Yılbaşı Hediyesi için 10 Fikir

Yılbaşı hediyesi hazırlıkları yeni yılın yaklaşması ile birlikte başlamış bulunuyor. Felaketler ve acılar ile geçen bir yılın ardından yeni yılın güzellikler getirmesi dileği ile başlayan hazırlıkların içerisinde hediyeler başı çekiyor.

Sevdiklerinize güzel temenniler ile bırakacağınız yeni yıl hatıraları için 10 hediye fikrini sizler için derledim. Yeni yıl hediyeleri genellikle yeni yıl temasını da içinde barındıran hediyelerden seçiliyor. Ben de sizler için yeni yıl ruhunu yansıtan hediyeleri derledim.

Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

1 5
yılbaşı hediyesi için 10 fikir 13

Yılbaşı denince ilk akla gelen şüphesiz kar küresi oluyor. Bu yıl da kar küresi yeni yıl hediyelerinde başı çekiyor. Yukarıdaki gibi yılbaşı ağacı konseptli bir kar küresi hem yıllarca saklanacak bir hatıra hem de yeni yılın ruhunu yansıtan bir hediye olacaktır. Aynı zamanda bir çok farklı seçeneği de bulunan bu yılbaşı hediyesi alan kişiyi oldukça mutlu edecektir. Siz de arkadaşlarınızdan veya aile üyelerinizden bir tanesine böyle bir hediye alarak mutlu edebilirsiniz.

2 5
yılbaşı hediyesi için 10 fikir 14

Ve yeni yıl denince akla gelen bir diğer ürün de tabi ki noel çorabı oluyor. Bu sevimli çoraplar hem yılbaşı ağacını süslemek için hem de içerisinde bir şeyler saklamak için kullanılan parçalar. Aynı zamanda içerisine hediye doldurularak da şık bir görüntü yansıtıyor. Öte yandan yılbaşı ruhunu yansıtan giyilebilir çoraplar da yeni yılda hediye olarak çokça tercih edilen hediye türlerinden.

3 5
yılbaşı hediyesi için 10 fikir 15

Elbette yılbaşı hediyelerinde başı çeken bir diğer ürün de yukarıda gördüğünüz gibi tasarım kupalar oluyor. Bu kupalar hem kullanılabilir hem de oldukça şık ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Kullandıkça hediye ettiğiniz kişiye sizi hatırlatacak bir hediye arıyor iseniz bu kesinlikle kupa diyebiliriz. Bu tip kupaların yılbaşı teması ile bezenmiş bir çok farklı çeşidi bulunuyor.

4 6
yılbaşı hediyesi için 10 fikir 16

Yılbaşı demek tabi ki kokina çiçeği demektir. Daha önce size kokina çiçeği hakkında bilgi vermiştim. Ancak yine de üzerinden geçmek isterim. Kokina çiçeği alan kişiye şans ve mutluluk getireceğine inanılan bir çiçektir. Bu yüzden de yılbaşı yaklaşır iken kişiler genellikle kokina çiçeği alarak evlerine koyarlar. Siz de şans getirmesini temenni ettiğiniz kişiye bir demet kokina çiçeği hediye ederek tüm şansın yıl boyu onunla olmasını dileyebilirsiniz. Kokina çiçekleri az bir su ile uzun süre canlı kalabilen dayanıklı çiçeklerdir.

5 4
yılbaşı hediyesi için 10 fikir 17

Popüler kültür ürünlerinden bir tanesi olan manifest defterleri de bu yıl yeni yıl hediyeleri arasına yeni giren ürünlerden oluyor. Yıl boyunca manifestlerin yazılarak gerçekleşmesinin beklendiği bu defter ile hediye ettiğiniz kişinin dilek yolculuğuna katkıda bulunabilirsiniz. Öte yandan hep başlamak isteyip başlayamayan bir arkadaşınızı manifest mantığı ile tanıştırmış da olabilirsiniz. Manifest defterlerine bir alternatif olarak ajandaları da tercih edebilirsiniz. Yeni yıla uygun ve farklı içeriklerden ajandaları piyasada bulmanız mümkün.

6 4
yılbaşı hediyesi için 10 fikir 18

Elbette ki çikolatalar. Çikolatalar bir çok özel günün hediye ürünleri arasında bulunuyor. Yeni yıl teması ile süslenmiş ve şekillendirilmiş olan bir kutu çikolata kimi mutlu etmez ki diye sormak isterim. Bu tip yeni yıl çikolatalarını dilediğiniz kişi için temin ederek hediye edebilirsiniz.

7 2
yılbaşı hediyesi için 10 fikir 19

Elbette ki bir diğer yılbaşı hediyesi de yılbaşı ağacı olarak karşımıza çıkıyor. Yılbaşı ağaçlarının dekoratif minimal halleri de yeni yıl hediye fikirleri arasında yerini alıyor. Yılbaşı hediyesi olarak yakınınıza minik bir yılbaşı ağacı hediye edebilirsiniz. Bu ağaçların müzikli ve ışıklı versiyonlarını da piyasada bulmak mümkün.

8 4
yılbaşı hediyesi için 10 fikir 20

Mumlar her zaman şık ve zarif hediyeler arasında gösterilir. Yılbaşı hediyesi olarak da mumları tercih ederek yakınınızı mutlu etmeniz mümkün. Yılbaşı konseptindeki mumlar hem dekoratif hem de şık bir hediye olarak seçenekler arasında üst sıralarda yerini alıyor. Burada kokina ve çam konsepti ile bezenmiş dörtlü bir yılbaşı mumu görüyorsunuz.

9 4
yılbaşı hediyesi için 10 fikir 21

Burada ise yılbaşı ağacı şeklindeki mumları görüyorsunuz. Bu tip mumları eğer el yapımı bir şeyler hediye etmek istiyor iseniz kendiniz de malzemeleri ve kalıpları satın alarak yapabilirsiniz.

10 2
yılbaşı hediyesi için 10 fikir 22

Noel baba yılbaşının maskotu olduğu için noel baba oyuncakları ve bibloları yeni yıl hediyesi olarak çok tercih edilenler arasında bulunuyor.

11
yılbaşı hediyesi için 10 fikir 23

Soğuk kış günlerinde elleri sıcacık yapacak eldivenler de elbette ki yılbaşı hediyesi olarak değerlendirilebilecek ürünler arasında.

Burada sizlere yılbaşı hediyesi hakkında bilgi verdim. Bizi sosyal medya üzerinden takip etmek için burayı ana sayfaya dönmek için burayı tıklayabilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu