Kısa Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları 2021

Kısa abiye elbise modelleri 2021 yılında payetli, pullu, kısa kollu, straplez, askılı ve bir çok renkte karşımıza çıkıyor. Özellikle de yaz düğünlerinde en çok tercih edilen abiye modeli kısa etekli abiye modelleri oluyor.

Kısa abiye modellerinde bu yıl özellikle kırmızı renk öne çıkıyor. Kırmızı renkte saten, tafta, etnik işlemeler gibi detaylar kullanılmış.

Öte yandan son bir kaç yıldır çokça kullanılan payetler ve tüller de bu sezon abiye elbiselerde sıkça gördüğümüz modellerden.

2021 Kısa Abiye Elbise Modelleri

Dilerseniz şimdi kısa abiye elbise modellerinde 2021 modasının öne çıkanlarına bir göz atalım.

Fuşya Kısa Abiye Elbise

fusya kisa abiye
fuşya kısa abiye elbise

Burada sade kesim olmasına karşın rengiyle oldukça iddialı olan; hem mezuniyet hem de düğün için kullanılabilecek şık bir abiye elbise modeli görüyoruz.

Süper Mini Uzun Kollu Abiye Elbise

super mini abiye elbise
süper mini abiye elbise

Burada oldukça iddialı ve gösterişli bir model görüyorsunuz. Uzun kollarda yoğun tül işlemeler ve pullar ile hareketlendirilmiş elbise bacak ve göğüs dekoltesi içeriyor.

Kısa Gümüş Abiye Elbise Modeli

kisa gumus abiye elbise
kısa gümüş abiye elbise modeli

Burada yılın modası olan retro bir havanın hakim olduğu son derece zarif ve işlemeli bir kısa abiye elbise modeli görüyoruz.

Kısa Askılı Abiye Elbise

kisa askili abiye elbise
kısa pullu abiye elbise

Yukarıda saten etekli üst taş işlemeli ve askılı yine son derece iddialı bir model görüyoruz. Hem göğüs hem bacak dekoltesi bulunan bu elbise son derece iddialı bir model.

Kısa Tül Etekli Abiye Elbise

kisa gri abiye elbise
kısa tül etek abiye elbise

Burada gri renk tül etek detaylı ve üst kısımda işlemeler ile hareket kazandırılmış boyundan kolsuz diz üstü bir elbise görüyoruz. Oldukça rahat ve şık bir model.

Kısa Kabarık Abiye Elbise

kisa kabarik tasli abiye elbise
kısa kabarık abiye elbise

Yukarıda somon rengi kabarık balerin tipi bir elbise görüyoruz. Özellikle mezuniyet törenlerinde çok tercih edilen bu model oldukça iddialı ve şık bir model.

Siyah Kısa Payetli Abiye Elbise

kisa payetli siyah abiye elbise
siyah kısa abiye elbise

Yukarıda hanım hanımcık diye tabir ettiğimiz siyah renk payetli oldukça ölçülü dekoltelere sahip zarif bir abiye elbise görüyorsunuz. Bu tip elbiseleri hemen her tür partide rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Somon Kısa Abiye Elbise

kisa saten abiye elbise
saten somon rengi kısa abiye elbise

Burada hiç modası geçmeyecek türde saten düz ancak iddialı kısa bir abiye modeli görüyorsunuz. Daha çok genç kesime hitap eden bu abiyeyi de mezuniyetler için değerlendirebilirsiniz.

Straplez İşlemeli Abiye

kisa straplez abiye elbise
straplez pullu abiye

Burada da farkını ve tarzını ortaya koymayı seven hanımlar için şık bir alternatif görüyorsunuz. Straplez olan bu modelde üst kısım işlemelerle hareketlendirilir iken alt kısım şeritler ile tamamlanmış.

İp Askılı Kısa Abiye Elbise

mor kisa abiye elbise
mürdüm kısa abiye

Mürdüm rengi ip askılı hem tül hem de pul detaylı yine iddialı uçuş uçuş olan bir elbise görüyorsunuz. Kır düğünlerinde de salon düğünlerinde de tercih edilebilecek şık bir model.

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye Elbise

onu kisa arkasi uzun tul abiye elbise
önü kısa arkası uzun abiye

Yukarıda son beş yılın modası olan önü kısa arkası uzun bir abiye elbise modeli görüyorsunuz. İşlemeler ile de hareketlendirilmiş bu model oldukça şık ve modern.

Siyah Tül Kısa Abiye Elbise

siyah kisa abiye elbise
siyah tül kısa abiye

Burada siyah renkte kolsuz tül detaylı ve uçuş uçuş olan kolsuz bir abiye görüyorsunuz. Sade bir model olan bu tip bir elbiseyi farklı bir çok yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kırmızı Kısa Abiye Elbise Modelleri

Kırmızı kısa abiye elbise modelleri 2021 yılında en çok tercih edilen abiye modelleri arasında gösteriliyor. Kırmızının iddialı havası ve her tene yakışacak tonu bulunması da başlıca tercih nedenleri arasında gösterilebilir.

Dilerseniz şimdi yılın kırmızı kısa abiye modellerine bir göz atalım.

Kırmızı Kalp Yaka Abiye Elbise

kirmizi kabarik kisa abiye
kırmızı düşük omuzlu abiye

Yukarıda son derece iddialı kırmızı düşük omuzlu ve kalp yaka kabarık bir elbise görüyorsunuz. Bu tip bir elbise hem iddialı hem de şık ve zarif bir model olarak karşımıza çıkıyor.

Sade Kırmızı Abiye Elbise

kirmizi kisa kollu abiye
sade kırmızı abiye elbise

Yukarıda sade ve şık bir model görüyorsunuz. Geometrik yaka olarak tasarlanmış ve ölçülü dekoltelere sahip bu model hem zarif hem de sade şık bir model.

Kırmızı Kolsuz Abiye Elbise

kirmizi kisa sade abiye
kırmızı kolsuz abiye

Kırmızı kısa ve kolsuz sade kiloş etekli bir abiye elbise görüyorsunuz. Bu mode sade kesime sahip ancak kesimi ile son derece iddialı bir model.

Kırmızı Kısa Saten Abiye Elbise

kirmizi kisa saten abiye
kırmızı saten kısa abiye

Burada da saten geniş etekli kırmızı iddialı ve şık bir abiye elbise modeli görüyorsunuz. Bu tip bir abiye elbiseyi hem mezuniyet hem de düğün törenleri için değerlendirebilirsiniz.

Kırmızı Straplez Abiye Elbise

kirmizi kisa straplez abiye
kırmızı straplez abiye

Burada iddialı kırmızı renk bir abiye elbise görüyoruz. Üst kısım straplez olarak tasarlanmış ve taş detaylar ile hareketlendirilmiş. Alt kısımda ise tül kullanılarak elbise uçuş uçuş bir havaya sokulmuş.

Kırmızı Kolsuz Abiye Elbise

kirmizi kolsuz abiye elbise
kırmızı kolsuz abiye

Burada yine kırmızı renkte kolsuz tül detaylı kır düğünleri ve açık alanlar için son derece uygun bir abiye elbise modeli görüyorsunuz.

Kırmızı Kuyruklu Kısa Abiye Elbise

kirmizi kuyruklu abiye elbise
kuyruklu kırmızı abiye

Burada partinin yıldızı iseniz kullanabileceğiniz şık bir abiye elbise modeli görüyorsunuz. Kısa işlemeli ve parıltılı bu abiye elbise kuyruk detayı ile son derece iddialı bir model olarak karşımıza çıkıyor.

Tek Omuz Tüllü Kırmızı Abiye

kirmizi tek aski abiye
tek omuz kırmızı abiye

Burada oldukça şık bir model görüyoruz. Tül detayların hakim olduğu tek omuz bu elbise palet detaylı şerit ile daha da iddialı hale gelmiş. Ayrıca geniş kalça probleminiz var ise bu tip elbiseleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bununla ilgili geniş kalçalı kadınlar için elbise seçimi konumuzu da ziyaret ederek daha fazla bilgi sahipi olabilirsiniz.

Kırmızı Mini Abiye Elbise

kirmizi uzun kollu kisa abiye
uzun kollu kısa kırmızı abiye

Burada uzun kollu saten kumaştan taş detaylara sahip mini volanlı şık bir abiye elbise modeli görüyorsunuz.

Kısa Kollu Abiye Elbise Modelleri

Kısa kollu abiye elbise modelleri de 2021 yılında çokça tercih edilen modeller arasında geliyor.

Üst dekolteden hoşlanmayan veya vücudu üst dekolteye uygun olmayan hanımlar için kısa kollu şık abiye alternatifleri bulmak mümkün. Dilerseniz şimdi kısa kollu abiye elbise modellerine bir göz atalım.

Kısa Kollu Gri Abiye Elbise

kisa kollu gri abiye
kısa kollu gri abiye elbise

Burada kısa kollu gri renkte tül detaylı ve işlemeli şık ve zarif bir abiye elbise modeli görüyorsunuz.

Kısa Kollu Hâki Yeşil Abiye Elbise

kisa kollu kisa etekli abiye
kısa kollu haki abiye elbise

Burada kısa kollu sim detaylı mini şık bir elbise görüyorsunuz. Yarasa kol olan bu abiye elbise oldukça zarif bir tercih olabilir.

Kısa Kollu Payetli Abiye Elbise

kisa kollu parlak abiye
kısa kollu payetli abiye elbise

Burada metalik renkte kısa kollu bedeni tam oturan kollarda geniş ve payetli iddialı bir model görüyorsunuz. Oldukça şık ve modern bir model.

Kısa Kollu Taşlı Abiye Elbise

kisa kollu payetli kisa abiye
kısa kollu parlak abiye elbise

Yukarıda kısa kollu taşlı dizde etek boyunda şık bir abiye elbise görüyorsunuz. İddialı ve zarif bir model olan bu tip bir abiyeyi her tür partide değerlendirebilirsiniz.

Kısa Kollu Siyah Abiye

kisa kollu siyah abiye elbise
kısa kollu siyah abiye

Yukarıda kısa kollu siyah renkte kısa etekli ve tül kol detaylı sade bir abiye elbise görüyorsunuz. Bu tip bir elbise son derece kullanışlı bir yapıda olup farklı zamanlarda da değerlendirilebilir.

Kısa Kollu Siyah İşlemeli Abiye

kisa kollu siyah abiye
kısa kollu payetli siyah abiye

Burada da yine zarif ve sade son derece ölçülü dekolteye sahip işlemeli dar kesim bir abiye elbise görüyorsunuz. Oldukça şık bir seçim.

Tüllü Pudra Abiye Elbise

zarif tullu abiye 1
tül detaylı kısa kollu abiye

Yukarıda düşük omuz tül kol ve eteğe sahip uçuş uçuş şık bir abiye elbise görüyorsunuz.

Kısa Abiye Elbise Fiyatları 2021

Abiye türü elbiselerde fiyatlar son derece değişkendir ve fiyat skalası da oldukça geniştir. Ancak ortalama bir fiyat vermek ister isek; 50 lira ile 10,000 lira arasında değişen hatta bazen daha da yükselen fiyatlara abiye elbise bulmak mümkün.

Abiye elbiselerde fiyatı değiştiren unsurlar; kullanılan malzeme, kullanılan taş kalitesi, marka ve model etkili olmaktadır.

Bu yazımızda sizlerle; kısa abiye elbise modelleri hakkında tüm bilgileri paylaşmayı hedefledik. Umarım faydalı olmuştur. Konuyla ilgili görüşlerinizi bizler ile yorum bölümünden paylayabilir, aynı zamanda bizleri buradan da takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu