2021 Mayo Modelleri

Sezon açılması ile birlikte rengarenk ve her tarza uygun mayolar da moda parçalar arasında girmeye başladı. 2021 mayo modellerinde öne çıkan modeller nelerdir. En moda renk mayolar hangileridir ve göbeği gizlemek için tercih edilmesi gereken mayo modelleri var mıdır gibi tüm soruların cevabını bulacaksınız.

2021 mayo modellerine baktığımızda özellikle retro modellerin ön plana çıktığını görüyoruz. Aynı zamanda buna bağlı olarak da puantiyeler ve büyük çiçekli modellerin yanı sıra gökkuşağı desenleri de ön planda diyebiliriz.

En moda mayo modellerinde aynı zamanda tek omuz mayoları ve sırt dekolteli mayoları görüyoruz. Geçtiğimiz sezonun aksine bu sezon çok taşlı ve boncuklu modelleri göremiyoruz. Bu yüzden hareket daha çok kumaş desen ve renklerinde yakalanıyor diyebiliriz.

Eğer tercihiniz bikiniden yana ise burayı ziyaret ederek yılın öne çıkan bikini modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

2021 Mayo Modellerinde Öne Çıkanlar

dantelli mayo
dantelli mayo
dekolteli mayo
tek omuz dekolteli mayo
kirmizi mayo
kırmızı mayo modeli
pembe mayo
pembe dantel detaylı mayo modeli
parlak kapli mayo
parlak mayo modeli
sari mayo modeli
sarı göbek dekolteli mayo modeli
tek omuz beyaz mayo
beyaz dekolteli mayo modeli
cok renkli mayo
renkli mayo
etekli mayo
etekli mayo
cicekli mayo
rengarenk mayo
zayif gosteren mayo
siyah klasik model mayo
spor mayo modeli
spor mayo modeli
siyah mayo
siyah iki parça mayo modeli
kapali mayo modeli
kapalı mayo modeli
tesettur mayo hasema
tesettür mayo modeli

Göbeği Saklayan Mayo Modelleri Hangileridir?

2021 mayo modellerine baktığımızda fazla kilosu bulunan veya daha ince görünmek isteyen hanımlar için de sayısız alternatif görüyoruz.

Bunun dışında bu sezon fazla kiloları olan ve özellikle de göbek bölgesini gizlemek isteyen hanımlar için harika alternatifler bulunuyor. Yılın moda parçalarından korseli modeller göbeği tamamen yok etmek için adeta biçilmiş kaftan.

Kendi kendinize ayarlayabileceğiniz sıklıkta göbek bağı sağlayan bu modelleri ince bir bel görüntüsü yakalamak için muhakkak değerlendirmelisiniz.

Aynı zamanda göbek kısmında pilise ve volan olan büzgü olan parçaları tercih ederseniz buradaki hareket göbek bölgesindeki fazla kilolarınızı adeta bir sihir gibi saklayacaktır.

Bunun dışında bel oyuntularında hareket bulunan özellikle pencere veya tül bulunan modeller de belinizin olduğundan daha ince görünmesini sağlayarak istediğiniz görüntüyü yakalamanıza yardımcı olur.

Aynı zamanda bir kaç beden incelten mayo modelleri de piyasada bulunuyor. Yüzsek bel mayolar da her zaman belinizi olduğundan daha ince gösterecektir.

Dilerseniz şimdi bu modelleri inceleyerek başlayalım.

bagcikli mayo
kendinden korseli mayo
gobegi saklayan mayo
göbeği saklayan mayo modelleri
ince gosteren mayo
ince gösteren mayo modelleri
leopar desen mayo
leopar desen ince gösteren mayo modeli
retro mayo
toparlayıcılı mayo modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu