Yağ Enjeksiyonu ile Meme Büyütme

Yağ enjeksiyonu ile meme büyütme operasyonu vücudun kendin kendine bulduğu çözümlerden birisidir. Liposuction yöntemi ile karın veya göbek bölgesi civarından alınan doğal vücut yağlarının memelere enjekte edilerek vücuda yabancı madde girmeksizin natürel bir büyüme sağlanır. Yağ enjeksiyonu ile meme büyütme ile hem memelerde büyüme sağlanmış olur hem de yağ alınan bölgedeki fazla yağdan kurtulmuş olunur.

yag enjeksiyonu ile meme buyutme
yağ enjeksiyonu ile meme büyütme

Yağ Enjeksiyonu ile Meme Büyütmenin Avantajları Nelerdir?

Meme büyütme yöntemlerinden ilk akla gelen vücuda suni bir madde olarak silikon ile sağlanan büyüme olup birçok sağlık riskini beraberinde getirmektedir. Oysa yağ enjeksiyonu ile sağlanan büyüme hem doğal hem de sağlık açısından çok daha az riskler taşımaktadır. Yağ enjeksiyonu ile meme büyütmenin avantajları nelerdir maddeler halinde sıralayarak bu yöntemi keşfedelim.

  • Yağ enjeksiyonu ile meme büyütme operasyonunda herhangi bir kesi işlemi olmaz.
  • Bu yöntem ile meme büyütme yapıldığında hemen günlük yaşama dönülebilir yatış ve uzun iyileşme dönemi olmaz.
  • Yağ enjeksiyonu sayesinde meme büyütme ile vücuda silikon gibi yabancı bir maddeye başvurmadan kendi yağ ve kök hücrelerle büyütme sağlanır.
  • Bu büyütme işlemi sonrasında aktarılan yağ hücrelerinin yaklaşık yüzde 45 civarı oranında işlem yaptıranların memelerinde kalıcı büyüme sağlanır.

Avantajlarını sıraladığımız doğal bir işlem olan yağ enjeksiyonu sayesinde meme büyütme kalıcı mı sorusuna da son madde ile ışık tutmuş olduk.

yag enjeksiyonu ile meme buyur mu
meme büyütmede yağ enjeksiyonu

Yağ Enjeksiyonu ile Meme Büyütmenin Dezavantajları Nelerdir?

Sağlıklı olmak, sağlıklı olmanın yanında güzel ve düzgün bir fiziğe sahip olmak insanların hep arayışlar içinde olmasına sebep oluyor. Günümüzde bu arayışlar daha doğal yöntemlerle olsun isteniyor. Her operasyon ve işlemde olduğu gibi yağ enjeksiyonu sayesinde meme büyütmenin dezavantajları nelerdir handikabı da olabiliyor. Bu dezavantajlar ise;

  • Bu meme büyütme yönteminin şekil bozukluklarına etki etmemesi,
  • Çok daha büyük memeler isteyen ve dikleşme taleplerine karşılık verememesi,
  • Vücudunda yeteri kadar bu işleme uygun yağ olmayan kişilerde uygulanamaması olarak sıralanabilir.

Kadınlar için dış görünüşte çok önemli bir yer tutan meme bölgesinde yaklaşık bir bedene varan doğal bir büyüme sağlayan yağ enjeksiyonu ile meme büyütme ufak bir dokunuş ama doğal olsun diyenlerin tercihi olabilir.

Burada sizlere en çok tercih edilen meme büyütme yöntemlerinden bir tanesini açıkladım. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz. Daha fazla güzellik tüyosu için ise burayı ziyaret edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu