Tesettür Mont Modelleri 2023-2024

Tesesttür mont modelleri 2023-2024 yılında nasıl şekilleniyor ve hangi renk ile birlikte hangi modeller ön plana çıkıyor bunları inceleyeceğimiz bir yazı ile geldim.

Öncelikle tesettür mont modellerine baktığımızda daha çok elbette uzun modellerin ön plana çıktığını görüyoruz. Yere kadar uzanan modellerin yerine bu sezon daha çok midi boy modellerin öne çıktığını görüyoruz.

Midi boy mont modellerinde öne çıkan renk yine siyah olur iken beyaz ve kırmızının da onu takip ettiğini görüyoruz.

Bu sezon beyaz montlar genel olarak ön plana çıkıyor diyebiliriz. Aynı zamanda kürk detaylarının da bu sezon çokça kullanıldığını görüyoruz.

Tesettür Mont Modelleri

tesettur pelus mont
peluş tesettür mont kırmızı

Burada ise peluş bir mont modeli görüyoruz. Peluş montlar geçen sezon olduğu gibi bu sezon da ön plana çıkan modeller arasında yerini alıyor. Aynı zamanda peluş montlarda siyahın aynında kırmızı, beyaz, kahverengi tonlarının öne çıktığını görüyoruz.

deri kurk detayli tesettur mont
tesettür mont modelleri

Burada ise hem deri hem de kürkün bir arada kullanıldığı bir modeli görüyoruz. Deri modeller her sezon olduğu gibi bu sezon da moda. Aynı zamanda derinin modası geçmediği için de yıllarca kullanabileceğiniz bir mont türü olacaktır.

beyaz tesettur mont
tesettür beyaz mont

Beyaz montun bu sezon öne çıktığını daha önce belirtmiştik. Beyaz mont modellerinde yukarıdaki gibi parlak detaylar ve kürk detaylar da çokça kullanılıyor.

tesettur oversize mont
genç tesettür mont

Yukarıda genç tesettürlü hanımlar için çok tercih edilen modellerden bir tanesini görüyoruz. Şişme ve oversize modellerin de ön plana çıktığı mont modellerinde siyah ve taba rengi ile birlikte beyaz rengin de ön plana çıktığı görülüyor. Günlük ve spor giyimde rahatça kullanabileceğiniz rahat ve şık bir model.

tesettur pelus kaban
siyah tesettür peluş mont

Burada da kürk görüntüsü verilmiş siyah bir peluş mont görüyoruz. Şık kıyafetlerinizi kombinleyecek oldukça zarif ve gösterişli bir mont türü. Özel günlerde tercih edebilirsiniz.

tesettur spor mont
tesettür şişme mont

Burada da yine şişme uzun bir tesettür mont modeli görüyoruz. Yine gençler için kullanılabilecek rahat ve spor aynı zamanda da şık bir model.

kurk detayli uzun mont
tesettür kaban mont
tesettur kurklu mont
tesettür mont modelleri
tesettur deri mont
tesettür şık deri mont
tesettur sisme genc mont
şişme tesettür mont
tesettur siyah mont
tesettür siyah mont
tesettur uzun deri mont
tesettür montlar
kirmizi kurk detayli tesettur mont
kırmızı spor tesettür mont

Tesettür giyime dair diğer moda tüyolarını buradan inceleyebilirsiniz. Burada sizlere tesettür mont modelleri hakkında bilgi verdim. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu