Palette Yoğun Renkler Kataloğu 2021

Palette deluxe adıyla çıkan palette yoğun renkler renk kataloğu yine oldukça iddialı olarak karşımıza çıkıyor. En çok tercih edilen saç boyalarından olan palette yoğun renkler kataloğunda tüm tonların en yoğun halini kullanıma sundu.

Evde saç boyamayı tercih eden hanımların ilk tercihi olan palette; bu kadar çok tercih edilmesinin hakkını yine veriyor. Özellikle çok tercih edilme sebebi olarak güçlü beyaz kapatma kabiliyeti, kolay uygulanabilir olması ve en önemlisi de şüphesiz ki sayısız tondaki renk seçeneği.

Şimdi sizlerle birlikte palette yoğun renkler kataloğunu inceleyelim. Burada kendinize uygun rengi bulabileceğinizi umuyorum. Özellikle de yoğun tam anlamıyla adının hakkını veren bir renk tonu arıyorsanız bu katalog tam size göre.

Palette yoğun renk kataloğunda toplamda 12 farklı yoğun tonlarda renk bulunuyor. Renk numaralarını ve tonlarını dilerseniz birlikte inceleyelim.

1. Palette Altın Kestane

palette 5 680 altin kestane
palette altın kestane

Boya numarası 5-680 olan altın kestane rengini palette yoğun renkler kataloğunda bulabilirsiniz. Hemen hemen her tip ten rengine uyan ve doğallıktan yana olan hanımların ilk tercihi kestane renginin en yoğun hali bu katalokta bulunuyor.

2. Palette Kaşmir Kumral

palette 6 4 kasmir kumral
palette kaşmir kumral

Kaşmir yumuşaklığında yumuşak ve yoğun bir kumral arayanların ilk tercihi palette kaşmir kumral oluyor renk numarası 6-4 olan kaşmir kumral özellikle teninizi daha parlak ve beyaz göstermeye yarayan bir tonda tasarlanmış mükemmel yoğun ve bir o kadar da yumuşak bir renk. Palette yoğun renkler kataloğundan bulabileceğiniz mükemmel bir renk.

3. Palette Karamel Kahve

palette 6 68 karamel kahve
karamel kahve palette yoğun renkler kataloğu

Yine palette yoğun renklerlr kataloğunda karşımıza çıkan mükemmel yoğunlukta bir renk. Kahvenin en çok tercih edilen hali karamel kahve ile ışıltılı kahveler yakalayabilirsiniz. Burada karamel kahvenin renk numarası 6-68 olarak karşımıza çıkıyor.

4. Palette Asil Kumral

palette 7 1 asil kumral
palette asil kumral

Doğal kumral sevenlerin tercihleri arasında yer alan asil kumral oldukça iddialı ve adına da yakışır şekilde asil bir görüntü sağlıyor. Son derece yine yoğun olan bu kumralı bu tonları sevenlerin muhakkak denemesini tavsiye ederim. Asil kumral renk numarası 7-1.

5. Palette Küllü Yoğun Kumral

palette 7 3 kullu yogun kumral
palette küllü yoğun kumral

Küllü renkler tercih eden hanımlar için kül ve kumralın mükemmel iddialı birleşimini sunan bir renk tonu oldukça yumuşak ve bir o kadar da iddialı olan küllü yoğun kumral renk numarası 7-3. Palette yoğun renkler kataloğunda sizi bekleyen muhteşem bir renk tonu.

6. Palette Küllü Kestane

palette 7 36 kullu kestane
palette küllü kestane

Kestane rengi her zaman kumrala bir alternatif olarak görülse bile aslında palette yoğun renkler kataloğunda başlı başına iddialı bir renk olarak karşımıza çıkıyor. Bu ürünün numarası ise 7-36.

7. Palette Tarçın Kahve

palette 7 57 tarcin kahve
palette yoğun renkler kataloğu tarçın kahve

Kızıl tonları ile kahve tonlarının harmanlanması ile ortaya çıkan yine son derece iddialı ve bir o kadar da farklı bir renk tonu tarçın kahve palette yoğun renkler kataloğunda karşımızda. Hem kızıl ham de kahve tonlarından hoşlanan hanımların rahatlıkla tercih edebilecekleri farklı bir alternatif. Boya numarası ise 7-57.

8. Palette Ateş Kızılı

palette 7 887 ates kizili
palette yoğun renkler kataloğu ateş kızılı

Kızıl tonları her zaman iddianın simgesidir. Kızılın bilindiği üzere çok farklı tonları bulunuyor. Eğer siz de bir kızıl aşığı iseniz ve kızıldan vaz geçemeyenlerden iseniz. Palette yoğun renkler kataloğunda ateş kızılına bir göz atmalısınız derim. Palette ateş kızılı denemek isteyenler için renk numarası 7-887.

9. Palette Küllü Açık Kumral

palette 8 01 kullu acik kumral
palette yoğun renkler kataloğu küllü açık kumral

Palettenin iddialı renkler kataloğundaki küllü tonlar oldukça öne çıkıyor. Bu küllü tonların hemen hemen her renk grubunda kullanımını en yoğun halde bu katalokta görüyoruz. En çok sarıya yakıştığı zannedilen küllü tonların aslında kumral tonlarda da ne kadar iddialı ve hoş durduğunu bu katalog aslında gözler önüne seriyor. Küllü açık kumral için renk numarası 8-01.

10. Palette Dore Kumral

palette 8 554 dore kumral
palette yoğun renkler kataloğu dore kumral

Sarı ile kahve tonlarının harmanlanması ile ortaya çıkan dore kumral günümüzde oldukça az sayıda insanda bulunan ancak doğal bir renk tonudur. Bu ton aslında yakalanması en zor tonlardan biridir ne yazık ki ancak doğru ton yakalandığında da vazgeçmesi bir o kadar da zor olan mükemmel bir renk tonudur. Palette dore kumral renk numarası 8-554.

11. Palette Elmas Sarısı

palette 9 1 elmas sarisi
palette yoğun renkler kataloğu elmas sarısı

Sarı tonları tercih eden hanımlar için farklı bir alternatif. Günümüzde doğala dönüşün moda olduğu bu yıllarda aslında sarı tonlarını seven hanımlar için değerlendirilmesi gereken bir seçenek. Oldukça iddialı olmasının yanında bir o kadar da doğal duran ışıltılara sahip bir renk tonu palette elmas sarısı. Renk numarası ise 9-1.

12. Palette Yoğun Renkler Kataloğu Altın Parıltılı Bal

palette yoğun renkler kataloğu altın parıltılı bal
palette altın parıltılı bal

Palette altın parıltılı bal renk numarası 9-50. Kumral ile sarışın arası son derece doğal ancak bir o kadar iddialı ve yine yoğun bir renk altın parıltılı bal. Sarışın hanımların aslında koyu renklere dönüş aşamalarında tercih edebilecekleri ancak uzun süre de vaz geçemeyeceklerini düşündüğüm hoş bir renk tonu.

Evde boyalı saç bakımı maskeleri için bu yazımızı da ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Başa dön tuşu