Erkek Kıvırcık Saç Modelleri

Erkek kıvırcık saç modelleri de kadın saç modelleri kadar kişiyi zorlayan modellerdir. Kıvırcık saç bazı saç modelleri için dezavantaj olsa da bazı saç modelleri için büyük avantajdır. Siz de yüzünüze en uygun saç modelini bulduğunuzda kıvırcık saçın avantajlarını yakalamış olacaksınız.

Öte yandan bildiğiniz üzere erkek saç perması da son zamanda çok kullanılan bir yöntem ve erkekler arasında da kıvırcık saç modası giderek popülaritesini artırıyor.

Erkek Kıvırcık Saç Modelleri Yanları Kısa

Erkek kıvırcık saç modelleri içerisinde en çok yanları kısa olan modellerin tercih edildiğini görüyoruz. Bu modeller yüzü daha zayıf ve kemikli gösterdiği için ve daha maskülen bir görüntü yakalamayı da sağladığından öne çıktığını görüyoruz.

8 1
erkek kıvırcık saç modelleri 9

Yukarıdaki modelde erkek kıvırcık saç modelleri için ideal modeller arasında gösterilir Bu model özellikle de uzun yüzlü erkekler için son derece uygun bir saç modelidir. Kişini zevkine göre üst kısım daha uzun ya da daha kısa bırakılabilir. Öte yandan yanlardaki kısalık da yüz tipinize ve zevkinize göre ayarlanabilir.

7 1
erkek kıvırcık saç modelleri 10

Buradaki model de daha olgun erkekler için kullanılabilecek bir kıvırcık saç kesim modelidir. Yanlar ve tepe kısa ön kısım ise daha uzun bırakılan model görseldeki gibi sakalla birlikte kullanıma da oldukça uygundur.

6 1
erkek kıvırcık saç modelleri 11

Burada da kıvırcık saçlı ünlülere bir örnek görüyorsunuz. Orta uzunlukta bırakılan saç sakal ile birlikte kullanılmış. Yine uzun ve kemikli yüzler için tercih edilebilir erkek kıvırcık saç modelleri arasındadır.

1 1
erkek kıvırcık saç modelleri 12

Burada da genç erkekler için iri dalgalı kıvırcık saç kesim modeli görüyoruz. Bu model genç erkekler arasında oldukça moda olarak kullanılan modellerin başında geliyor.

3
erkek kıvırcık saç modelleri 13

Marjinal bir saç arıyor iseniz de yukarıdaki modeli tercih etmeniz mümkün. Hem modern hem de karizmatik bir görünüm yakalamayı sağlayan bu model yine iri dalgalı saçlarda kullanılabilir yapıda bir erkek saç kesim modelidir.

9 1
erkek kıvırcık saç modelleri 14

Burada ise daha geleneksel bir kıvırcık saç modeli görmekteyiz. Bu modeli 30’lu yaşlardan itibaren kullanabilirsiniz.

3 3
erkek kıvırcık saç modelleri 15

Daha sempatik bir yüz yakalamak isteyenler için yukarıda gördüğünüz saç modelini tercih edebilirsiniz. Özellikle çok sert ifadeye sahip kişilerin bu ifadeyi yumuşatmak için tercih edebileceği bir saç modeli türü.

Burada sizlere erkek kıvırcık saç modelleri hakkında bilgi verdim. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi instagramdan takip etmek için burayı tıklayabilirsiniz. Ayrıca diğer erkek konuları için de burayı ziyaret edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu