Yağmurlu Hava Kombinleri

Yağmurlu hava kombinleri son dönemde daha çok ihtiyaç duyduğumuz kombinlerden oluyor. Küresel ısınmanın etkilerinin bir sonucu olarak yağmurlu gün sayısı oldukça fazla seyrediyor. Yaz aylarında da şiddetli yağmurlar ne yazık ki bekleniyor.

İlkbahar ile birlikte başlayan yağmurlar yaz aylarında da devam edecek. Dolayısı ile bol bol yağmur kombinlerini kullanacağız.

Burada sizlere yağmurlu havada kullanabileceğiniz kombin örneklerinin yanı sıra hangi parçaları yağmurlu havalarda çokça kullanacağız hakkında bilgi vereceğim.

Yağmurlu Hava Kombinleri Nelerdir?

yagmurlu havada ne giyilir
yağmurlu hava kombinleri 10

Burada bahar ve yaz aylarında yağmurlu havada şık kombin örneklerini görüyoruz. Etekli yağmur kombin örnekleri olarak karşımıza çıkan bu üç farklı kombinde gördüğünüz üzere topuklu ayakkabılar tercih edilmiş. Yağmurlu havada etek tercih edecek iseniz topuklu ayakkabı doğru seçim olacaktır. Çünkü topuklar kıyafetinizin ıslanmasını engellemiş olacak.

spor yagmulru hava kombinleri
yağmurlu hava kombinleri

Günlük bir yağmurlu hava kombini düşünüyor iseniz yukarıdaki kombin tam size göre olacaktır. Bu kombinde parlak deri yağmurluk ve yağmur çizmesi kullanılmış. Parlak deri yağmurluklar bir kaç sezondur moda olduğu gibi bu sezon da moda olarak karşımıza çıkacak.

yagmurlu gunlerde ne giyilir
yağmurlu hava kombinleri 11

Yağmurlu hava kombinleri için en çok kullanacağımız parçalar trençkotlar oluyor. Yukarıda da farklı tarzlara sahip beş farklı trençkot örneği görüyoruz. Bu tip trençkotları yaz aylarında da t-shirt ile kullanarak dengesiz havalarda uygun kombin elde etmenizi kolaylaştıracaksınız.

yagmurlu hava kombinleri
yağmurlu hava kombinleri 12

Daha önce trençkot modasını ele almıştık. Dilerseniz buradan inceleyebilirsiniz. Bu sezon trençkot modasında hem oversize hem de slim feet kesim trençkotlar önemli yer kaplıyor. Boy olarak ise kısa trençkotlar bu sezon kullanılmıyor diyebiliriz. Daha uzun en azından diz üzerine kadar uzanan modeller öne çıkıyor.

yagmur cizmeli kombinler
yağmurlu hava kombinleri 13

Yağmur çizmeleri de yağmurlu gün sayısının artması ile birlikte çok kullanılacak parçalardan oluyor. Bu yüzden en azından bir adet siyah renk yağmur çizmesi edinmekte fayda var diyebilirim. Bu tip çizmeleri de görselde gördüğünüz gibi tayt ile rahatlıkla kombinleyip kullanabilirsiniz.

yagmurlu hava sik kombin
yağmurlu hava kombinleri 14

Yağmurlu hava kombinleri için renk arıyor iseniz bu tip neon renkleri kullanarak o gri havanın kasvetli etkisini üzerinizden atabilirsiniz.

yagmurlu hava kombini
yağmurlu hava kombinleri 15

Burada da çok basit bir kombin tipi görüyoruz. Günlük olarak yağmurlu havada hemen giyip çıkabileceğiniz aynı renk yağmur çizmesi ve yağmurluk da kurtarıcınız olacaktır.

yagmurluk kombinleri
yağmurlu hava günlük kombin

Burada sizlere yağmurlu hava kombinleri hakkında bilgi verdim. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu