Nova Green Mask Stick Nedir? Ne İşe Yarar?

Nova green mask stick bildiğiniz üzere son dönemin popüler maskelerinden bir tanesidir. Bu maskeyi bu kadar popüler yapan nedir?, nova green mask stick nasıl kullanılır, Nova green mask stick içeriği nedir, nova green mask stick kullanıcı yorumları nelerdir gibi ürünle ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayalım.

Nova Green Mask Stick Nedir?

Nova gren mask stick; türkçesi yeşil maske çubuğu demektir. Ancak moru da piyasada bulunuyor. Bu maske kolay uygulanabilir olmasının yanı sıra oldukça da etkili olmasından dolayı çok tercih ediliyor.

nova green mask stick oncesi sonrasi
nova green mask stick ne işe yarar

Nova Green Mask Stick Ne İşe Yarar?

Bu ürün sivilce ve siyah nokta oluşumunu engelleyen ve aynı zamanda mevcut sivilce ve siyah noktaların giderilmesini sağlayan bir üründür.

Bunun yanında derinlemesine cilt temizliği sağlayarak aynı zamanda cildi kurutmadan cildin hem su dengesini hem de yağ dengesini korumaktadır.

Cildi daha parlak ve gergin bir yapıya ulaştırarak daha genç ve dinç bir cilt yapısı sunmaktadır.

nova green mask stick yesil 1
nova green mask stick yeşil

Nova Green Mask Stick Mor Ne İşe Yarar?

Bu ürünün mor olanının da bulunduğunu söylemiştik. Peki hangi rengi tercih etmelisiniz ve mor ne işe yarar şimdi bunu açıklayalım.

Mor olan nova mask stick tam bir sivilce düşmanıdır. Bu ürün mevcut sivilcelerin artmasını ve büyümesini engeller iken düzenli kullanıldığı taktirde sivilcelerin oluşmamasını da sağlar.

Bu yüzden eğer sivilceye meyilli bir cildiniz var ise mor olanı, siyah noktaya meyilli bir cildiniz var ise de yeşil olanı tercih edebilirsiniz.

nova green mask stick mor
nova green mask mor ne işe yarar

Nova Green Mask Stick Nasıl ve Ne Sıklıkta Kullanılır?

 • Cildinizi makyaj gibi yağlı maddelerden arındırın,
 • Maskeyi açın ve ürünü çevirerek çıkarın,
 • Dilerseniz tüm yüzünüze dilerseniz de yalnız problemli bölgeye eşit olacak şekilde stiğinizi uygulayın,
 • 10-15 dk uyguladıktan sonra maskeyi güzelce yıkayın.

Ne Sıklıkta Uygulanmalı?

 • Ürünü sabah ve akşam olmak üzere iki defa kullanabilirsiniz.
 • Çok yağlı ciltler için gün aşırı kullanım uygundur,
 • Orta yağlı ve bölgesel yağlanması bulunan cilt tipleri için ise iki günde bir kullanım önerilir.
 • Eğer kuru bir cilt yapınız var ise de haftada bir uygulamanız yeterli olacaktır.
nova green mask stick nedir ne ise yarar fiyati ve kullananlarin yorumlari
nova green mask stick öncesi sonrası

Nova Green Mask Stick Kullananlar

Açıkçası bu ürün başlangıçta oldukça patlamış ve rağbet görmüş idi. Özellikle de firmanın uyguladığı reklam politikası ve doğal içeriğe sahip olması ürünü tercih sebebi yapmıştı.

Ancak yorumlara baktığımızda ne yazık ki beklentiyi büyük ölçüde karşılamadığını görüyoruz. Genellikle işe yaramadığı şeklinde yorumlar bulunuyor.

Nova Green Mask Stick İçeriği Nedir?

Ürün doğal içerikli olduğu için oldukça popülerdi bunu zaten belirtmiştim. Şimdi dilerseniz içeriğine bir göz atalım.

 • Yeşil çay,
 • Matcha,
 • Aloe,
 • Jojoba tohumu yağı,
 • Çay ağacı yağı,
 • Volkanik çamur.

Nova Green Mask Stick Fiyatı

Öncelikle belirtmek isterim ki ürünün sahteleri de piyasada mevcut. Bu yüzden lütfen çok ucuz ürünlerden kaçının aksi taktirde cildinizde hasar oluşturabilir. Ürünün 2021 itibari ile satış fiyatı 104 liradır ve tek boy olarak piyasada bulunuyor.

Nova Green Mask Stick Şikayetleri

Yukarıda da belirttiğim üzere ürünün sahte içerikli olanları piyasada çok fazlaca bulunuyor. Ürün ile ilgili şikayetlerin neredeyse tamamı da bundan kaynaklanıyor. Yüzde sevilcelenme ve stickin çok zor sürülebilir ya da çok cıvık kıvamda olması gibi farklı şikayetler sahte ürünler için çokça bulunuyor.

Ancak ürünün orijinalinde işe yaramasa dahi yüze herhangi bir zarar verdiğine dair bir şikayet henüz bulunmuyor.

Burada sizlerle nova green mask isimli yüz maskesini tanıdır. Son dönemin popüler maskelerinin başında gelen bu maske ile ilgili tüm soru işaretlerini aklınızdan kaldırmayı hedeflediğim bu yazı umarım faydalı olmuştur. Konu ile ilgili merak ettiklerinizi ve ürün ile ilgili de yorumlarınızı benimle yorum bölümünden paylaşabilirsinz.

Bu tür ürün incelemelerimiz devam edecektir. Ayrıca incelememizi istediğiniz ürünleri de bizimle paylaşabilirsiniz. Önceliğimiz artık doğal içerik ve temiz ürünün yanında elbette hayvanlar üzerinde denenmemiş ürünler olmalıdır. Lütfen siz de bu tip kozmetik ürünler satın alırken hayvanlar üzerinde denenmemiştir ibaresinin bulunup bulunmadığını kontrol ederek satın alınız.

Dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu