Zayıf Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Zayıf erkekler nasıl giyinmeli, nasıl t-shirt tercih etmeli, ne tür takım elbiseler kullanmalı ve hangi renk desen kıyafetler giymeli gibi soruların cevabını arıyor iseniz doğru yerdesiniz.

Zayıf erkekler kilolu erkeklere oranla son derece avantajlıdır bu bir gerçek. Ancak zayıflıktan kastınız burada sıska bir görüntü ise onun da elbette çaresi var. Bir çok kıyafet türü ile kilolar nasıl kolayca gizlenebiliyor ise zayıflık da doğru kıyafet seçimi ile ortadan kaldırılacak bir problemdir.

Zayıf Erkekler Nasıl Giyinmeli 6 Kural

1. Zayıf Erkekler Nasıl Kazak Giymeli?

Zayıf iseniz ve kış mevsiminde iseniz aslında işiniz oldukça kolay. Yapacağınız şey kazak seçiminde olabildiğince kalın olan örgü kazakları tercih etmektir. Böylece bir miktar daha kilolu görüneceksiniz.

Bunun yanında V yaka yerine boğazlı ya da balıkçı yaka veya bisiklet yaka kazakları tercih etmeniz de zayıflığınızı kamufle edecektir.

2. Zayıf Erkekler Nasıl Pantolon Giymeli?

Zayıf erkekler pantolon seçerken genellikle büyük bir hata yaparak bedenlerinden bir kaç beden büyük pantolon tercih ediyorlar ve bu da bel kısmında potluk oluşturarak kötü bir görüntüye neden oluyor. Bunun yerine özellikle belinize tam oturan rahat kesim ve düz kesim pantolonlar tercih etmelisiniz.

Ancak elbette ki streç kotlardan veya streç pantolonlardan uzak durmalısınız. Bunun dışında çok ince kumaşlar yerine de daha tok kumaşları tercih etmeniz fiziğinizi daha düzgün gösterir.

zayif erkekler nasil ceket giymeli
zayıf erkekler nasıl giyinmeli?

3. Zayıf Erkekler Nasıl Takım Elbise Giymeli?

Takım elbise bildiğiniz üzere ceket, bazen yelek, gömlek ve kumaş pantolondan oluşur. Bu yüzden de bir kaç kat giyinmiş olursunuz. Burada kesinlikle tam vücudunuza oturan bir takım elbise tercih etmelisiniz. Vücuda oturmayan ve bol duran takım elbise sizi daha zayıf gösterir.

Öte yandan yine tok bir kumaşa sahip takım elbise tercih etmeli ve ince bir vatkalı ceket kullanarak takım elbisenizi kullanabilirsiniz.

4. Zayıf Erkekler Nasıl T-shirt Giymeli?

Çok zayıf erkekler için en zor dönem şüphesiz yaz dönemidir. Tabi ki bu kadınlar için de geçerli. Kış döneminde zayıflığı kamufle etmek çok daha kolaydır. Ancak yaz aylarında da bu imkansız değildir.

T-shirt seçerken vücuda yapışan modellerden uzak durmalısınız. Bu modeller sizi çok daha zayıf gösterecektir. Aynı zamanda yine tıpkı kazakta olduğu gibi v yaka değil yuvarlak yaka modelleri tercih etmelisiniz. Dökümlü ve yuvarlak yaka t-shirtler diye toparlayabiliriz.

zayif erkekler nasil giyinmeli
zayıf erkekler nasıl giyinmeli?

5. Zayıf Erkekler Nasıl Gömlek Giymeli?

Gömlek seçimi de son derece önemli bir noktadır. Gömlek tamamen vücudunuza yapışmasa da bedeninize uygun ancak bir miktar rahat bir model olacak şekilde tercih edilmeli. Ya da bu şekilde terzide tadilat ettirmeniz de mümkün.

Aynı şekilde yaz aylarında gömlek kullanacak iseniz de uzun kollu gömlekleri tercih etmelisiniz ki kollarınızı kamufle edebilin.

6. Renk ve Desen Seçimi

Kilolu erkeklerin aksine zayıf erkekler nasıl giyinmeli sorusuna baktığımızda renk ve desen konusunda sınırınız yok diyebiliriz. Ancak tamamı koyu kombinler bildiğiniz üzere zayıf gösteren kombinlerdir. Bu yüzden tek renk kombin yapmak yerine en az iki renkten oluşan kombinler tercih etmelisiniz.

Burada zayıf erkekler nasıl giyinmeli hakkında bilgi verdim. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu