Yelekli Kadın Takım Modelleri

Yelekli kadın takım modelleri 2023-2024 yılının öne çıkan kadın moda kıyafeti oluyor. Hem yaz hem de kış aylarında kullanabileceğiniz bu takımlar maskülen tarzın daha dişil hali deyibeliriz.

Burada yılın öne çıkan yelekli kadın takım modellerini paylaşacağım. Bu modellerde genellikle palazzo pantolon kullanıldığını görüyoruz. Vücuda tam oturan bir yelek ile tamamlanan bu takımlar özellikle yüksek bel pantolona sahip olduğu için her tür bedende kullanılabilir.

Yelekli Kadın Takım Elbise Modelleri

beyaz palazzo pantolon yelek takimi
yelekli kadın takım modelleri 10

Beyaz renk bir yelekli kadın takım görüyoruz. Belden oturtmalı ve kruvaze yelek kullanılan takım palazzo pantolon ile tamamlanmış. Böyle bir takımı günlük şıklık için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Görselde de gördüğünüz üzere bu takım spor ayakkabılar ile kombinlenebileceği gibi kullanacağınız alana ve ortama göre topuklu ayakkabılar ile de kombinlenebilir.

beyaz yelekli kadin takim
yelekli kadın takım modelleri 11

Burada da düz kesim pantolon ve yine düz kesim bir yelek takımı görüyoruz. Bu takım daha çok klasik olarak kullanıma uygun bir takımdır. Kadın takım elbise modellerini buradan da inceleyebilirsiniz.

yelek pantolon takim kadin
yelekli kadın takım modelleri 12

Burada da en çok tercih edilen renk olan siyah renk yelekli kadın takım modeli görüyoruz. yüksek bel palazzo pantolon ile yelek eşit hizada bitip başlamış. Bu anlamda küçük bir göbek dekoltesi de var diyebiliriz. Böyle bir takımı da dilerseniz günlük dilerseniz özel davetler için kombinlemek mümkün.

mor yelekli kadin takim
yelekli kadın takım modelleri 13

Burada ise renk arayanlar için mor bir yelekli kadın takım görüyoruz. Bu kadın da günlük kullanıma oldukça uygun bir modeldir.

yelekli kadin takim elbise
yelekli kadın takım modelleri 14

Burada ise iş hayatınızda tercih edebileceğiniz bir bir üçlü takım görüyorsunuz. Bebek mavisi olan bu takım ceketli ya da ceketsiz olarak kullanılabilir. Aynı zamanda kış aylarında ve yaz aylarında kullanabileceğiniz gibi yine oldukça kullanışlı bir takımdır.

palazza pantolon ikili takim
yelekli kadın takım modelleri 15

Burada ise daha çok genç hanımlara hitap eden crop yelekli bir takım görüyorsunuz. Yelek kullanımını bu sezon çokça göreceğiz. Bu yüzden bu yelekleri farklı pantolonlar veya etekler ile de kombinleyebileceğiniz için tarzınızı öne çıkaracak bir parça diyebiliriz.

lacivert yelekli kadin takim
yelekli kadın takım modelleri 16

Sezonun diğer trendi de şüphesiz bu çizgili retro kumaşlar oluyor. Bu kumaşları yalnızca erkek takım elbiselerinde görür iken bu sezon kadınlarda daha çok göreceğiz.

kareli yelekli kadin takim elbise
yelekli kadın takım modelleri 17

Bu görselde ise farklı bir tarz arayanlar için üçlü bir takım görüyorsunuz. Burada size yelekli kadın takım modelleri hakkında bilgi verdim. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu