Crop Kazak Kombinleri

Crop kazak kombinleri kışın gelmesi ile birlikte öne çıkan son dönemin moda kombin türlerindendir. Özellikle de genç hanımlar tarafından croplar çokça tercih ediliyor. Daha çok yaz aylarında tercih edilse de kışın da artık kazaklarda crop modelleri görüyoruz.

Crop Kazak Kombinleri Nasıl Yapılır?

Crop kazak kombinleri için sizler ile farklı tarz ve farklı ortamlarda kullanılabilecek modelleri paylaşacağım. Bu modeller ile siz de elinizde bulunan parçaları uyarlayarak crop kazak kombinleri oluşturabilirsiniz.

7
crop kazak kombinleri 12

Merserize kazaklar bir süredir oldukça popüler. Dönem dönem popüler olan bu kazakların bu sezon daha çok crop hallerini göreceğiz. Crop merserize kazakları içerisine yine crop atlet veya büstiyer giyerek kullanabilirsiniz. Özellikle sonbahar ve ilkbahar mevsimlerinde bu tip kazakları rahat kesim pantolonlar ile kombinleyerek şık ve tarz bir görüntü yakalamak mümkün.

3 4
crop kazak kombinleri 13

Yukarıda ise boğazlı rahat kesim bir crop kazak görüyorsunuz. Bu kazakları kombinler iken de jean pantolonlarınızı kullanabilirsiniz. Skiny jean pantolon ile kombinlenebilir olan bu crop kazaklar aynı zamanda yüksek bel pantolonlar ile birlikte tercih edilmelidir.

4
crop kazak kombinleri 14

Gabardin pantolonlar da kış aylarının vazgeçilmez parçalarındandır. Bu yüzden de yukarıdaki gibi crop kazaklar ile kombinlemek mümkün. Bu tip pantolonları crop kazak ile kombinler iken özellikle bel kısmı büzgülü olan modelleri tercih eder iseniz çok daha şık bir görüntü yakalamış olacaksınız.

2 3
crop kazak kombinleri 15

Yukarıda yine crop top kazak kombin örneği görüyoruz. Buradaki crop çok daha kısa olarak tasarlanmış bir kazak olduğu için bu tip cropları kombinler iken mutlaka gömlek kullanmalısınız. Yukarıdaki gibi sıradan bir beyaz gömlek hemen hepimizin dolabında mevcuttur. Bu gömlekleri bu tip crop parçalar ile kombinleyerek daha ciddi ve şık bir görüntü yakalamak mümkün.

Bu kadar kısa crop kullanacak iseniz mutlaka düz bir karına sahip olmalısınız. Aksi taktirde crop sizi olduğunuzdan daha göbekli ve daha iri gösterecektir. Aynı zamanda çok kısa boylu kadınların da bu tip kazaklardan uzak durmasında fayda var. Bu tip sert geçişler üst bedeni keseceği için boyu da kısaltacaktır.

1
crop kazak kombinleri 16

Burada da yine çok kısa bir crop kazak kombin örneği görüyoruz. Burada gömlekten farklı olarak crop bir atlet tercih edilerek kazak kombini tamamlanmış. Böylece daha spor ve günlük bir görüntü yakalanmış. Bu kısalıktaki kazaklar ile crop kazak kombinleri yapacak iseniz mutlaka bir adet crop atlet ve bir adet gömlek bulundurmanız gerekir.

6 3
crop kazak kombinleri 17

Yılın en çok kullanılan crop kazak modelleri yukarıda gördüğünüz gibi rahat kesim olan crop kazaklardır. Bu kazakları yüksek bel her tür pantolon tarzı ile kombinlemeniz mümkün. Yukarıda da düz kesim yüksek bel bir deri pantolon ile kombinlenmiş halde görüyoruz. Croplar için kesinlikle kullanılmaması gereken alt grup yalnızca düşük bel ve ara bel diyebiliriz. Onun dışında yüksek bele sahip hemen her kesim pantolon croplar ile uyum sağlayacaktır.

11 2
crop kazak kombinleri 18

Yukarıdaki görselde yüksek bel deri etek ile rahat kesim crop kazak kombinini görüyoruz. Bu kombin de kışın hemen her ortamda tercih edebileceğiniz bir kombindir. Böyle bir kombini diz altı çizmeler ile veya kısa western botlar ile tamamlayabilir üzerinize de uzun bir kaban alarak kusursuz bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Aynı zamanda görselde dikkatinizi çekmek istediğim bir diğer ayrıntı da kazağın etek içerisine alınarak kullanımı. Bu kullanım da bu kış çokça göreceğimiz crop kazak kombinleri için geçerli bir kullanım tipi. Burada aslında bir miktar doksanlara dönüş esintisi var da diyebiliriz. Bildiğiniz gibi o dönemde kazaklar jean pantolonlar içerisine alınarak kullanılırdır.

5 4
crop kazak kombinleri 19

Crop kazak kombinleri denince her ne kadar ilk akla klasik jean pantolon gelse de yukarıdaki gibi açık renk gabardin veya keten pantolonlar ile de bu kombinler tamamlanabilir. Yine yüksek bel olmasına özen göstermek gerekiyor.

9 1
crop kazak kombinleri 20

Buradaki görselde ise normal boyda olan kazağın crop gibi kullanımını görüyoruz. Son dönemde oldukça yaygın olan bu kullanım şekli için sizlere belinize sütyen askısı dolayarak kazağın ucunu bu askılar yardımıyla sıkıştırmanızı tavsiye edebilirim.

10 1
crop kazak kombinleri 21

Günlük kullanım için crop kazak kombinleri denince ilk akla gelen şüphesiz jean pantolonlardır. Burada da günlük sokak kombini için kullanabileceğiniz bir crop kazak ve jean pantolon kombini görüyorsunuz. Mom kesim olan yırtık jean pantolon üzerine sade fakir kol bir crop tercih edilmiş.

Burada sizlere crop kazak kombinleri hakkında bilgi verdim. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve diğer moda kadın konuları için burayı ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda bizi instagramdan takip etmek için burayı tıklayabilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu