Kilolu Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Kilolu erkekler nasıl giyinmeli sorusunun cevabını arıyor iseniz doğru yerdesiniz. Erkeklerde özellikle göbek bölgesinde toplanan fazla kilolar oldukça yaygın.

Doğru kıyafet tercihleri ile göbek bölgenizdeki fazla kiloları gizlemek nasıl mümkün ise yanlış kıyafet tercihleri de sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterecektir.

Kilolu Erkekler İçin Doğru Kıyafet Seçimi Tüyoları

  • Gömlek Seçerken; kolları kısa gömlekler kesinlikle sizin için uygun tercih olmayacaktır. Kısa kollu gömlek sizi hem kısa hem de daha kilolu gösterir iken uzun kollu gömlekleri yaz aylarında kollarını kıvırarak tercih etmelisiniz.
  • Gömleklerinizi pantolonun içine sokmak da yine sizi daha kilolu gösteren ve özellikle de göbek bölgesinde fazla kilolarınız var ise bunu daha çok ortaya çıkaran bir durumdur. Gömleklerinizi pantolonun dışında kullanmayı tercih etmelisiniz.
  • Renk Seçerken; elbette düz ve koyu renkleri tercih etmek yerinde bir tercih olacaktır. Bu konuda kesinlikle risk almamanız yararınızadır.
kilolu erkekler icin kombinler
kilolu erkekler nasıl giyinmeli?
  • Kumaş Seçimi; keten ve jean kumaş kullanımı sizi daha zayıf ve daha genç gösterecek bir diğer detaydır. Bildiğiniz üzere fazla kilolar aynı zamanda kişiyi olduğundan da yaşlı gösteren önemli bir unsurdur.
  • Pantolon Seçeren; zannettiğinizin aksine bol kesim pantolonlar değil vücudunuzun ölçüsünde pantolonlar seçmelisiniz. Bol pantolonlar sizi çok daha kilolu gösterecek.
  • T-shirt Seçerken; yine ne çok bol ne de çok dar t-shirtler seçmek yerine bedeninize uygun t-shirtler seçmelisiniz. Öte yandan düz ve koyu renkler yine doğru tercih olur iken V yaka seçimi de sizleri olduğunuzdan çok daha zayıf gösterecek.

Kilolu Erkekler Nasıl Giyinmeli Kombin Önerileri

Şimdi de görsel olarak işinize yarayacak olan bir kaç kombin örneği vereceğim. Buradaki kombinleri elinizdeki parçalar ile uyarlayabilirsiniz.

erkekler icin gobek saklama yontemleri
kilolu erkekler nasıl t-shirt giymeli
gobekli erkek kombini
kilolu erkekler nasıl giyinmeli
kilolu erkekler icin giyim onerileri
kilolu erkekler ne renk giymeli
kilolu erkekler icin kombin
göbekli erkekler nasıl pantolon giymeli
gobekli erkekler nasil giyinmeli
kilolu erkekler için giyim önerileri
kilolu erkekler nasil giyinmeli 1
kilolu erkekler için giyim
sisman erkekler nasil giyinmeli
kilolu erkekler nasıl ceket giymeli

Burada sizlere kilolu erkekler nasıl giyinmeli hakkında tüyolar verdim. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu