Victoria Secret Spor Koleksiyonu 2021

Victoria Secret spor koleksiyonu 17 ağustosta 2021 yılı için yepyeni hali ile piyasaya sürüldü. Spor yaparken kullanılabilecek yapıda ve tarzda tasarlanan bu ürünler oldukça dikkat çekici şekilde karşımıza çıkıyor.

Dünyaca ünlü iç giyim markası Victoria Secret spor giyimde de kadının şıklığından taviz vermeyen bir koleksiyon ile karşımızda. Koleksiyon on point ismi ile karşımıza çıkıyor.

Özellikle bu koleksiyonu eşsiz kılan her tür spor için tasarlanmış ürünlerin sunulması oluyor. Tüm bunların yanında spor yapmaya ve terlemeye son derece elverişli her tür hareketi mümkün kılan ve spor esnasında sizi son derece konforlu tutacak türde ve kalitede kumaşlar ve tasarımlar kullanılmış.

Bu koleksiyonda; yoga ile ilgileniyor iseniz Flow grubunu, daha hard ve sert sporlarda kullanacağınız bir grup arıyor iseniz de Sweat grubunu, günlük hayatınızda spor giyim için tercih edebileceğiniz tarzda ürünler arıyor iseniz de Live modelleri tercih edebilirsiniz.

Dilerseniz şimdi koleksiyonun öne çıkan parçalarına bir göz atalım.

Victoria Secret Spor Takım

1
victoria secret spor ürünleri
2
victoria secret spor sütyen
3
victoria secret tayt
4
victoria secret spor

Yukarıda pembe renkte hafif sporlarda kullanabileceğiniz tarzda bir takım görüyorsunuz. Bu takımda tayt ve spor sütyen kullanılmış. Sütyen kısmında önden fermuar kullanılarak terli zamanlarda çıkarmayı kolay hale getirmek hedeflenmiş ve sırt kısmında lastikler çapraz şekilde kullanılarak şık ve feminen bir görüntü yakalanmış.

Bu tip bir takımı günlük sporunuzda, yoga antrenmanlarınızda, meditasyon esnasında tercih edebilirsiniz. Size son derece esnek bir rahatlık sunacaktır.

1a
Victoria Secret Spor Koleksiyonu 2021 23
1b
Victoria Secret Spor Koleksiyonu 2021 24
1c
Victoria Secret Spor Koleksiyonu 2021 25

Yukarıda da yeşil renkte yine hafif ve esnek sporlar için kullanabileceğiniz yapıda şık bir takım görüyorsunuz. Bu parçaları tek tek satın alabileceğiniz gibi takım olarak da satın alabilirsiniz. Burada vücudu saran ancak son derece elastik yapıda olan bir tayt görüyoruz. Üzerinde ise yine spor bir sütyen kullanılmış. Sütyenin ön kısmında kullanılan transparan detay yine şık olmanız için düşünülmüş bir ayrıntı olarak karşımıza çıkıyor. Burada gördüğünüz taytı rahatlıkla günlük hayatınızda da kullanabilmeniz mümkün.

2a
Victoria Secret Spor Koleksiyonu 2021 26
2b
Victoria Secret Spor Koleksiyonu 2021 27
2c
Victoria Secret Spor Koleksiyonu 2021 28

Yukarıda batik modasının yansımalarından bir tanesini görüyorsunuz. Batik kumaştan tasarlanmış yine son derece şık bir spor takım karşımızda. Burada sırtta çaprak detaylar ile hareketlendirilmiş ve son derece şık bir hale getirilmiş bir spor büstiyer görüyoruz. Alt kısımda ise daha kısa tasarlanmış yine son derece şık bir tayt karşımıza çıkıyor.

3a
Victoria Secret Spor Koleksiyonu 2021 29
3b
Victoria Secret Spor Koleksiyonu 2021 30
3c
Victoria Secret Spor Koleksiyonu 2021 31

Burada gördüğünüz model de bir önceki model ile aynı. Burada farklı bir kumaş yapısına ve farklı bir renge sahip olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle yoga ve meditasyon için son derece uygun ve rahat bir takım diyebiliriz.

4a
Victoria Secret Spor Koleksiyonu 2021 32
4b
Victoria Secret Spor Koleksiyonu 2021 33
4c
Victoria Secret Spor Koleksiyonu 2021 34

Bu resimde gördüğünüz model daha sert sporlar için kullanıma uygun ve şortlu olarak tasarlanmış. Üstte kısa atlet sırt dekolteli olarak karşımıza çıkıyor ve oldukça şık bir biçimde tasarlanmış. Aynı zamanda alt kısımda kullanılan tayt şort da hem elastik hem de vücudu saran şık bir yapıya sahip. Rahatlıkla sporunuzu yapabileceğiniz konforu sağlayan yapıda bir takım. Koşu ile ilgileniyor iseniz veya bisiklet turlarınızda bu kombin sizin için ideal olacaktır.

victorias secret spor koleksiyonu
Victoria Secret Spor Koleksiyonu 2021 35
victorias secret spor sütyen
Victoria Secret Spor Koleksiyonu 2021 36
victorias secret spor sütyen1
pembe spor takım

Yukarıda da pembe renkte spor bir takım görüyoruz. Sırt dekoltesi oldukça fazla olan ve daha seksi şekilde tasarlanmış bir takım. Bu takımda tayt kısımda göbek dekoltesi düşünülmüş ve sırt komple açıkta bırakılarak tasarlanmış. Yine hafif tarzdaki sporlarınız için kullanabileceğiniz şık ve feminen bir model diyebiliriz. Bu modelin de farklı renk ve desenlerini bulmak mümkün.

victorias secret spor
Victoria Secret Spor Koleksiyonu 2021 37

Yukarıda önden bağcıklı spor büstiyer görüyorsunuz. Bu spor büstiyerde de yine victoria secret spor koleksiyonunda çokça gördüğümüz çapraz bağlarla hareketlendirilen sırt dekoltesi görüyorsunuz. Bu tip spor büstiyerleri spor salonunda da rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Terleme için uygun kumaş ile tasarlanmış yapısı siz spor yaparken konforunuzu da bozmayacak türden.

victorias secret markasi
Victoria Secret Spor Koleksiyonu 2021 38

Burada da yeşil renkte bir spor takım görüyoruz. Uzun bir bralet ve tayt ile kombinlenmiş olan bu takım hemen her türden sporda rahatlıkla kullanabileceğiniz türden. Spor salonuna giderken de bu takımı kullanabilirsiniz.

Victoria Secret spor koleksiyonunu burada sizlerle paylaşmak istedim. Burada öne çıkan bir kaç parçayı paylaştım ancak daha fazla çeşide kendi web sitesinden ulaşabilirsiniz. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu