Tesettür Beyaz Elbise Modelleri

Tesettür beyaz elbise; nikah, dış çekim, gebelik çekimleri, nişan çekimleri, mezuniyet çekimleri gibi durumlar için en çok tercih edilen elbise modelidir.

Burada her tür durum için kullanabileceğiniz farklı tarzlara ve konseptlere uygun beyaz elbise modellerini inceleyebilirsiniz.

Beyaz Tesettür Elbise

Beyaz tesettür elbise için öne çıkan modellere baktığımızda; tül, organze detaylar ve tabi ki dantel detaylar çokça kullanılıyor. Aynı zamanda son dönemde çok tercih edilen tesettür beyaz elbise modellerinde pelerinli modellerinde öne çıktığını görüyoruz.

beyaz elbise tesettur
tesettür beyaz elbise

Burada uçuş uçuş bir kumaştan sade ve zarif bir beyaz elbise modeli görüyoruz. Bu modelde hemen her ortam için değerlendirilebilir bir model olarak karşımıza çıkıyor. Sadelik ve şıklığı tercih eden hanımlar için uygun olacaktır.

Beyaz Elbise Tesettür

beyaz elbise modelleri tesetturn
beyaz elbise tesettür

Burada tamamı kupür detaylı ispanyol kol detayına sahip şık bir beyaz elbise görüyoruz. Bu elbisede nikah elbisesi olarak değerlendirilebilecek yapıda şık ve zarif bir elbise.

beyaz tesettur romantik elbise
beyaz tesettür romantik elbise

Burada tamamı dantelden oluşan son derece romantik bir elbise modeli görüyoruz. Bu elbisede bel ve kollarda sim şerit detayları kullanılarak elbise daha görsel hale getirilmiş. Aynı zamanda ispanyol kol detayını burada da görüyoruz.

dantel detayli beyaz tesettur elbise
dantel detaylı tesettür beyaz elbise

Burada gelinliği andıran ancak nikah elbisesi olarak rahatlıkla tercih edilebilecek olan bir saten beyaz elbise görüyoruz. Yine ispanyol kol detayından faydalanılan bu modelde kupür detaylar öne çıkıyor.

pelerinli beyaz tesettur abiye
pelerinli beyaz tesettür elbise

Pelerin detayları bildiğiniz üzere özellikle de tesettür giyimde çokça kullanılmaya başlandı. Sıradan bir elbiseyi daha görkemli hale getirmek aynı zamanda fazla kiloları gizlemek için de kullanılan pelerin bazen tamamı tül bazen de tamamı kumaş olarak karşımıza çıkıyor.

volanli tesettur beyaz elbise
volanlı beyaz tesettür elbise

Burada ise hem günlük hayatta hem de dış çekim için kullanılabilecek eteği volanlı beyaz bir elbise görüyoruz. Herhangi bir işleme detayı kullanılmayan bu elbise yaz aylarında çokça değerlendirilebilir türden.

tullu beyaz tesettur elbise
puantiye tüllü beyaz tesettür elbise

Burada gördüğünüz elbisede ise düz tül yerine puantiye detayları bulunan bir tül tercih edilmiş. Uçuş uçuş bir model arıyor iseniz bu tip bir elbiseyi tercih edebilirsiniz. Özellikle de sahip çekimlerinde bu tip elbiseler oldukça uygun modellerdir.

tesettur beya elbise
beyaz tesettür nikah elbisesi

Burada da nikah için değerlendirilebilecek aynı zamanda kuyruk detayına sahip dar kesim bir elbise görüyorsunuz. Bu elbise balon kol ile ve kemer detayı ile hareketlendirilmiş.

balik model tesettur beyaz elbise
balık model tesettür beyaz elbise

Balık model benim modelim diyen hanımlar için de bu tip modelleri bulmak mümkün. Burada yalnızca boyun kısmında tüy detayları kullanılırken asıl hareket baş kısmında toplanmış.

Beyaz Elbise Modelleri Tesettür

beyaz elbise modelleri tesettur
beyaz elbise modelleri tesettür
beyaz tesettur nikah elbisesi
tesettür beyaz nikah elbisesi
beyaz triko tesettur elbise
tesettür triko beyaz elbise

Bildiğiniz üzere son yıllarda triko elbiseler hayatımızın merkezinde. Burada da beyaz tesettür triko bir elbise görüyoruz. Boğazlı olan bu elbise soğuk kış günlerinde şık kombinler için rahatlıkla tercih edilebilir türden.

pelerinli beyaz tesettur elbise
pelerinli ve taşlı beyaz elbise

Daha gösterişli bir şeyler arıyorum diyorsanız da yukarıda gördüğünüz tarzda hem pelerin hem de taş detaylarına sahip bir model tercih edebilirsiniz. Özellikle düğünde iki gelinlik kullanmak isteyen hanımların ikinci tercihi genellikle bu tip elbiseler oluyor.

sade tesettur beyaz elbise
sade ve şık tesettür elbise beyaz
saten beyaz tesettur elbise
beyaz sade saten tesettür elbise

Tesettür beyaz elbise modellerinde şimdi de yine saten bir model görüyoruz. Yine gelinliği andıran bu model hem nikahta hem de dış çekimde tercih edilebilecek türden. Oldukça sade olan bu modelde yalnızca bir omuz detayı kullanılmış.

tas detayli tesettur beyaz elbise
taş detaylı tesettür elbise beyaz

Yine burada beyaz uçuş uçuş taş detaylara sahip tesettür beyaz elbise modeli görüyoruz.

tesettur beyaz abiye elbise
romantik şık beyaz elbise tesettür

Siyah Beyaz Tesettür Elbise

siyah beyaz tesettur elbise
siyah beyaz tesettür elbise

Tamamı beyaz tesettür elbisenin yanı sıra siyah beyaz modeller de son dönemde çok tercih edilen modeller arasında yerini alıyor. Özellikle de sizin star olmadığınız özel günler için siyah beyaz elbiseler oldukça iddialı olacaktır.

Burada sizlerle tesettür beyaz elbise modellerini inceledik. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir veya emoji bırakarak fikrinizi belirtebilirsiniz. Ayrıca bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu