Hırka Kombinleri İçin 15 Öneri

Hırka kombinleri ilkbahar ve sonbahar aylarının vazgeçilmez kombinleri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle uzun hırka modelleri ve salaş hırkalar bildiğiniz üzere son dönemde oldukça ön planda. Burada her tarza ve her duruma uygun 15 farklı kombin modelini bir arada bulacaksınız.

Hırka Kombinleri Nasıl Yapılır?

Hırka daha çok günlük kombinlerde kullanılan bir parçadır. Özellikle günlük şıklığı yakalamak isteyenlerin tercihi olan uzun hırkalar orta boylu ve uzun boylu kadınlar için son derece uygun parçalar.

Jean pantolonlar, jean şort veya kışlık şortlar, crop, t-shirt, atlet, bot ve spor ayakkabılar hırka kombinlemek için en uygun parçalardır.

Aynı zamanda okul kombini için de çok kullanılan bir parça olan hırka hem üniversite okul kombini hem de lise okul kombini için son derece uygundur.

1. Hırka ile Spor Şık Kombin

yirtik jean hirka kombini 1
yırtık jean hırka kombinleri

Burada dizi yırtık bir jean pantolon ile yapılmış uzun hırka kombini görüyorsunuz. Bu kombinde beyaz t-shirt ve stiletto kullanılmış böylece spor bir şıklık yakalanmış.

2. Uzun Hırka Kombini

uzun hirka kombinleri
uzun hırka kombini

Yukarıda diz altında uzun bir hırka ile yapılan spor bir kombin görüyoruz. Kombinde desenli jean pantolon ve siyah t-shirt kullanılırken altına da spor ayakkabı tercih edilmiş ve kombin bere ile sıradanlıktan çıkarılmış.

3. Günlük Hırka Kombini

gunluk hirka kombinleri
günlük hırka kombini

Yukarıda yine günlük şıklık için hırkalı bir kombin görüyorsunuz. Burada sweat altına gabardin pantolon tercih edilmiş ve kırmızı renk çanta da kombini renklendirmiş. Okul kombini olarak da son derece uygun bir kombin modeli diyebiliriz.

4. Ajurlu Hırka ile Kombin

ajurlu hirka kombini
ajurlu hırka kombini

Ajurlu yani delikli hırkalar da bahar aylarının çok tercih edilen parçalarındandır. Bu parçalar da hem serin yaz akşamlarında hem de baharın ilk ve son günlerinde tercih edilen parçalardır.

5. Hırka ile Okul Kombini

hirka ile okul kombini
hırka ile okul kombini

Hırka ile şort da bahar aylarında çok kombinlenen iki parçadır. Burada aynı zamanda oduncu gömlek de hırka içerisine kullanılmış ve mini bir şort tercih edilmiş. Rahat kesim olan bu hırka modeli de bu sezon çok göreceğimiz parçalardan.

6. Hırka ile Kış Kombini

hirka jean kombinleri
hırka ile kış kombini

Burada oldukça kalın ve uzun bir hırka modeli görüyorsunuz. Bu tip hırkaları daha çok kış aylarında kullanmanız mümkün. İçerisine kullanılan crop kazak ve atkı ile bere de kombini tamamlayan parçalardan. Bu kombini spor ayakkabı dışında isterseniz bot ile de tamamlayabilirsiniz.

7. Örgü Hırka Kombinleri

sonbahar hirka kombini 1
örgü hırka kombini

Yukarıda oldukça kalın ve örgü bir hırka ile yapılan kombin örneğini görüyoruz. Daha çok ilkbahar aylarında kullanabileceğiniz bu kombinde tamamen açık renklerden oluşturulmuş.

8. Genç Hırka Kombini

genc hirka kombinleri 1
genç hırka kombini

Yukarıda genç hanımlar için uygun bir hırka kombini görüyorsunuz. Hırka içerisine kullanılan sweatshirt jean pantolon ile tamamlanmış ve kısa kollu olan bu hırka bildiğiniz üzere bir dönem oldukça moda idi bu sezon da görmeye başlayacağımız parçalardan diyebiliriz.

9. Hırka ile Şortlu Kombin

hirka sort kombini
hırka şort kombini

Yukarıda da yine hırka ile mom şort kombini görüyorsunuz. Bu kombinde t-shirt kullanılmış ve altına da spor ayakkabı son derece uyumlu olacaktır. Bej rengi olan hırka sade ve şık şekilde tamamlanmış.

10. Kısa Hırka Kombini

kisa hirka kombini
kısa hırka kombini

Yukarıda balon kol ve kısa örgü bir hırka görüyorsunuz. Oldukça kalın olan bu hırka balon koldan dolayı da son derece gösterişli olduğu için sade parçalar tercih edilerek tamamlanmış. ve jean pantolon üzerine gri t-shirt tercih edilmiş.

11. Peluş Hırka Kombinleri

pelus hirka kombini
peluş hırka kombinleri

Peluş hırka ve montlar bildiğiniz üzere son yıllarda çokça moda oldu. Burada da peluş bir hırka nasıl kombinlenir bunu görüyoruz. Pembe olan peluş hırka beyaz bir dantel detaylı atlet ve siyah jean şort ile kombinlenirken çizme ile tamamlanmış.

12. Uzun Hırka Kombinleri

uzun hirka kombini
uzun hırka kombinleri

Yukarıda aynı boy aynı tür hırkanın iki farklı kombin örneğini görüyoruz. Bu kombinlerden sağ taraftaki daha şık ve feminen bir tarza sahip iken diğeri daha spor ve günlük bir tarza sahip. Siz de bunlardan istediğinizi kullanım alanınıza göre uygulayabilirsiniz.

13. Salaş Hırka Kombinleri

hirka kombinleri
salaş hırka kombinleri

Yukarıda salaş ve şık kombin örnekleri görüyorsunuz. Bu tip kombinleri alışveriş kombini, market kombini veya kafe kombini olarak da kullanabilirsiniz.

14. Hırka T-shirt Kombini

hirka t shirt kombini 1
hırka t-shirt kombini

15. Hırka ile İş Kombini

sal hirka kombini
hırka ile iş kombini

Burada iş kombini için kullanılabilecek bir şal tipi hırka modeli görüyorsunuz. Bu hırkaları yukarıdaki gibi gömlekler ile rahatlıkla kombinleyerek işyerinizde kullanabilirsiniz.

Bu yazımda sizlere hırka kombinlerini açıkladım. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu