Ev Dekorasyonunun En Güzide Parçası: Kahve Fincan Takımı

Evimizde her eşya özeldir ancak günün en keyifli anında, yani kahve içerken kullandığımız kahve fincan takımının yeri her zaman ayrı. Yorucu bir günün ardından keyif kahvesi içerken ya da bir misafirimiz geldiğinde koyu bir sohbete dalarken kahve olmazsa olmaz. Ev dekorasyonunda, yemek takımında olduğu gibi kahve fincan takımlarını seçerken bu nedenle çok hassasız. Farklı tarzlara hitap eden kahve fincan takımları içinde isteme fincanı, klasik fincanlar, beyaz kahve fincanları bulunuyor. Peki fincan takımı satın alırken son dönemin trendleri neler ve hangi konulara dikkat etmelisiniz?

kahve fincan takimi
english home kahve fincan takımı

Fincan Takımınız Ev Dekorasyonunuzla Uyumlu mu?

Kahve içerken tercih ettiğimiz kahve fincan takımları ya da misafirlerimizi yemekte ağırlarken kullandığımız yemek takımları, nihayetinde kendi alanlarında özel ev eşyaları ancak birçok kişi, evindeki tüm eşyaların uyum içinde olmasını ister. Ev dekorasyonuna karar verirken bu anlamda hem yemek takımlarının hem de kahve fincan takımlarının bir bütünlük içinde olması önemli. Kahve fincan takımı seçerken, renkler ve tasarımlar, takımın konsepti bu anlamda önemli. Evinizde klasik bir konsept hakimse, Osmanlı temalı klasik Türk kahvesi fincan takımlarını tercih edebilirsiniz. Daha modern ve sade bir ev dekorasyonu anlayışınız varsa, sade fincan takımları ilginizi çekebilir. Beyaz kahve fincan setleri, genellikle sadeliği sevenlerin tercihi.

dekoratif mum
dekoratif mum

İsteme Fincanı ve Diğer Fincan Konseptleri

Kahve, Türk kültüründe önemli bir yere sahip ve bundan dolayı, her evin baş köşesinde kahve fincan takımı yer alıyor. Eksiksiz bir ev dekorasyonunda, salon ve mutfak tasarımınızla uyumlu bir kahve fincan takımı tercih etmeniz önemli. Ancak bazı fincan takımları, özel günler için tercih ediliyor. Bunlardan biri isteme fincanı. Düğün dönemi yaklaşırken, erkek tarafının istemeye geldiği dönemde kullanılan isteme fincanları, gelin adayının damada kahve servisi yaptığı takımdır. Damat kahvesi fincanı olarak da bilinen bu ürün, kız isteme törenlerinde tercih edilir.

yemek takimi
yemek takımı

Yemek Takımı ve Fincan Takımı İle Aradığınız Ev Dekorasyonu Konsepti

Ev eşyalarınızı tercih ederken, harika bir görüntü oluşturmak ve konuklarınızın beğenisini kazanmak adına, yemek takımı, kahve fincan takımı ve diğer ev eşyalarınızın bütünlük içinde olması önemli. Hem renk, hem malzeme hem de diğer özellikler açısından yemek takımları modelleri, bir yemekte çorba, yemek, tatlı, salata servisi için porselen tabaklar, tuzluk ve baharatlıklar, çatal ve bıçak servisi gibi birçok ihtiyaca hitap eden yönleri ile, çeyizlik alışverişinin ilk maddesi. Kaliteli yemek takımı satın aldığınızda ve fincan takımlarınızı da aynı konseptte tercih ettiğinizde, ev dekorasyonunuzu uzun seneler boyunca bozmadan koruyabilirsiniz.

Eviniz için şık ve kaliteli kahve fincan takımı ve yemek takımı seçeneklerini, kaliteli ev alışverişinin adresi English Home online satış sitesinde keşfedebilir, Türkiye’nin her noktasına hızlı kargo ile teslim alabilirsiniz. Bu ürünlere black friday indirimleri ile sahip olmak için English Home’dan online alışveriş yapabilirsiniz!

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu