Şortlu Sonbahar Kombinleri

Şortlu sonbahar kombinleri her dönem kullanılabilcek kombin türlerinden bir tanesi. Şort artık her mevsim ve her dönem kullanılabilir şekilde kombinlendiği için sürdürülebilir bir parça diyebiliriz.

Aynı zamanda dönemsiz modelleri tercih ettiğiniz taktirde çok uzun yıllar kullanabilirsiniz. Şort ile sonbahar kombinleri için hava ısısına göre diz altı çorap, külotlu çorap tercih ederek tamamlayabilirsiniz.

Şortlu Sonbahar Kombinleri Nelerdir?

cizmeli sort kombini
şortlu sonbahar kombinleri

Yukarıda şort ile yapılmış bir sonbahar kombini görüyorsunuz. Bu kombin uzun çorap çizme ile ve oduncu gömlek ile kombinlenir iken aynı zamanda ceket veya mont yerine şal ile tamamlanmış.

deri sort sonbahar kombini
deri şort kombini

Yukarıda da sonbahar ve kış aylarında çok tercih edilen bir parça olan deri şort kombinini görüyorsunuz. Bu tip bir kombini uygun bir ortamda kullanmak gerekebilir tamamı deri olan bu kombin aynı zamanda sokak stilinin bir yansıması olarak karşımıza çıkıyor.

kislik kot sort kombini
kot şort ile sonbahar kombini

Kot şortlarınızı da artık sonbahar ve kış aylarında kullanabilirsiniz. Bu kombin son derece spor bir kombin kombin içerisine krop kullanabilirsiniz.

sonbahar sort kombin
sonbahar şort kombini nasıl yapılır

Burada ise hem sonbahar hem de kış için kullanılabilecek bir kombin türü görüyoruz. Bu kombinde uzun çizmeler deri şort ve kaban kullanılmış. Aynı zamanda trençkot tercih ederek de bu kombini sonbahara uyarlamak mümkün.

sonbahar sort kombinleri
sonbahar kombinleri

Sonbahar ve kış aylarında şort ile kombin yaparken opak siyah külotlu çorap çokça kullandığımız çorap türlerinden oluyor. Buradaki gibi üzerine deri ceket, jean ceket veya blazer ceket tercih edebilirsiniz.

sonbahar sortlu kombin 1
sonbahar jean şort
sortlu kis kombini spor
sonbahar şortlu okul kombini

Burada ise okul için kullanabileceğiniz şortlu ve sweatshirt ile tamamlanmış şık bir kombin görüyorsunuz. Bu kombin hem sokak modası için hem de okul için uygun bir kombin.

Burada sizlere şortlu sonbahar kombini modellerini paylaştım. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
0/5 (0 Reviews)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu