Tesettür Mezuniyet Elbisesi Modelleri 2023-2024

Tesettür mezuniyet elbisesi modelleri bu sezon nasıl şekilleniyor, hangi renk ve tarzlar öne çıkıyor merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

Tesettürlü genç hanımlar için mezuniyet elbiseleri yeni dönemde daha soft renkler olarak ön plana çıkarken, organze kumaş, tül, payet çokça kullanılıyor. Bunun dışında boncuk işlemeli modelleri artık çok fazla görmüyoruz.

Tesettür Mezuniyet Elbisesi Modelleri

Şimdi bu yılın ve önümüzdeki yılın öne çıkan modellerine bir göz atalım.

bordo mezuniyet elbisesi tesettur
tesettür mezuniyet elbisesi modelleri 2023-2024 10

Burada genç mezuniyet elbisesi modellerine bir örnek görüyoruz. Bordo renk her zaman şıklık ve asaletin rengi olarak abiye giyimde çok tercih edilir. Burada da bordo iki farklı tesettür elbise görüyorsunuz. Eğer çok abartmak istemiyor şık ve zarif görünmek istiyor iseniz bu tip elbiseleri tercih edebilirsiniz.

tesettur mezuniyet elbisesi modelleri 1
tesettür mezuniyet elbisesi modelleri 2023-2024 11
tesettur kuyruklu mezuniyet elbisesi
tesettür mezuniyet elbisesi modelleri 2023-2024 12

Burada ise daha dikkat çekici bir model görüyorsunuz. Elbisenin üst tarafında payet, alt tarafında ise saten kuyruklu bir etek kullanılmış. Bu model mezuniyet partiniz ve töreniniz için son derece uygun olacaktır. Hem lise hem de üniversite mezuniyeti için tercih edilebilir. Bu tip kuyruklu modeller son dönemde oldukça moda.

tesettur mezuniyet elbisesi
tesettür mezuniyet elbisesi modelleri 2023-2024 13

Mezuniyet için çok tercih edilen renklerden bir tanesi de beyaz ve tonlarıdır. Bu tip kloş eteğe sahip modeller mezuniyet için oldukça uygun olacaktır. Özellikle de sade bir kep töreni için böyle elbiseleri tercih edebilirsiniz. Hem şık hem de sade ve zarif olan bu modeli her beden türünde de kullanabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal hayatta da giyilebilir bir yapıda olmasından dolayı son derece kullanışlı olacaktır.

simli tesettur mezuniyet elbisesi
tesettür mezuniyet elbisesi modelleri 2023-2024 14

Burada da daha çok mezuniyet partisi için tercih edilebilecek bir model görüyorsunuz. Bu modelde altta etek kısmı tül ile hareketlendirilmiş ve üst kısımda da yine payetler kullanılmış.

payetli tesettur mezuniyet elbisesi
tesettür mezuniyet elbisesi modelleri 2023-2024 15

Burada ise tamamı payetli bir model görüyoruz. Tesettür mezuniyet elbisesi modellerinde payetlerin de ön plana çıktığını söylemiştik. Özellikle bu tip tamamı payetli modeller mezuniyet partiniz için uygun olacaktır.

mor mezuniyet elbisesi
tesettür mezuniyet elbisesi modelleri 2023-2024 16

Bu tip katlı etekler de tesettür giyimde çok kullanılan etek kesim modeli olarak karşımıza çıkıyor. Tamamı tülden olan bu elbise de mezuniyet için kullanılabilir.

tesettur genc mezuniyet elbisesi
tesettür mezuniyet elbisesi modelleri 2023-2024 17

Burada sizlere tesettür mezuniyet elbisesi modelleri hakkında bilgi verdim. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda diğer moda konuları için burayı ziyaret edebilir ve bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu