Kadın Omuz Dövmesi Modelleri

Kadın omuz dövmesi dövme türleri arasında en çok tercih edilen modellerdendir. Genellikle ilk dövme olarak da omuz dövmesi tercih edilir. Bu anlamda omuz için uygun dövme modeli de oldukça fazladır.

Bildiğiniz üzere dövme yaptırmaya karar vermek ve o ilk adımı atmak zor bir süreçtir. Bunun için başlangıçta çoğunlukla minimal dövmeler tercih edilir ve devamı sonrasında gelir.

Dövme sanatçıları kişiye özel dövmeler tasarlayarak kişinin taşımaktan keyif alacağı dövmeleri ortaya çıkarmaktadır.

minimal omuz dovmesi
kadın omuz dövmesi modelleri 9

Eğer aklınızda bir dövme modeli yok ise hikayenizi anlatarak da bu hikayeye uygun dövmeler tasarlanmasını isteyebilirsiniz.

Öte yandan baktığımızda ikinci bir kişiyi anımsatan dövmeler genellikle en çok yapılan dövmeler olmasına karşın en çok pişman olunan ve sildirilen ya da değiştirilmek istenen dövmeler arasında yer alıyor.

Bu yüzden de sevgili, eş, arkadaş gibi kişileri anımsatan dövmeleri yaptırırken tekrar tekrar düşünmekte fayda var.

omuz dovmesi
kadın omuz dövmesi modelleri 10

Kişinin sürekli taşımak durumunda kaldığı dövmeleri günümüzde sildirmek elbette mümkündür. Ancak bu dövme yapımından çok daha acı verici bir işlemdir. Bu yüzden genellikle bu dövmeler başka figürlere çevrilerek kullanılması tercih edilir.

Öte yandan baktığımızda her dövmenin bir anlamı ve kişiye kattığı bir enerji olduğu da günümüzde tartışılan konulardan bir tanesi.

omuz icin dovmeler
kadın omuz dövmesi modelleri 11

Aynı zamanda çok küçük yaşta yaptırılan dövmeler de bir yaştan sonra pişmanlık ile sonuçlanan dövme türleridir. Bu yüzden belli bir yaşa gelmeden dövme yaptırmak da doğru bir karar olmayacaktır.

Kadın Omuz Dövmesi Modelleri Nelerdir?

omuz kus dovmesi
kadın omuz dövmesi modelleri 12

Dövmenin yaptırılacağı alan da kişinin mesleği ile doğru orantılıdır. Eğer dövme kullanımının uygun olmadığı bir mesleğe sahip iseniz dilediğinizde rahatlıkla kapatabileceğiniz alanlarda dövme yaptırmak daha yerinde bir karar olacaktır.

omuz cicek dovmesi
kadın omuz dövmesi modelleri 13

En çok tercih edilen omuz dövmelerine baktığımızda çizim şeklinde yani içi boş dövmelerin tercih edildiğini görüyoruz. Çünkü kadın omuz dövmesi modelleri daha kibar ve zarif durması beklenen modellerdir.

ucgen omuz dovmesi
kadın omuz dövmesi modelleri 14

Renkli dövmeler ise daha az tercih edilir. Belli aralıklar ile bakımı gerekir. Çünkü zaman içerisinde renkli kadın omuz dövmeleri renk atmasına neden olur. Bu yüzden de bu renklerin tazelenmesi gerekir.

kadin buyuk omuz dovmesi
kadın omuz dövmesi modelleri 15

Öte yandan dövmenin steril ortamda yapılması ve kaliteli malzeme kullanılması ve tek kullanımlık iğne tercih edilmesi hayati önem taşıyan bir durumdur.

Burada sizlere kadın omuz dövmesi modelleri hakkında bilgi verdim. Bizi buradan da takip edebilir ve diğer dövme modelleri için burayı ziyaret edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu