Kot Etek Kombinleri ve Modelleri

Kot etekler kombinleri hemen her mevsim kullanılan ancak özellikle de ilkbahar ve yaz mevsimlerinde tercih edilen kombin modellerindendir. Eğer asla modası geçmeyen bir parça arıyor iseniz bu parça kesinlikle kot etek diyebilirim.

Aldığınızı kot eteği yıllarca kullanabilir ve hatta çocuklarınıza aktarabilirsiniz. Ancak alırken dönemsel parçalar almamanız da önemli. Örneğin yüksek bel, düşük bel, nakış işlemeli gibi parçalar zaman zaman moda olup zaman zaman da demode olan parçalardır.

Kot Etek Kombinleri

Burada sizlere her yerde bulabileceğiniz tarzdaki parçalar kullanarak nasıl kombinler oluşturabileceğinizi anlatmaya çalıştım. Oldukça faydalı olacağını düşündüğüm kombin görsellerini inceleyerek siz de kendi kombininizi oluşturabilirsiniz.

kot etek gomlek kombinleri

kot etek kombinleri

Yukarıda gömlek ile jean etek kombin örneği görüyorsunuz. Bu tip çizgili gömlekleri her yerde rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu tip kombinleri yaparken isterseniz rahat kesim isterseniz de dar kesim gömlek tercih edebilirsiniz. Kot etek altına genellikle spor ayakkabı risksiz bir ayakkabı tercihi olacaktır.

jean etek kis kombini
uzun kot etek kombini

Yukarıda uzun ve yırtmaçlı bir kot etek ile kış kombini örneği görüyorsunuz. Bu tip bir kombin türünü sonbaharda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

kot etek yaz kombini
jean etek yaz kombini

Burada da yine çok kullanılan düğmeli kot eteğe uygun bir yaz kombini görüyorsunuz. Düşük yaka siyah bluz babet ile tamamlanmış ve günlük şıklık yakalanmış.

midi jean etek kombin
midi kot etek kombini

Yukarıda da midi boy ve arkadan yırtmaçlı bir jean etek kombin örneği görüyorsunuz. Bu kombini yüksek bel olduğu için crop ile kombinlemeniz doğru tercih olacaktır.

siyah jean etek
mini kot etek kombini

Yukarıda da son dönemin modası olan beli pencereli bir kot etek görüyorsunuz. Bu kot etek füme rengi olduğu için kış aylarında da kullanılabilecek yapıdadır. Gördüğünüz gibi bunu yalnızca siyah bir badi ile tamamlamanız mümkün.

gri kot etek gunluk kombin
gri kot etek yaz kombini

Yukarıda da gri renk düğmeli kot etek kombinleri görüyorsunuz. Biri yazlık biri kışlık olan bu kombinlerden de anladığınız üzere bu rengi her mevsim kullanabilirsiniz.

Jean Etek Modelleri

diz alti jean etek
midi jean etek
gri jean etek
mini kot etek kombinleri
kumas detasyli jean etek
kumaş detaylı jean etek
mavi jean mini etek
mavi jean etek
mini jean etek
süper mini jean etek
pileli jean etek 1
pileli jean etek
yirtik jean etek
yırtık kot etek

Burada sizlere kot etek kombinleri ve modellerini tanıttım konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
0/5 (0 Reviews)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu