Trendler

2021 Plaj Elbisesi Modelleri

2021 plaj elbisesi modelleri bu sezon oldukça renkli ve uçuş uçuş diyebiliriz. Özellikle de rahat ve son derece hafif, yumuşak kumaşların kullanıldığı plaj elbisesi modelleri oldukça renkli desenler ile şekilleniyor.

Bu sezonun en moda plaj kıyafetlerinde genellikle etnik desenler ile dantel detayları görüyoruz. Eskiye dönüş modasını plajlarda da gördüğümüz 2021 modasında baş örtüleri plaj elbiselerine dönüşüyor.

Ayrıca batik kumaşlar ve peştamal türü kumaşlar da 2021 plaj elbisesi modellerinde başı çeken modeller arasında. Ayrıca kendin yap ürünlerinin de son derece moda olduğu 2020 ve 2021 yılının bu modası plaj elbiselerine de yansıyor.

Dantel ve örgüden ve yine baş örtülerinden tasarlanan plaj elbiseleri bu yıl plajları renklendiriyor. Renk olarak ağırlıklı yine beyaz ve maviyi görsek de desen olarak çok desenli ve boncuklu türler görüyoruz.

Bunun dışında plaj elbiselerinde ponponları da sıkça görüyoruz. Düz elbiselere hareket katan bu ponponlar plaj elbisenizi sıradanlıktan çıkaran detaylar.

Dilerseniz şimdi 2021 plaj elbisesi modellerinden öne çıkan modelleri inceleyelim.

2021 Plaj Elbisesi Modelleri Beyaz Elbiseler

Yılın moda plaj kıyafetlerinde yine beyaz başı çekiyor. Özellikle kavruk tendeki mükemmel görünümü ve güneşi çekmek yerine itme özelliğinden dolayı beyaz renk en çok tercih edilen renklerden.

beyaz puskullu plaj elbisesi
beyaz püsküllü plaj elbisesi

Görselde gördüğünüz model mini ve uzun kollu bir model. Bikini veya mayonuzun üzerine direk kullanabileceğiniz bu modeli otel ile deniz arasında veya havuz kenarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

beyaz plaj elbisesi
dantel detaylı beyaz plaj elbisesi

Yine plajda mayo ve bikini üzerine direk çekebileceğiniz oldukça pratik bir model olan gördüğünüz bu modeldeki dantel detayı elbiseyi sıradanlıktan çıkararak oldukça moda ve şık bir görüntü yakalamanızı sağlayacak.

dantel plaj elbisesi
dantel beyaz plaj elbisesi

Kendinizin de rahatlıkla tasarlayıp örebileceğiniz yine kendin yap modasının ürünü olan bu tip plaj elbiseleri oldukça moda ve şık ürünler. Bu tip bir elbise örmek niyetinde iseniz kumaşını mümkün olduğunca kolay kuruyabilen türden seçmeniz en önemli nokta. 2021 plaj elbisesi modellerinde kendin yap ürünleri de göreceğiz.

gomlek plaj elbisesi
beyaz gömlek plaj elbisesi

Bildiğiniz üzere gömlek elbiseler son iki yıldır oldukça moda. Bu modayı plaj elbiselerinde de görüyoruz. Plaj elbiselerinde salaş türde gömlek elbiseler düğmeli oluşundan dolayı çok tercih ediliyor. Bu tür elbiseleri dilerseniz önü açık dilerseniz kapalı kullanabilirsiniz. Yani diyebiliriz ki 2021 plaj elbisesi modellerinde gömlek elbiseleri bolca göreceğiz.

kaftan plaj elbisesi
kaftan plaj elbisesi

Kaftan türü plaj elbiseleri de yılın moda elbiseleri arasında. Kaftanlar bu sezon normal hayatımızda da elbise olarak çokça karşımıza çıkacak. Plaj elbisesi olarak da son derece kullanışlı olan bu modellerin hem uzun hem kısa türlerini kullanabilirsiniz.

Renkli Plaj Elbiseleri

Renkli plaj elbiselerinde özellikle peştemal modeller öne çıkıyor. Peştamal kumaş oldukça kullanışlı olduğu için ve doku olarak plaj için de uyumlu olduğu için bu sezon oldukça moda.

Peştamal Plaj Elbisesi

pestemal plaj elbisesi
peştamal plaj elbisesi

Peştamal kumaşlarda hem dar hem salaş modelleri görüyoruz. Bu tür elbiseleri aynı zamanda yazlık mekanlarda da kullanabilirsiniz.

pestemal plaj elbisesi 2
peştamal kırmızı plaj elbisesi

Uzun Plaj Elbisesi Modelleri

Uzun plaj elbiselerinde özellikle 2021 plaj elbisesi modellerinde tül modeller başı çekiyor. Hem uzun hem kalın kumaşlar plaj için çok da kullanışlı olmadığından dolayı tül tarzdaki kumaşları uzun modellerde daha çok görüyoruz.

askili plaj elbisesi
askılı uzun plaj elbisesi

Bu tip askılı salaş modeller plaj için son derece uygun ve rahat modellerdir. Renkli modellerde de bu tip tül elbiseleri daha çok görüyoruz.

siyah plaj elbisesi
siyah uzun plaj elbisesi

Bazı hanımların yaz kış favori rengi olan siyah renk plajlarda da karşımıza çıkıyor. Özellikle de bu tip tül modellerde siyah beyazdan daha çok tercih ediliyor.

uzun tul plaj elbisesi
renkli uzun plaj elbisesi
esarp plaj elbisesi
eşarp model plaj elbisesi

Yılın moda plaj elbiseleri arasında bulunan eşarp model plaj elbiseleri oldukça şık ve kullanışlı modeller. Bu modellerin asimetrik etekleri eteğe hareket katarken etnik desen modasını da aynı anda yansıtmış oluyor.

kisa kollu plaj elbisesi
kaftan türü uzun plaj elbisesi

Kaftan uzun plaj elbiseleri de görselde gördüğünüz gibi önü açık model olarak da karşımıza çıkıyor. Bu tip modelleri günlük hayatınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

mavi plaj elbibesi
mavi orta boy plaj elbisesi

Mavi ve beyaz daha önce de belirttiğim üzere bu sezon plajlarda en çok göreceğimiz iki renk. Bu renklerden maviyi genellikle görseldeki gibi desenli olarak göreceğiz.

Kısa Plaj Elbisesi Modelleri

sik mini plaj elbisesi
2021 plaj elbisesi modelleri 18
batik plaj elbisesi
batik kısa plaj elbisesi
mor plaj elbisesi
pareo plaj elbisesi

Görseldeki gibi pareo türü plaj elbisesinden vazgeçemeyenler için de bu sezon ponponlu modelleri bolca göreceğiz.

Başa dön tuşu