Kısa Boylu Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Kısa boylu erkekler nasıl giyinmeli, hangi renkleri tercih etmeli ve hangi renklerden uzak durmalı, ne tür desenler daha uzun görünmeyi sağlar gibi soruların cevabını inceleyelim.

Kısa boy belli noktadan sonra değişmeyecek bir durum olsa da yapacağınız doğru kıyafet seçimleri ile olduğunuzdan daha uzun görünmek mümkün. Aynı şekilde yanlış kıyafet seçimleri de sizi daha kısa gösterecektir.

kisa boylu erkeklere tuyolar 2
kısa boylu erkekler nasıl giyinmeli

Kısa Boylu Erkekler İçin Giyim Tüyoları

  • Pantolon Seçimi; pantolon seçerken paça boyunuz tam bilekte bitecek şekilde olmalı kesinlikle çok uçun ve çok bol paçalara sahip pantolonlardan uzak durulmalı. Aynı zamanda düşük bel değil ara boy pantolonlar tercih edilmeli böylece boyunuzu daha da kısa göstermemiş olacaksınız.
kisa boylu ekek giyim
kısa boylu erkekler nasıl pantolon giymeli
  • Aksesuar Seçimi; Erkeklerin kıyafet aksesuarlarına baktığımızda kemer ve kravatı görüyoruz. Kemer kullanmak sizin için kesinlikle yanlış tercih olacaktır. Çünkü bu boyunuzu ortadan kesen ve sizi daha kısa gösteren bir durumdur. Diğer bir aksesuar olan kravat ise doğru seçildiği taktirde boyunuzu uzun gösterir iken yanlış seçildiği durumda boyunuzu daha da kısa gösterecektir. Doğru kravat seçimi kesinlikle ince kravatlar olmalıdır. Geniş kravatlar sizi hem daha şişman hem de daha kısa gösterir.
kisa boylu erkekler nasil pantolon giymeli 1
kısa boylu erkek kıyafet seçimi
  • Renk Seçimi; Kıyafet renginizi seçer iken özellikle de kilo probleminiz de var ise tabi ki koyu renkleri tercih etmelisiniz. Koyu renkler sizi hem zayıf hem de uzun gösterir. Açık renkler ise boyunuzu hem daha kısa hem de kilonuzu fazla gösterecektir. Aynı zamanda tek renk kullanmak da boyunuzu kesmeyeceği için daha uzun görünmenizi sağlar.

kisa boylu erkekler nasil takim elbise giymeli
kısa boylu erkekler için kıyafet seçimi
  • Desen Seçimi; Dikey çizgilerin uzun yatay çizgilerin ise kısa gösterdiğini artık hepimiz biliyoruz. Aynı zamanda dikey çizgiler zayıf, yatay çizgiler ise şişman gösterir bu mantığı kullanarak eğer desenli bir kıyafet tercih edecek iseniz bu desen kesinlikle dikey çizgiler olmalıdır.
kisa boylu erkekler nasil gomlek giymeli
kısa boylu erkekler için kıyafet deseni seçimi

Kısa Boylu Erkekler Nasıl Giyinmeli?

italyan stili erkek giyim
kısa boylu erkekler için giyim tüyoları
kisa boylu erkek gunluk kombin
kısa boylu erkekler için günlük kombin
kisa boylu erkekler nasil jean giymeli
kısa boylu erkekler nasıl giyinmeli jean
kisa boylu erkekler nasil pantolon giyer
kısa boylu erkekler giyim stili
spor kisa boylu erkek kombini
kısa boylu erkekler nasıl giyinmeli spor

Burada sizlere kısa boylu erkekler nasıl giyinmeli konusunu hem görsel hem de metin olarak anlattım. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu