Kıvırcık Saç Modelleri 2023-2024

Kıvırcık saç modelleri, yalnızca kıvırcık saçlı kadınların değil aynı zamanda perma ile kıvırcık saça sahip olan veya sahip olmayı düşünenlerin de konusudur.

Kıvırcık saç kişiyi daha sempatik ve fresh gösteren bir yapıya sahiptir. Ancak doğru model kullanılmadığı taktirde oldukça bakımsız ve şekilsiz bir görüntüye neden olabilir.

Özellikle de doğal kıvırcıklığa sahip saç son derece zor bir saç tipidir. Doğru modeli yakaladığınız taktirde oldukça doğru bir görüntüyü de yakalayabiliriz.

Kıvırcık Saç Modelleri Nelerdir?

Burada sizlere yılın öne çıkan kıvırcık saç modellerini anlatacağım. Görsel olarak da paylaşacağım bu modellerden siz de saç yapınıza ve yüz yapınıza uygun olanı kuaförünüze göstererek talep edebilirsiniz.

kivircik genc sac 1
kıvırcık saç orta boy

Yukarıda orta boy kıvırcık saç kesimi görüyoruz. Özellikle de genç kadınların rahatlıkla tercih edebileceği bu saç modeli aynı zamanda kişiyi olduğundan daha genç gösterme özelliğine sahiptir. Öte yandan son derece hacimli ve havalı bir görüntü de yakalanmış olur.

kivircik sari sac modeli
closeup portrait of young beautiful smiling blond hipster female in trendy summer clothes. sexy carefree woman posing near blue wall with afro curls hairstyle. positive model having fun

Burada ise kıvırcık uzun ve aynı zamanda sarı renk bir saç modeli görüyorsunuz. Özellikle uzun ve ince sert yapılı bir yüz tipine sahip iseniz bu tip modelleri tercih ederek yüz hatlarınızın daha yumuşak görünmesini sağlayabilirsiniz.

kivircik orta yas sac kesimi
orta yaş kıvırcık saç modelleri

Yukarıda da orta yaşlı kadınlar için kıvırcık saç kesimi modellerini görüyorsunuz. Orta yaşta daha genç ve dinamik görünmek için bu tip saç modellerini tercih etmek doğru olacaktır.

kisa kivircik sac kesimi
kıvırcık saç bob kesim

Bob kesime en çok yakışan saç tipi olan kıvırcık saçın iki farklı boydaki bob kesim halini görüyoruz. Bu saç kesimi türlerinde de kişi oldukça genç ve dinamik görünür. Asimetrik bir kesim olan bob kesim ve türlerini buradan daha detaylı inceleyebilirsiniz.

kivircik marjinal sac
marjinal kıvırcık saç modeli

Ben sıradanlık istemiyorum daha marjinal bir model arıyorum diyor iseniz. Saçınızın kıvırcıklık avantajını kullanabileceğiniz bir model olan yukarıdaki modeli size tavsiye edebilirim.

kivircik orta boy sac kesimi
kıvırcık katlı saç modeli

Eğer siz de kıvırcık saçlarınız daha havalı ve hacimli görünsün istiyor iseniz yukarıdaki gibi bol katlı bir model tercih ederek bu kabarıklığı yakalayabilirsiniz.

kivircik orta boy sac
kıvırcık sarı saç

Burada sizlere kıvırcık saç modellerini açıkladım. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu