Mom Jean Kombinleri 2021

Mom jean kombinleri son dönemde özellikle gençler tarafından en çok kullanılan kombinlerden bir tanesi. Burada sizlerle mom jean yazlık kombin önerileri, mom jean kışlık kombin önerileri, siyah mom jean kombin önerileri, yüksek bel mom jean kombin önerilerini paylaşacağım. Tüm bunların dışında mom jean kimlere yakışır sorusunu da cevaplayacağım.

Mom Jean Nedir? Mom Pantolon Nasıl Olur?

Mom jean; türkçe karşılığı bildiğiniz üzere anne kotu anlamına geliyor. Bu isim aslında 90’larda moda olan kot pantolonun günümüzde tekrar moda olmasından geliyor. 90’ların genç kadınları bugünün anneleri ve onların çocukları da tekrar bu pantolonları kullandıkları için anne kotu olarak isimlendiriliyor.

Yüksek bel, beli oturan, paçaya doğru daralan ancak belden itibaren bollaşan kot kesim tarzını mom jean diye tarif ediyoruz. Yüksek bel oluşu ve paçaya doğru daralması bu pantolonu boyfriend jean pantolondan ayıran özelliktir.

mom jean serenay sarikaya
mom jean serenay sarıkaya

Mom Jean Kimlere Yakışır?

Mom jean kesim ve model olarak kişiyi olduğundan daha kısa boylu ve basenli gösterme özelliğine sahiptir. Eğer çok kısa boylu iseniz bu tip pantolonlardan uzak durmanızda fayda var. Aynı zamanda basen probleminiz var ise yine bu tip pantolonları kullanmayın.

Ancak uzun boylu ve zayıfsanız bu tip pantolonlar sizde son derece kusursuz duracaktır. Özelikle de bol t-hsihrt ve crop tarzı bluzlar bu tip mom jeanlerin en güzel uyum gösterdiği üst gruptur.

Mom Jean Kombinleri Kış

Daha çok yazın tercih edine bir parça olarak karşımıza çıksa da son dönemde kışın da mom jean çokça tercih ediliyor. Mom jean kombinleri kış aylarında daha çok kazak ve rahat kesim ceketler ile görüyoruz. Bunun dışında ters uyum yakaladığımız dar bluz ve badyler ile de şık kombinler yakalamak mümkün. Dilerseniz şimdi 2021 yılının öne çıkan mom jean kış kombinlerin bir göz atalım.

gri mom jean kis kombin
gri mom jean kombini

Yukarıda şık bir kış kombini görüyorsunuz. Kısa kaban ceket altına kullanılan füme mom jean altına topuklu botlar ile tamamlanmış.

Mom Jean Blazer Kış Kombini

mom jean blazer kombin
mom jean blazer kombin

Balzer ceket ilkbahar ve sonbahar kombinlerinin en favori parçalarındandır. Bu tip mom jeanlerinizi de blazer ceket ve bluz ile kombinleyerek kullanabilirsiniz.

Mom Jean Deri Ceket Kombini

mom jean deri ceket kombin
mom jean deri pantolon ceket

Deri ceket kombinlerinde de çokça bahsettiğimiz mom jean kombinlerinden bir örnek görüyorsunuz. Bu tip kombinleri kış başlarında ve kış sonlarında kullanabilirsiniz.

Mom Jean Kazak Kombini

mom jean kazak kombin
mom jean kazak kombin

Burada oversize kazak ile mom jean kombinini görüyorsunuz. Bu tip oversize kazaklar daha uzun süre hayatımızda olacağa benziyor. Aynı zamanda bu tip kombinleri oversize sweatler ile de yapabilirsiniz.

Mom Jean Günlük Kış Kombini

mom jean kislik kombin
mom jean günlük kış kombini

Burada rahat bir t-shirt üzerine kullanılan keten ceket ile mom jean kombini oluşturulmuş. Bu tip kombinlerde dilerseniz spor ayakkabı, bot da tercih edebilirsiniz.

Leopar Ceket Mom Jean Kış Kombin

mom jean kislik sokak kombini
leopar ile mom jean kombini

Mom Jean Kış Sokak Kombinleri

mom jean kombinleri
mom jean kış kombinleri

Mom Jean Sonbahar Kombini

mom jean sonbahar kis kombin
mom jean sonbahar kombini

Mom Jean Yaz Kombinleri

Yaz aylarında özellikle de rahat kesim olduğu için en çok tercih edilen jean modeli mom jean oluyor. Mom jeanleri yaz aylarında oversize t-shirt, crop bluz ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Yüksek belli yapısından dolayı kısa t-shirtler ve badiler bu tip pantolonlara son derece şık bir uyum sağlarlar.

Mom Jean T-shirt Kombini

mom jean beyaz t shirt kombini
mom jean t-shirt kombini

Mom Jean Bluz Kombini

mom jean bluz kombin
mom jean bluz kombini

Mom Jean Crop Kombini

mom jean bralet kombin
mom jean crop kombini

Mom Jean Ceket Yaz Kombini

mom jean ceketli yaz kombin
mom jean ceket yaz kombini

Mom Jean Günlük Yaz Kombinleri

mom jean gunluk yaz kombin
mom jean günlük yaz kombini

Tesettür Mom Jean Yaz Kombini

mom jean tesettur yaz kombin
mom jean tesettur yaz kombini

Mom Jean Topuklu Sandalet Kombinleri

yazlik mom jean kombin
mom jean topuklu sandalet kombinleri

Yüksek Bel Mom Jean Kombinleri

Yüksek bel mom jean kombinleri de hem yaz hem kış ayları için kullanabileceğimiz kombinlerden. Mom jean aslında zaten yüksek bel bir pantolondur. Ancak son dönemde ultra yüksek bel pantolonların da piyasaya çıkması ile böyle bir kavram türedi diyebiliriz.

Yüksek Bel Mom Jean Kombinleri

yuksek bel mom jean nasil kombinlenir
yüksek bel mom jean nasıl kombinlenir?

Desenli Yüksek Bel Mom Jean Kombinleri

desenli yuksek bel mom jean kombin
desenli yüksek bel mom jean kombini

Tesettür Yüksek Bel Mom Jean Kombinleri

tesettur yuksek bel mom jean kombin
tesettür yüksek bel mom jean kombinleri

Yüksek Bel Mom Jean Kazak Kombini

yuksek bel lastikli mom jean kombini
yüksek bel mom jean kazak kombini

Yüksek Bel Mom Jean Gömlek Kombini

yuksek bel mom jean gomlek kombini
yüksek bel mom jean gömlek kombini

Yüksek Bel Mom Jean Şık Kombin

yuksek bel mom jean ile gomlek kombin
yüksek bel mom jean şık kombin

Tesettür Yüksek Bel Mom Jean Gömlek Kombini

yuksek bel mom jean kombin tesettur
tesettür yüksek bel mom jean gömlek kombin

Yüksek Bel Mom Jean Askılı Kombini

yuksek bel yirtik mom jean kombin
yüksek bel mom jean kombin

Siyah Mom Jean Kombinleri

Siyah mom jean daha çok kış aylarında tercih edilse de yazın da kullanılan mom jean renklerinden biridir. Siyah mom jean hemen her renk ile kombinlenebilir. Siyah olduğundan dolayı eğer kilo probleminiz var ise bu tip bir renk tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Böylece zaten şişman gösteren bir kesim olduğu için bu dengeyi yakalamış olursunuz.

Siyah Mom Jean Yaz Kombini

siyah mom jean yaz kombin
siyah mom jean yaz kombini

Burada siyah mom jean ve kolsuz bluz kombini görüyorsunuz. Bu tip çıtçıtlı badileri böyle yüksek bel pantolonlar ile kullandığınız takdirde oldukça şık duracaktır.

Gri Mom Jean T-shirt Kombini

koyu renk mom jean kombin
gri mom jean kombini

Bu tip mom jean pantolonlar ile kısa t-shirtleri kullanarak rahatlıkla günlük şıklık yakalayabilirsiniz. Bu şekilde t-shirtler ile eteği iç kısma sokma probleminden de kurtulmuş oluyorsunuz.

Koyu Renk Mom Jean Kombini

siyah mom jean kis kombini
siyah mom jean

Yukarıda koyu renk mom jean ile oduncu gömlek kombini görüyorsunuz. Bu tip kombinlerinizde spor ayakkabı, buti veya bot kullanabilirsiniz.

Siyah Mom Jean Günlük Kombin

siyah mom jean t shirt kombini
siyah mom jean t-shirt kombin

Siyah mom jean en kolay şüphesiz bu renk tonlarındaki t-sihrtler ile kombinleniyor.

Siyah Mom Jean Tesettür Kombini

siyah mom jean tesettur kombin
siyah mom jean tesettür kombini

Siyah mom jean tesettür için kombinlenirken bu tip oduncu gömlekleri ile rahatlıkla kombinlenebilir. İçerisine dilerseniz t-shirt dilerseniz badi kullanmanız mümkün. Aynı zamanda spor ayakkabı yerine bot veya bez ayakkabı da tercih edebilirsiniz.

İki Renk Mom Jean Kombini

siyah mom jean yaz kombini modeli
iki renk mom jean kombini

Burada son dönemde moda olan aslında oldukça bence itici duran bu iki renk mom jean pantolonları mutlaka tek renk üst gruplar ile kombinlemeniz gerekiyor. Daha çok renkli ürünler ile kombinlediğiniz taktirde oldukça karışık bir görüntü oluşabilir.

Siyah Mom Jean Bluz Kombini

siyah mom jean yaz kombini
siyah mom jean yaz kombin

Burada da yine günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz bir kombin modeli görüyorsunuz. Siyah mom jean üzerine yine içerisinde siyah bulunan bir bluz ile kombinlenen kıyafet beyaz spor ayakkabılar ile tamamlanmış.

Burada sizlere mom jean kombinleri ile ilgili bilgi vermeyi amaçladım. Umarım faydalı olmuştur. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizimle yorum bölümünden paylaşabilir ve bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
0/5 (0 Reviews)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu