Güzellik

Röfle Modelleri ve Fiyatları 2021

Röfle modelleri her daim moda olan saç modelleri arasındadır. Asla modası geçmeyen bu renklendirme işlemleri aslında en doğal renklendirme işlemi arasında gösterilebilir.

Röfle: saçtan simetrik bir biçimde ayrılan tutamların kendi saç tonunuzun 1 tondan 6 tona kadar açık rengine boyanması işlemidir. Bu sayede saçlarınız hem doğal bir kontrast kazanır hem de daha dolgun ve parlak görünür.

Röfle, sert geçişlerden hoşlanmayan hanımlar için de mükemmel bir renklendirme işlemidir. Çünkü kendi saç renginiz tamamiyle kaybolmaz ve bunun yanında daha ışıltılı bir görünüm kazanır.

Dilerseniz şimdi öne çıkan röfle modelleri hangileri imiş bir göz atalım.

röfle modelleri
röfle modelleri

Röfle Saç Modelleri

Röfle saç modelleri arasında en çok tercih edilen ve öne çıkan modelleri sizlerle paylaşmak isterim. Siz de bu modeller arasında dilediğinizi kendi saçınızda uygulayabilirsiniz.

Röfle saç modelleri arasında en çok öne çıkan modeller; sarı röfle saç modelleri ve karamel röfle saç modelleridir. Bunlardan size yakışacağını düşündüğünüz bir modeli kuaförünüze götürerek uygulamasını isteyebilirsiniz.

Karamel Röfle Modelleri

Karamel röfle modelleri sarı röfle için mükemmel bir alternatiftir. Her kadın sarı saçtan hoşlanmaz ve sarı saç da her kadına yakışmaz. Bu yüzden esmer hanımlar için röfle denince ilk akla gelen karamel röfle modelleridir.

Karamel Uzun Röfle Modeli

karamel uzun röfle saç modeli
karamel röfle modelleri

Yukarıda gördüğünüz model orijinal saç renginin de bir kaç ton açılmasıyla elde edilmiş diplerde koyu uçlarda ise açık karamel tonları ile tamamlanmış son derece kullanışlı ve ışıltılı bir model. Hemen hemen her ten rengine uygun bir röfle saç modelidir.

Açık Tenlililer için Karamel Röfle Modeli

karamel röfle modelleri
karamel rengi röfle saç

Yukarıda gördüğünüz doğal görünümlü karamel röfle modeli hem doğal hem de iddialı bir modeldir. Renk yoğunluğunun önde ve uçlarda toplandığı bu model oldukça ışıltı ve hacim kazandıran bir modeldir. Ön kısımda da yoğunlaşan bu açık karamel tonu açık tenli hanımlar için son derece uygun olacaktır.

Esmerler İçin Karamel Röfle Modeli

karamel röfle saç
açık karamel saç

Burada gördüğünüz röfleli saç modeli esmer hanımların rahatlıkla tercih edebileceği onlardadır. Çünkü açık karamel tonlar saç uçlarında yoğunlaşmış ve ten ile bütünleşen kısımlar daha koyu karamel olarak bırakılmıştır.

Doğal Görünümlü Karamel Röfle Modeli

karamel röfleli saç modeli
az ışıltılı röfle

Doğal görünümden yana iseniz burada gördüğünüz model tam size göre. Büyük bir ustalıkla atılmış bu ışıltılar saçınızın doğal bir ışıltı ve hacim kazanmasını sağlayacaktır.

Açık Karamel Röfle Saç Modeli

karamel saç röflesi
açık karamel röfle

Yukarıda gördüğünüz karamel röfle uçlara doğru sarıya dönen ancak dip ve orta kısımda karamel yoğunluğunu koruyan bir modeldir. Eğer sarı renge dönmek gibi bir planınız var ise harika bir geçiş evresi saçı olacaktır.

Kısa Karamel Röfle Saç Modelleri

kisa karamel röfle saç modeli
kısa karamel röfle

Yukarıda gördüğünüz model hem doğal hem de kısa saçlar için uygulanabilir hafif bir röfle saç modeli türüdür.

Karamel Röfle Modeli Küllü

karamel uzun röfle modelleri
karamel röfle saç modelleri

Yukarıda gördüğünüz karamel küllü tonlarda bir karamel röfle modelidir. Küllü tonları seven hanımlar için şık ve doğal bir alternatiftir.

Sarı Röfle Saç Modelleri

Sarı röfle saç modelleri en çok tercih edilen röfle saç modelidir. Çünkü; sarı röfle saç daima dip boyası gerektirmez ve bu yüzden de sarı saç aşıkları için dertsiz bir alternatiftir.

Doğal Görünümlü Sarı Röfle Saç

doğal görünümlü sari röfle saç
doğal görünümlü sarı röfle saç

Doğal görünümlü sarı saç modeli arıyorsanız; yukarıda gördüğünüz model tam da size göre bir model. Son derece doğal bloklar ile bir kaç farklı ton kullanılarak boyanmış ve dolgun şık bir görüntü yakalanmış.

Asimetrik Kesim Sarı Saç Röfle Modeli

asimetrik kesim sari röfle saç
asimetrik kesim sarı saç röfle

Yukarıda gördüğünüz üç farklı röfle modeli de yılın en çok kullanılan asimetrik saç kesim modellerine en uygun röfle modellerindendir. Bu tip röfle rengi fazla açık hatta beyaz ve gri arası olduğu için daha çok açık tenli hanımlar için uygundur.

Küllü Sarı Röfle Saç Modelleri

küllü sari röfle saç
küllü sarı röfle saç modelleri

Küllü sarı röfle saç modelleri en çok tercih edilen röfle saç modelleri arasında yer alıyor. Hem uzun hem de kısa saçta kullanabileceğiniz bu renkteki röfle iddiayı seven ve dikkat çekmekten hoşlanan. hanımların tercihi olabilir.

Bal Köpüğü Sarısı Röfle Saç

sari röfle saç modeli
bal sarısı röfle

Yukarıda gördüğünüz röfle modeli bal köpüğü sarısı diye tabir ettiğimiz çiğ sarıdan daha yumuşak ve daha soft bir sarı tonudur. Bu ton da röflede çok tercih edilenler arasındadır. Ayrıca bu renk tonunun dip boya problemi daha geç oluştuğu için de tercih sebebidir.

Uzun Sarı Röfle Saç Modelleri

uzun sari röfle saç modeli
uzun sarı röfle saç modeli

Uzun saça sarı röfle modelleri yılın moda saç modelleri arasındadır. Özellikle uzun saça röfle çok tercih edilen modellerdendir. Hem uzun saç hem de sarı bir araya geldiğinde mükemmel ve iddialı bir görüntü yakalamak işten bile değil.

Kısa Sarı Röfle Saç Modelleri

kisa röfle saç
kısa sarı röfle saç modeli

Röfle sevenler için kısa saçlarda da şık ve moda alternatifler bulmak mümkün. Yukarıda gördüğünüz model hem dinamik hem de iddialı bir röfle modeli.

En Güzel Röfle Modelleri

En güzel röfle modelleri hangileridir sorusunun cevabını arıyor iseniz doğru yerdesiniz. Eğer siz de röfle yaptırmak istiyor ancak nasıl bir röfle yaptıracağınızı bilmiyor iseniz aşağıda bulacağınız en güzel röfle modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Platin Sarısı Röfle Modeli

platin sarisi röfle saç
platin sarısı en güzel röfle modelleri

Platin sarısı röfle saç modelleri en çok uygulanan röfle modelleri arasında ilk sırada geliyor. Sebebi ise platin sarısının röfleye en çok yakışan renk tonu olmasıdır.

Altın Sarısı Röfle Saç Modeli

altin sarisi röle saç
altın sarısı röfle modelleri

Altın sarısı röfle saç modelleri en çok tercih edilenler arasında bulunuyor. Sarının hemen hemen tüm tonları röfle uygulamasında çok tercih edilenler arasında bulunuyor. Bunlardan ilki platin olurken ikincisi de altın sarısı oluyor.

En Güzel Doğal Röfle Modeli

karamel sari röfle saç
en güzel doğal röfle modeli

En güzel doğal röfle modelini yukarıda görüyorsunuz. Hemen hemen her ten rengine uyumlu olacak tondaki bu doğal görünümlü röfleyi uygulamak için pek de düşünecek bir şey yok aslında.

Karamel Sarı Röfle Saç

sari doğal röfleler
uçları sarı röfle

Karamel sarı röfle saç uyumu adeta mükemmel bir uyumdur. Bu iki rengin bir araya gelmesi ile görselde gördüğünüz gibi mükemmel bir görüntü yakalayabilirsiniz. Burada soldaki resimde daha yoğun sarı sağdaki resimde ise daha yoğun karamel tonu ile elde edilmiş farklı iki röfle saç modeli görüyorsunuz.

Uzun Sarı Röfle Saç Modeli

uzun röfleli saç
röfle modelleri

Uzun sarı röfle saç modeli için harika bir örnek görüyorsunuz. Özellikle yabancı oyuncularda çokça gördüğümüz bu renk pembe alt tonuna sahip ciltler için kusursuz bir görüntü yakalamayı sağlar.

Turuncu Kızıl Röfle Saç Modeli

kizil sari röfle
turuncu kızıl röfle modelleri

Yukarıda turuncu kızılın mükemmel bir örneğini görüyorsunuz. Bu tip iddialı renkleri röflede uygulamak son derece ustalık isteyen bir durumdur. Eğer böyle bir renk tercih edecekseniz kuaförünüzü iyi seçmelisiniz.

Uçun Pembe Röfle Saç Modeli

uçuk pembe röfle saç modelleri
uçuk pembe röfle saç modelleri

Uçuk pemse röfle saç modeli 2020 ve 2021 in modası olarak karşımıza çıkıyor. Marjinalliği tarz edinmiş hanımlar için uçuk pembe veya koyu pembe röfle modeli güzel bir alternatif olabilir.

2021 Röfle Fiyatları

Röfle fiyatları 2021 itibari ile 400 lira ile 1500 lira arasında değişmektedir. Değişime sebep olan etmenler;

  • Saçın uzunluğu
  • Saç açma işlemi yoğunluğu,
  • İstenilen saç rengi
  • Saçın doğal renkte olması veya boyalı olması.

Ayrıca bizi buradan da takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu