Crop Hırka Modelleri ve Kombinleri

Crop hırka modelleri, crop modası ile birlikte hayatımıza giren parçalardan oluyor. Bahar ve kış aylarında hırkaları çokça kullanıyoruz. Bunun yanında yılın öne çıkan hırka modellerinde crop hırkalar nasıl kullanılıyor ve nasıl kombinleniyor birlikte bunu inceleyeceğiz.

Crop Hırka Modelleri

Burada günlük hayatta crop hırkaları nasıl kombinleyebiliriz bunu inceleyeceğiz.

crop etek kombini
crop hırka modelleri

Burada kloş etek ile crop hırkanın birlikte kombinlenmesine şık bir örnek görüyorsunuz. Crop hırka dekolteli şekilde kullanılmış ve altına kullanılan etek midi boy tercih edilmiş oldukça şık bir bahar kombini örneği diyebiliriz.

lila crop hirka kombini
crop hırka modelleri

Yukarıda delikli model bir crop takımı görüyorsunuz. Bu tip ikili crop modelleri de bu kış çok göreceğimiz modellerden. Burada gördüğünüz gibi crop bir örgü atlet ile üzerine yine crop bir delikli hırka kullanılmış bu tip ikili takımları piyasada rahatlıkla bulabilirsiniz. Jean pantolon ile kominlenen bu takım spor şık kombinlerinizin vazgeçilmezi olacak.

crop hirka nasil kombinlenir
crop hırka nasıl kombinlenir

Burada ise siyah renk bir crop hırka görüyorsunuz. Yine içerisine siyah renk ip askılı crop ile kullanılan bu hırka gri jean pantolon ile tamamlanarak güzel bir günlük takım elde edilmiş. Bu tip hırkaları tek olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

crop hirka jean kombini
crop hırka jean kombini

Yukarıda tek başına kullanılan dar kesim bir crop hırka örneği görüyoruz. Bu hırka dar kesim olduğu için tek başına rahatlıkla kullanılabilir yapıda. Yine jean pantolon ile tamamlanmış günlük şık bir kombin örneği diyebiliriz.

beyaz crop hirka kombini
beyaz crop hırka

Yukarıda beyaz renk rahat kesim delikli bir crop hırka görüyoruz. Bu tip hırkalar genellikle tek başına tercih edilmiyor. Yapısından dolayı çok fazla sağa sola kayma yaptığı için rahat bir kullanım sunmuyor. Ancak içerisine farklı parçalar ile tamamlamak mümkün.

crop delikli hirka
crop delikli hırka

Delikli hırkalar son dönemin öne çıkan modellerinden oluyor. Burada da delikli crop model bir hırka görüyoruz. Kendinizin de kolaylıkla örebileceği bu hırka son derece şık ve rahat bir parça olarak karşımıza çıkıyor.

kisa hirka kombini
kısa hırka modelleri

Düğmeli dar kesim kısa model olan bu hırka da tek başına kullanıma uygun olurken dilerseniz içerisine ek bir crop daha giyerek de kullanabilirsiniz. Hem bahar hem de duruma göre kış aylarında kullanıma uygun bir kombin oluşturulabilir.

kisa hirka
frem

Yukarıda yine ikili bir crop takım görüyorsunuz. Bu takım da jean pantolon ile veya rahat kesim bir etek ile değerlendirilebilir.

crop orgu hirka
crop örgü hırka

Burada sizlere crop hırka modellerini anlattım. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu