Orta Boy Erkek Saç Kesim Modelleri

Orta boy erkek saç kesim modelleri son dönemde öne çıkan kesim modellerindendir. Fark arayan ya da kısa saçtan sıkılan erkekler için orta boy saç modeline geçmek iyi bir alternatif olabilir. Erkek saç modellerinde hangi orta boy kesim türleri moda onları inceleyelim.

erkek uzun sac
orta boy erkek saç kesim modelleri

Burada orta boy bağlanabilen uzunlukta bir saç modeli görüyoruz. Bildiğiniz üzere bu tip bohem modeller artık ön plana çıkıyor. Özellikle kumral erkekler için bu tip saç modelleri oldukça uygun. Aynı zamanda yuvarlak değil uzun yüzlü erkekler için uygun olan bu modelleri örnekteki gibi yarım bağlı olarak da kullanabilirsiniz.

orta boy erkek sac
erkek saç modelleri

Burada da yine orta boy olan bir model görüyorsunuz. Dünya yıldızlarının da çokça tercih ettiği bu model son dönemde daha çok ön plana çıkıyor. Yine elmacık kemikleri çıkık erkekler için oldukça uygun bir saç modeli görüyoruz. Bu tip saça resimdeki gibi kirli sakal eşlik ettiği taktirde kusursuz bir uyum elde edilmiş oluyor.

toplu erkek sac
orta boy erkek saç kesim modeli

Burada da yine toplanabilir uzunlukta bir erkek saç modeli görüyoruz. Bu tip modelleri hem günlük hayatınızda hem de iş hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz için tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda yine bu modeller sakal ile birlikte tercih edildiğinde şık bir görünüm yakalanıyor diyebiliriz.

erkekler icin uzun sa 1
orta boy erkek saç kesim modelleri

Burada da farklı üç saç modeli görüyoruz. Bu modeller tamamen düz saçlı erkekler için çok uygun olmayan ancak hafif dalgaya sahip saçlarda kusursuz görünebilecek yapıda olan modellerdir. Yine hem toplu hem açık olarak kullanılabilecek saç modelleri görüyoruz.

at kuyrugu erkek sac
at kuyruğu erkek saç modeli

Yukarıda alnı açık erkekler için orta boy bir saç modeli görüyoruz. Burada toplu olarak tercih edilen bu model açık olarak da tercih edilebilir.

tepesi uzun erkek sac modeli
bir tarafı uzun erkek saç modeli

Bildiğiniz üzere son dönemde hem erkeklerde hem de kadınlarda asimetrik saç kesimleri oldukça moda. Burada da bir tarafı kazıtılmış diğer tarafı oldukça uzun bırakılmış bir orta boy erkek saç kesim modeli görüyoruz.

uzun erkek sac modeli
orta boy erkek saç kesim modelleri
orta boy erkek sac modeli

erkek saç kesim

Burada orta boy erkek saç kesim modelleri hakkında bilgi verdim. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu