Stiletto Modelleri 2021

Stiletto modelleri uzun yıllardır hayatımızda olan ayakkabı modelleri arasında yer alıyor. Her zaman kullanabileceğimiz ve asla modası geçmeyen topuklu ayakkabı türlerinin başında stiletto ayakkabı modelleri geliyor.

Stiletto ayakkabı; genellikle ince topuklu ve sivri burunlu olan topuklu ayakkabı türüne verilen isimdir. Ancak artık kalın topuklu ve bantlı model stiletto ayakkabılar da bulmak mümkün.

Hem günlük hayatta hem iş hayatında hem de özel günlerde kullanabileceğiniz siteltto modelleri bulmak mümkün. Bu yüzden de her kadınının dolabında en az bir adet nut renklerde bir stiletto ayakkabı bulunmalıdır.

Stiletto modellerinde; siyah, kırmızı, saks mavisi ve toprak tonları öne çıkan renklerdir. Bu renklerin yanında son dönemde şeffaf stiletto modellerinin de öne çıktığını görüyoruz. Özellikle de prenses ayakkabısı olarak karşımıza çıkan bu ayakkabıları özel günler için çok kullanıyoruz.

Stiletto Ayakkabı Modelleri

Stiletto ayakkabı modellerinde öne çıkan modelleri sizlerle burada paylaşacağım. Modasız ve zamansız ayakkabı modellerinden olan stilettolarda öne çıkan modeller arasında siz de tarzınıza ve kullanım alanınıza uygun olanı seçerek rahatlıkla piyasadan temin edebilirsiniz. Dilerseniz şimdi yılın ön çıkan ayakkabılarına bir göz atılm.

Yüksek Topuk Stiletto Ayakkabı

yuksek topuk stiletto
yüksek topuk stiletto ayakkabı

Burada gördüğünüz stiletto ayakkabı hemen her zaman kullanabileceğiniz tarzda asimetrik bir model. İnce topukla ve kenarları açık olan bu model özellikle de abiye kıyafetleriniz için oldukça uygun bir tarzda tasarlanmış bir model. Ancak bu tip ayakkabıları kullanmak istiyor iseniz ayaklarınızın taraksız olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi taktirde ayakkabının formu bozularak çirkin bir görüntü oluşturabilir.

Pudra Rengi Stiletto

pudra stiletto
Pudra rengi stiletto

Burada gördüğünüz stiletto hemen her alanda kullanabileceğiniz tarzda bir model ve renge sahip. Bu ayakkabı ile hem kot pantolon hem de kalem etek kombinlemeniz mümkün. Bu yüzden de bu tip stiletto modelleri almayı düşünüyor iseniz fazla düşünmenize gerek yok.

Alçak Topuk Stiletto Modelleri

alcak topuk stiletto
alçak topuk stiletto modelleri

Burada da yine yüksek topuk kullanamayan kadınlar için şık bir stiletto alternatifi görüyorsunuz. Böyle bir stiletto tercih edecekseniz de günlük hayatta rahatlıkla kullanabilirsiniz. Alçak topuklu oluşu yürümenizi son derece kolaylaştıracağı için spor kombinlerinizi dahi bu tip bir stiletto ile tamamlayabilirsiniz.

Bilekten Bağlamalı Stiletto

bilekten baglamali gece mavisi stiletto
bilekten bağlamalı stiletto

Çok yüksek topuk siteltto ayakkabılarda en büyük sorun şüphesiz ayakların ön kısma kaymasıdır. Bundan çok fazla rahatsız oluyor iseniz siz de bu tip bilekten bağlamalı ayakkabıları tercih ederek öne kaymayı engelleyebilirsiniz. Böylece hem farklı hem de son derece şık ve kullanışlı bir stiletto modeline sahip olacaksınız.

Kalın Topuklu Siyah Stiletto

kalik topuk stiletto
kalın topuklu siyah stiletto

Burada da yine kalın topuklu bir stiletto modeli görüyorsunuz. Özellikle de ince topuk kullanamayan hanımlar için oldukça rahat bir alternatif diyebiliriz. Bu tip stiletto ayakkabıları iş hayatınızda yada günlük kullanımda tercih edebilirsiniz. Ancak abiye kıyafetler için fala ciddi kalacaktır.

Şeffaf Taşlı Stiletto Modeli

seffaf stiletto
şeffaf taşlı stiletto

Burada son zamanların en çok tercih edilen stiletto modellerinden bir tanesini görüyorsunuz. Şeffaf ayakkabı ve terlikler bildiğiniz üzere son dönemde en çok tercih edilenler arasında. Bu tip şeffaf stilettolar da özellikle de taşlı modelleri öne çıkan stiletto modelleri arasında gösteriliyor.

Böyle şeffaf stiletto modellerini gelinliğinizin altına veya abiye kıyafetinizin altına da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu tip ayakkabıların en büyük avantajı renksiz oluşudur. Özellikle de çok renkli kıyafetlerde raha fazla renk karmaşasına neden olmak istemiyor iseniz bu tip ayakkabılar kurtarıcınız olacaktır.

Renkli Stiletto Ayakkabı Modeli

renkli stiletto ayakkabi
renkli stiletto ayakkabı modeli

Burada gördüğünüz renkli bir stiletto modelidir. Bu tip stiletto ayakkabı modelleri özellikle tek renk kombinlerin altında mükemmel bir görüntü yakalamayı ve tarzınızı yansıtmanızı sağlar. Bu sayede kombininizi nasıl renklendireceğiniz konusunu da ortadan kaldırmış olursunuz.

Siyah Rugan Stiletto Ayakkabı Modeli

rugan stiletto
Siyah rugan stiletto

Burada retro tarzda bir stiletto ayakkabı modeli görüyorsunuz. Bilekten ağlamalı ve sivri ince topuklu olan bu stiletto ciddi kombinler için rahatlıkla tercih edilebilir. Ruganın günümüzde en çok kullanımının devam ettiği ayakkabı modeli stiletto ayakkabı modelleridir.

Saks Mavisi Stiletto Ayakkabı

saks mavisi stiletto
saks mavisi stiletto

Yukarıda da belirttiğim üzere saks mavisi stiletto modeli de en çok tercih edilen stiletto ayakkabı modelleri arasında bulunuyor. Bu renk ayakkabılar oldukça iddialı bir renge sahip olduğu için fazla renkli kombinlerle kullanılmamalıdır. Ancak mavi tonlarındaki jean pantolonlarınız ile kombinleyebilirsiniz. Özellikle de dar kesim jean pantolonlar bu tip ayakkabılarla şık bir görüntü oluşturacaktır.

Tokalı Stiletto Ayakkabı Modeli

tokali stiletto
tokalı stiletto ayakkabı modeli

Burada da yine stiletto ayakkabı modelleri arasında en çok tercih edilen bir tür olan tokalı stiletto ayakkabı modeli görüyorsunuz. Bu tip tokalı modeller de retro tarz kombinler için oldukça uygun olacaktır.

Ten Rengi Stiletto Ayakkabı

ten rengi stiletto
ten rengi stiletto

Ten rengi stiletto ayakkabı hemen her tür renkteki kombini tamamlayabildiği için oldukça kullanışlı bir modeldir. Bu tip sade yüksek sivri topuklu ve ten rengi olan sitletto ayakkabınızı günlük hayatta veya özel günlerde kullanabilirsiniz. Oldukça zarif bir model bu stiletto ayakkabılar da her kadının dolabında bir tane bulundurması gereken bir ayakkabı türüdür.

Süet Stiletto Ayakkabı

turuncu stiletto
turuncu süet siteltto ayakkabı

Yukarıda turuncu renkte süet kumaştan şık bir stiletto görüyorsunuz. Bu stiletto ayakkabılarda en çok kullanılan kumaş süettir. Süetin ağır ve naif duruşu ayakkabıyı her zaman normalden daha yukarda tutan ve ön plana çıkarak bir ayrıntıdır. Özellikle de kış aylarında stiletto kullanmaktan vaz geçemeyen hanımlar için bu tip süet stiletto ayakkabı modelleri kurtarıcı parçalardandır.

Siyah Stiletto Ayakkabı

bilekten bağlamali stiletto
bilekten bağlamalı topuklu stiletto

Pembe Şeffaf Stiletto Ayakkabı

pembe seffaf topuklu ayakkabi
pembe stiletto ayakkabı

Yukarıda gördüğünüz model de yine şeffaf ayakkabı modasının bir yansımasıdır. Burada renkli şeffaf model bir stiletto görüyorsunuz. Yaz aylarında jean pantolonlar ile tercih edebileceğiniz bu tip renkli şeffaf stiletto ayakkabıların hemen her rengini bulmak mümkün. Son dönemde pembe ve turuncu ve sarı gibi baskın renkler ön plana çıkıyor.

Şeffaf Kelebek Tokalı Stiletto

seffaf tasli topuklu ayakkabi
şeffaf kelebek detaylı stiletto

Yukarıda gördüğünüz model şeffaf ve kelebek taşlar ile süslenmiş oldukça gösterişli bir stiletto modeli. Bu tip bir stiletto ayakkabıyı gece eğlenmeye giderken veya şık arkadaş toplantılarında veya kısa abiye elbisenizin altında kullanabilirsiniz.

Gökkuşağı Stiletto Modelleri

gokkusagi stiletto
gökkuşağı stiletto ayakkabı

Stiletto modelleri arasında yine çokça tercih edilen ve bir dönem oldukça moda olan bir ayakkabı modeli görüyorsunuz. Bu tip stilettolar oldukça renkli ve eğlenceli modellerdir. Yaz aylarında şortlarınız ile de rahatlıkla kombinleyebileceğiniz parçalardır.

Burada sizlere stiletto modelleri hakkında bilgi vermeyi amaçladım. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizleri buradan da takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu