Uzun Etekli Spor Kombinler Nasıl Yapılır?

Uzun etekli spor kombinler yaz aylarında çok tercih edilen ve hemen her dönem moda olan kombin türlerindendir. Doğru parçalar ile uygulandığında hem rahat hem spor hem de şık kombinler oluşturmak mümkün.

Uzun etekte öne çıkan modeller 2023-2024 yılı itibari ile keten etekler oluyor. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz sezon pileli uzun etekler daha çok ön planda idi. Dilerseniz pileli etekleri buradan inceleyebilirsiniz.

Fakat bu sezon daha geniş kesim, katlı dikim ve aynı zamanda balon etek ile birlikte keten rahat kesim etekler ön plana çıkıyor.

Uzun Etekli Spor Kombinler

etekli sokak kombini
uzun etekli spor kombinler nasıl yapılır? 10

Uzun etekli spor kombinler izin yukarıda şık bir örnek görüyorsunuz. Günlük olarak kullanılabilecek olan bu kombinde pembe rahat kesim etek üzerine gri basic bir t-shirt kullanılmış ve büyük çanta ile kombin tamamlanmış. Yaz günlerindeki arkadaş buluşmalarında bu tip kombinleri tercih edebilirsiniz.

gri spor uzun etek kombini
uzun etekli spor kombinler nasıl yapılır? 11

Yukarıda ise keten etek kombinine bir örnek görüyorsunuz. Bu tip eteklerin altına hava koşullarına ve kullanılacak alana uygun olarak; spor ayakkabı, bez ayakkabı, sandalet kullanabilirsiniz. Örnekteki gibi hem alt hem de üst kısımda rahat kesim parçalar kullanarak da oldukça spor görünümlü bir uzun etekli kombin yapmak mümkündür.

spor etekli kombin
uzun etekli spor kombinler nasıl yapılır? 12

Bir dönem çok moda olan paraşüt kumaş yeniden moda oldu. Özellikle paraşüt kumaş etek ve pantolonları bu sezon çok göreceğiz. Burada da paraşüt kumaştan nar çiçeği renkte spor kesim bir etek görüyorsunuz. Bu tip kendi başına star olan parçaları kombinlemek oldukça basit olacaktır. Çünkü basic parçalar ile kombinlemek yeterlidir.

uzun etek crop kombini
uzun etekli spor kombinler nasıl yapılır? 13

Burada da etnik desenli bir asimetrik etek görüyorsunuz. Etnik tarz bildiğiniz üzere bazı insanların tamamıyla benimsediği bir tarzdır. Yaz aylarında bir çok kadının tercihi olan etnik tarzın şık bir örneğini yukarıda görüyoruz.

uzun etekli gunluk kombin
uzun etekli spor kombinler nasıl yapılır? 14

Etekler ile birlikte bu sezon en çok kullanılan üst parçalar; crop, atlet ve t-shirt oluyor. Özellikle de rahat kesim etekler moda olduğu için çok fazla gömlekli etek kombinlerini bu sezonda göremiyoruz.

yesil uzun etek kombini
uzun etekli spor kombinler nasıl yapılır? 15

Burada gördüğünüz etek ile baskılı bir t-shirt tercih edilmiş. Genç hanımlar için oldukça uygun bir günlük yaz kombini.

uzun etekli sokak kombini
uzun etekli spor kombinler nasıl yapılır? 16
uzun etekli yaz kombini
uzun etekli spor kombinler nasıl yapılır? 17

Burada sizlere uzun etekli spor kombinler hakkında bilgi verdim. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu