Tesettür Eşofman Takımı Modelleri 2023-2024

Tesettür eşofman takımı yeni sezonda nasıl şekilleniyor ve hangi modeller öne çıkarken hangi modeller demode oluyor bunları inceleyeceğimiz bir yazı ile karşınızdayım.

Tesettür modasında öne çıkan modellerden bir tanesi de şüphesiz eşofman takımları oluyor. Haftasonu kombinlerinin de başını çeken eşofman takımları özellikle genç hanımların günlük kombinlerini de oluşturuyor.

Kombin konusunda zorlananlar için ise takım ürünler oldukça pratiklik sağlıyor. Şimdi yılın öne çıkan tesettür eşofman takımı modellerini inceleyelim.

Tesettür Eşofman Takımı Trendleri

1 5
tesettür eşofman takımı modelleri 2023-2024 13

Tesettür modasında tunikli eşofman takımlarının öne çıktığını görüyoruz. Aynı zamanda görseldeki gibi midi boy tuniklere sahip eşofman takımları bu sezon da oldukça moda. Bu tip boru tipi paça yani lastiksiz paçaya sahip eşofman altı bulunan takımları günlük kombinlerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yukarıda gördüğünüz takım yürüyüş ayakkabısı ile kombinlenmiş ve tam bir bütün oluşturulmuş.

3 1
tesettür eşofman takımı modelleri 2023-2024 14

Burada ise boydan boya fermuarlı bir üste sahip olan eşofman takımı modeline örnek görüyoruz. Bu model üzerinde inceleme yaptığımızda yine yılın öne çıkan modellerinden olan bir eşofman altı modeline sahip olduğunu görüyoruz. Bu modelde önden dikiş çizgisi bulunan ispanyol kesime yakın bir eşofman altı ve üzerinde de boydan fermuarlı bir tunik görüyoruz. Bu tip takımları da günlük kominlerinizde, sporda veya yürüyüşte tercih edebilirsiniz. Genç ve orta yaşlı tesettürlü kadınlar için oldukça uygun bir model.

4 4
tesettür eşofman takımı modelleri 2023-2024 15

Burada ise daha çok kışa uygun kalın bir eşofman takımı görüyorsunuz. Kış günlerinde yürüyüş yapmak için oldukça ideal olan bu tesettür eşofman takımı kapüşonlu ve fermuarsız sweatshirt olarak tamamlanmış. Aynı zamanda kollarda ve paçalarda lastik detayı gördüğümüz bu eşofman çok daha sportif bir görünüm kazanmış. Genç tesettürlü hanımlar için oldukça ideal bir eşofman takımı diyebiliriz.

5 5
tesettür eşofman takımı modelleri 2023-2024 16

Bildiğiniz üzere günlük hayatta eşofman kullanımı pandemi sonrası hayatımıza iyiden iyiye giren modalardan oldu. Pandemide rahat giyime alışmaktan kaynaklanan eşofman modası sokağa ve günlük yaşama da taşındı. Hal böyle olunca günlük kombin için kullanabileceğimiz eşofman takımlarını bulmak çok daha kolay hale geldi.

Yukarıda da günlük kombin için kullanabileceğiniz kullanıma uygun bir eşofman takımı görüyoruz. Boydan fermuarlı ve maxi boya sahip olan bu takım hırka olarak kullanılabileceği gibi önü kapalı olarak da tek başına rahatlıkla kullanılabilir. Bu takım tesettürlü hanımlar için oldukça uygun bir model.

6 4
tesettür eşofman takımı modelleri 2023-2024 17

Burada ise daha çok spora uygun bir eşofman takımı görüyorsunuz. Bu model paça ve bilekte lastikli olarak tasarlanmış ve spor yaparken kişinin rahat hareket edebilmesi hedeflenmiş. Yine fermuarsız ve kapüşonlu olarak tasarlanmış olan bu model midi boy bir tunik eşofman üstüne sahip.

7 1
tesettür eşofman takımı modelleri 2023-2024 18

Genç tesettürlü hanımlar için tasarlanmış olan bu yeni model eşofman takımı sweatshirt içerisine giyilen t-shirt modelinin hazır olarak uygulanmış hali. İki kat üst giyilmiş gibi bir görüntü verilen bu tesettür eşofman takımı yılın öne çıkan moda tesettür eşofman takımlarından bir tanesi. Bu modeli hem günlük hayatta hem de sporda tercih edebilirsiniz.

8 3
tesettür eşofman takımı modelleri 2023-2024 19

Yukarıda da yine kışa uygun bir eşofman takımı görüyorsunuz. Genç tesettürlü hanımların günlük kombinlerine son derece uygun olan bu model yine son yılların trendi olan yüksek tabanlı spor ayakkabı ile tamamlanarak günlük şıklık yakalanmış.

10 2
tesettür eşofman takımı modelleri 2023-2024 20

Burada da maxi boya sahip üst tuniği bulunan bu model boydan fermuarlı olarak tasarlanmış. Yine bu modelde de kapüşon kullanılmış. Bu tip kapüşonlu üst grup ile eşarp tercih edilir iken şal tercih etmek doğru değildir. Kapüşon üzerine binen şal şişkin ve göz yoran bir görüntü oluşturur.

11 3
tesettür eşofman takımı modelleri 2023-2024 21

Tesettür eşofman takımı arıyorum ancak hem günlük kullanıma hem de spora uygun olsun istiyorum diyor iseniz yukarıdaki model tam da size göre. Her alanda kullanıma uygun olan bu model her yaş grubu için de rahatlıkla kullanılabilir.

12 2
tesettür eşofman takımı modelleri 2023-2024 22

Tesettür eşofman takımı modeli olarak yine çok tercih edilen bir modeli görüyorsunuz. Bu model daha vücuda oturan bir model olduğu için sporda kullanıma uygun olmasa da günlük kullanım için uygun bir modeldir.

13 1
tesettür eşofman takımı modelleri 2023-2024 23

Sweatshirt içerisine gömlek kullanımı da bu sezon moda olan kıyafet trendlerinden bir tanesi. Burada da bu kullanıma bir örnek görüyorsunuz.

Burada sizlere tesettür eşofman takımı modelleri hakkında bilgi verdim. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz. Diğer moda ve kadın konuları için buradan ana sayfaya ulaşabilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu