Yılbaşı Tırnak Modelleri 2024

Yılbaşı tırnak modelleri yılbaşı hazırlıklarının başladığı şu günlerde öne çıkan konulardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Yılbaşına özel bir şekilde hazırlanmak istiyor iseniz tırnaklarınız için de bu güne özel modeller arıyor olabilirsiniz. Yılbaşı için yeni yıla girmenin heyecanı ve ruhunu yansıtan son derece şık ve eğlenceli tırnak modelleri bulunuyor.

Burada her tarza uygun olan yılbaşı tırnak modellerinden derlediğim resimleri sizler ile paylaşıyorum. Siz de kıyafetinize ve zevkinize uygun olan tırnak modelini seçerek yaptırabilirsiniz.

Yılbaşı Tırnak Modelleri

1 4
yılbaşı tırnak modelleri 2024 11

Yukarıda yılbaşı kutlamaları denince akla gelen renklerin bir araya getirilerek tasarlandığı bir tırnak görüyoruz. Kırmızı, beyaz ve yeşil rengin bir arada kullanıldığı bu modelde tek bir tırnakta minik bir noel baba şekli uygulanmış. Diğer tırnaklarda ise yine kırmızı ve beyaz ağırlıklı renkler uyum içerisinde uygulanmış. Burada gördüğünüz modeli dilediğiniz şekilde siz de zevkinize ve tarzınıza uygun olacak şekilde değiştirebilirsiniz.

Bu tip noel baba çizimleri kesinlikle profösyonellik gerektiriyor. Bu yüzden tırnaklarınız için seçeceğiniz yeri özenli seçmeli ya da hiç risk almadan yalnızca diğer tırnaklarda gördüğünüz modelleri yaptırmalısınız.

3 4
yılbaşı tırnak modelleri 2024 12

Burada ise çok abartmak istemiyorum ancak yılbaşı ruhunu da taşısın istiyorum dediğiniz bir tırnak modeli görüyoruz. Kırmızı simli french altına uçuk pembe kullanılarak tasarlanmış tırnakta tek bir tırnakta noel baba şapkası efekti verilerek son derece şık ve sade bir tırnak modeli görüyoruz. Bu tip tırnak modellerini aynı zamanda rahatlıkla yılbaşı sonrasında da bir süre kullanmaya devam edebilirsiniz.

4 5
yılbaşı tırnak modelleri 2024 13

Yılbaşı için özel bir şeyler olsun istiyorsanız ancak tamamen de yılbaşı konsepti içerisinde olmasını istemiyor iseniz yukarıdaki gibi kış temalı modelleri tercih edebilirsiniz. Burada lacivert üzerine beyaz kar taneleri çizilerek oluşturulmuş bir tırnak modeli görüyorsunuz. Eğer yeteneğiniz var ise bu tip çizimleri siz de kendiniz evinizde uygulayabilirsiniz. Bunun için aparatları satın alabilir veya kürdan yardımı ile çiziminizi yapabilirsiniz.

5 3
yılbaşı tırnak modelleri 2024 14

Yılbaşı denince akla gelenler; noel baba, kar, geyik ve tabi ki desenli kırmızı kazaklardır. Aynı zamanda bolca kırmızı. Burada da kazak deseni ve geyik çizimi örneği görüyoruz. Kırmızı ağırlıklı olarak tasarlanan bu yılbaşı tırnak modeli küt tırnak modelleri için tasarlanmış bir model olarak karşımıza çıkıyor.

6 3
yılbaşı tırnak modelleri 2024 15

Bu tırnak modelinde ise yine kar taneleri kullanılmış. Kırmızı üzerine beyaz ile kar taneleri çizilerek tasarlanmış olan bu tırnak modeli hem yılbaşı hem de kış tırnak modelleri için son derece uygun modellerden bir tanesi. Burada hem küt, hem de baden tırnağa aynı zamanda hem uzun hem de kısa tırnak modellerine uygulanacak tırnak modellerindendir.

7 1
yılbaşı tırnak modelleri 2024 16

Burada da yine son derece şık bir yılbaşı tırnak modeli görüyorsunuz. Badem tırnak modeli üzerine toprak tonları, kırmızı ve gümüş işlemeler kullanılarak yapılmış bir tırnak modeli görüyoruz. Tek bir tırnakta noel baba figürü kullanılmış altında ise toprak tonlarında simli bir renklendirme yapılmış. Diğer tırnaklarda da yine bu toprak tonu uygulanmış ve üzerine gümüş ile dal ve kar tanesi efekti yapılmış. Olmazsa olmazımız kırmızı da yine kalan tırnaklarda uygulanmış.

8 3
yılbaşı tırnak modelleri 2024 17

Yılbaşı denince akla gelen bir diğer görsel algı da şüphesiz ışıltılardır. Siz de ışıl ışıl olacağınız bir gece planlıyor iseniz tırnaklarınızda da bolca ışıltı tercih edebilirsiniz. Burada yeşil ve kırmızı ağırlıklı ve uçlarda toplanmış simlerin tırnakta uygulanma şeklini görüyoruz.

9 3
yılbaşı tırnak modelleri 2024 18

Burada ise sadelikten hoşlanan ve özel günlerde bile sadeliğin şıklığından yararlanmak isteyenler için bir yılbaşı tırnak modeli görüyoruz. Beyaz renk uzun olmayan tırnaklar her zaman kullanılabilecek tırnaklardır. Bu tırnak modelinde tek bir tırnakta kar tanesi çizimi gerçekleştirilmiş ve böylece yılbaşı ve kış temalı bir tırnak oluşturulmuş. Bu tip basit tırnakları kendiniz evinizde de uygulayabilirsiniz.

10 1
yılbaşı tırnak modelleri 2024 19

Yine noel babalı bir tırnak görüyorsunuz. Yılbaşı denince elbette noel baba olmadan olmaz. Aynı zamanda burada noel babaya ek bir diğer yılbaşı simgesi olan kokina çiçeği de görüyoruz. Kokina çiçeği üç adet tırnağa serpiştirilmiş halde tasarlanmış olan bu tırnak yılbaşı için en çok tercih edilen tırnak modellerinden oluyor.

Yılbaşı tırnak modeli yaptırmayı planlıyor iseniz tırnaklarınızı bir hafta önceden yaptırabilirsiniz. Daha önceden yapılan tırnaklar uzayacağı için bozuk bir görüntü oluşabilir. Bu yüzden de vaktiyle tırnak uzmanınızdan randevunuzu talep etmeyi unutmayın.

Burada sizlere yılbaşı tırnak modelleri hakkında bilgi verdim. Konu ile ilgili görüş ve önerileriniz için benimle yorum bölümünden iletişime geçebilirsiniz. Diğer tırnak modellerine göz atmak için burayı ziyaret edebilirsiniz. Bizi sosyal medyadan takip etmek için burayı tıklayabilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu