Yeşil Pantolon Kombinleri

Yeşil pantolon kombinleri her mevsim kullanabileceğiniz kombinlerden bir tanesidir. Jean pantolon ve jean pantolon renklerine farklı bir alternatif olan yeşil pantolonların her tonu ile farklı ve şık kombinler elde edilebilir.

Sizler ile farklı mevsimlere uygun ve farklı tarzları yansıtan yeşil pantolon ile yapılabilecek kombin türlerini paylaşacağım. Siz de buradan elinizdeki parçalara uygun olan kombinleri tamamlayabilirsiniz.

Yeşil Pantolon Kombinleri Nasıl Yapılır?

Yeşil pantolon ile kombin yapmak için yeşil ile uyumlu renkleri bilmek en önemli unsurdur. Yeşil ile uyumlu renkler; beyaz, siyah, krem, kahverengi, gri, füme, turuncu, pembe tonlarıdır. Ancak risk almadan yeşil ile en uyumlu rengi kullanmak istiyor iseniz bu renk kesinlikle beyazdır.

yesil pantolon kis kombini 1
yeşil pantolon kış kombini

Yukarıda yeşil pantolon ile turuncu kazağın uyumunu görüyorsunuz. Rahat kesim pantolonlar bildiğiniz üzere tekrar moda oldu. Burada da rahat kesim yeşil bir pantolon görüyorsunuz ve bu pantolon yeşil boğazlı yine rahat kesim bir kazak ile kombinlenirken mavi çanta ile tamamlanmış. İddialı ve stil sahibi kadınların yapabileceği tarzda şık bir kombin.

yesil jean pantolon kombini
yeşil pantolon kombinleri

Yeşil pantolon ile en uyumlu rengin beyaz olduğunu belirtmiştim. Burada da yeşil jean pantolon üzerine beyaz t-shirt ve beyaz spor ayakkabı kullanılmış ve günlük şık bir kombin oluşturulmuş.

yesil pantolon beyaz kazak kombini
yeşil pantolon ile kış kombini

Yukarıda da kışın yeşil pantolon ile yapabileceğiniz bir kombin modeli görüyorsunuz. Bu kombinde krem tonlarında bir kazak ve kahve tonlarında bir bot kullanılmış. Yine günlük şık bir yeşil pantolon kombini diyebiliriz.

yesil pantolon blazer kombini
yeşil pantolon blazer ceket kombini

Bayar aylarında kullanılabilecek bir yeşil pantolon kombini görüyorsunuz. Bu kombinde de lacivert, yeşil ve leopar desenler bir arada kullanılmış.

yesil pantolon crop kombini

yeşil pantolon crop kombini

Crop modelleri kış aylarında da kullanılmaya devam eder iken burada da kış ve sonbahar için uygun bir crop ile yeşil kumaş pantolon kombin modeli görüyoruz.

yesil pantolon bahar kombini
yeşil pantolon nasıl kombinlenir

Burada aynı yeşil pantolonun farklı tarzlarda nasıl kombinlenebileceğine güzel bir örnek görüyoruz. Bir tarafta pudra tonlarında yarasa kol bir bluz ile kombinlenir iken diğer tarafta daha ciddi aynı zamanda spor şık da diyebileceğimiz bir şekilde blazer ceket ile kombinlendiğini görüyoruz.

Burada sizlere yeşil pantolon kombinleri ile ilgili bilgi verdim. Bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu