ve aksesuarlarınız her zaman belirleyici unsur olacaktır. Bu yüzden takı ve aksesuar kullanmayı unutmayın.

1. Kot Şort Bluz Kombini

şort kombini
kot şort bluz kombini

Burada gördüğünüz model mini kot şort ile yapılan ve yılın modası olan düşük yaka bluz ile yapılmış şık bir kombin. Bu tip bluzları kot şortlarınız ile her zaman rahatlıkla kominleyebilirsiniz.

2. Şort Stiletto Kombini

sort stiletto kombini
şort stiletto kombini

Burada şık bir yemek için kullanabileceğiniz şort kombinleri örneklerinden birini görüyorsunuz. Bu tip bir kombinde şortunuza uyum sağlayacak renkte bir blazer ceket kullanımı sizi oldukça şık gösterecektir.

3. Şort T-shirt Kombinleri

sort t shirt kombinleri
şort t-shirt kombinleri

Burada da yazın en çok tercih ettiğimiz şort kombinlerinden olan şort t-shirt kombinlerini görüyoruz. Bu kombinlerde belirleyici t-shirtünüzün rengidir. Aynı zamanda kullanacağınız çanta ve aksesuarlar da kombininizde farkınızı ortaya koymanızı sağlayacak.

4. Kot Şort Yaz Kombini

kot sort yaz kombini
kot şort bluz komin

Burada yine kot şort ile yapabileceğiniz şık bir kombin modeli görüyorsunuz. Bu tip salaş uzun kollu bluzlar ile mini kot şortunuz her zaman son derece uyumlu olacaktır. Aynı zamanda oldukça şık ve rahat bir kombin de olacağı için her zaman uygulayabileceğiniz bir kombin.

5. Siyah Kot Şort Kombini

siyah sort kombini
siyah kot şort kombini

Yukarıda gördüğünüz tarz siyah kot şortlar hem yazın hem de kışın kullanılabilen şort modellerindendir. Bu şort modelini kışın bu tip bot ve sweatshirt kombinleri ile kullanabilir veya yaz aylarında beyaz t-shirt ve spor ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz.

6. Kot Şort Gömlek Kombini

kot sort gomlek kombini
kot şort gömlek kombini

Yukarıda da bluz yerine gömlek alternatifi görüyorsunuz. Bu tip şifon gömlekler içerisine kullanacağınız mayo veya büstiyer ile kombinini tamamlayabilir ayrıca renkli aksesuarlar ile de kombini sıradanlıktan kurtarabilirsiniz.

7. Kot Şort Kombinleri

kot sort kombinleri
kot şort kombinleri

Burada da üç farklı sokak kombini görüyorsunuz. Bu tip kombinleri günlük hayatınızda yaz aylarında kullanabilirsiniz. Gördüğünüz gibi kot şortunuzu; gömlek, atlet ve ceket ile farklı farklı kombinleyerek de kullanabilirsiniz. Bu tip kombinlerde de büyük çantalar kombininizi daha spor ve rahat gösterecektir.

8. Beyaz Şort Kombinleri

beyaz sort gomlek kombini
beyaz şort kombinleri

Beyaz şort kullanımı yaz aylarında oldukça yaygındır. Bu tip beyaz şortları daha çok böyle açık renkler ile kombinleyebilirsiniz. Gördüğünüz üzere rahat kesim bir gömlek beyaz şort ile şık bir uyum sağlamış.

9. Beyaz Şort Günlük Kombin

beyaz sort kombini
beyaz şort bluz kombini

Burada da beyaz şortunuzu yaz akşamlarında nasıl kombinleyebileceğinizi görüyorsunuz. Bu tip bir kombin yapmak için kot ceket veya keten ceket de tercih edebilirsiniz. Böylece beyaz şortunuzu yalnızca sahil kombinlerinde kullanmak zorunda değilsiniz.

10. Deri Şort Kombini

deri sort gomlek kombini
deri şort gömlek kombini

Burada deri şort kombini görüyoruz. Deri şortunuzu kışın bu tip oduncu gömlekleriniz ile kombinleyerek kullanabilirsiniz. Oduncu gömlek komini de oldukça zorlanılan bir kombin parçasıdır. Bu yüzden deri şort size şık bir alternatif sunacak diye düşünüyorum.

11. Deri Şort Kış Kombini

deri sort kis kombini
deri şort kış kombini

Kışın şort kombinlerinde daha çok bu tip uzun çizmeleri kullanıyoruz. Bu tip uzun çizmeler kullanacaksanız çok fazla desen ve renk kullanmaktan kaşınmakta fayda var.

12. Desenli Şort Kombini

desenli sort kombini
desenli şort kombini

Yukarıda gördüğünüz kombin de en çok kafa karışıklığı yaşanan kombin modellerinden bir tanesidir. Hem desenli hem de renkli olan bu tip şortları kombin yaparken yaz aylarında mutlaka beyaz ve az desenli üst gruplar kullanabilirsiniz.

13. Deri Şort Kombinleri

gunluk deri sort kombinleri
Deri şort kombinleri

Yukarıda günlük hayatta kullanabileceğiniz 5 farklı deri şort kombin modeli görüyorsunuz. Burada hem sonbaharda hem de kış aylarında kullanabileceğiniz farklı tarzlarda deri şort kombin örnekleri görüyorsunuz.

14. Mayo ve Kot Şort Kombini

yuksek bel kot sort kombini
yüksek bel kot şort kombini

Burada desenli bir kot şort kombin modeli görüyorsunuz. Aynı zamanda bildiğiniz üzere artık mayoları da üst grup kombin parçaları olarak kullanabiliyoruz. Bu tip kombinlemeye şık bir örneği de sizlerle paylaşmak istedim.

15. Deri Şort Kazak Kombini

deri sort kombin modeli
deri şort kazak kombini

Burada sizlerle şort kombileri ile ilgili 15 farklı kombin örneği paylaştım. Konuyla ilgili görüş ve önerilerinizi bizlerle yorum bölümünden paylaşabilir ve isterseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu