Nişanlık Modelleri 2021

Nişanlık modelleri 2021 yılında da oldukça renkli olarak karşımıza çıkıyor. Yılın nişanlık modellerinde öne çıkan modellerden; tesettür nişanlık modelleri, kabarık nişanlık modelleri, sade ve şık nişanlık modellerini sizlerle birlikte inceleyeceğiz.

Bu sezon uzun süre bekletilen ve defalarca ertelenmek zorunda kalan düğün ve nişanlar için oldukça iddialı modeller bulunuyor. Ancak bunun yanında sade törenler için de kullanılabilecek son derece zarif modeller de bulmak mümkün.

Dilerseniz şimdi yılın öne çıkan nişanlık modellerini başlıklar altında inceleyelim.

Kabarık Nişanlık Modelleri

Kabarık nişanlık modelleri; bu sezon yine oldukça iddialı olarak karşımıza çıkıyor. Prenses model nişanlıklar her zamanki gibi yine başı çeken modellerden. Ancak bunun dışında daha az kabarık balık model tipi nişanlıkları da bulmak mümkün. Özellikle salonda düzenlenecek nişan törenleri için oldukça doğru tercih olacak olan kabarık nişanlıkları buyrun inceleyelim.

Toz Pembe Kabarık Nişanlık

pembe kabarik nisanlik
toz pembe kabarık nişanlık

Yukarıda gördüğünüz toz peme nişanlık tül etekten oluşmuş ve etek uçlarında gül detayları ile tamamlanmış oldukça iddialı ve zarif bir model.

Kırmızı Straplez Kabarık Nişanlık

kirmizi kabarik straplez nisanlik
kırmızı yarım kabarık nişanlık

Burada farkını ve tarzını ortaya koymak isteyen gelin adayları için oldukça şık ve zarif bir nişanlık modeli görüyorsunu. Etekte kullanılan hareket nişanlığa harika bir hava katmış.

Prenses Model Gri Nişanlık

kabarik gri nisanlik modeli
gri kabarık nişanlık

Yukarıda gelinlikte de çokça tercih edilen prenses model olan bir nişanlık görüyorsunuz. Gri renkte olan bu nişanlık taş işlemeleri ile daha da şık ve gösterişli bir hale gelmiş.

Kabarık Çiçek Detaylı Nişanlık

kabarik nisanlik
kabarık tül nişanlık

Yukarıda oldukça farklı ve iddialı bir model görüyorsunuz. Mavi ve pembe ile renklenen bu nişanlıkta uç kısımda toplanan gül yaprakları gelinliği sıradanlıktan uzaklaştırmış.

Kabarık Tül Etek Nişanlık

prenses model kabarik nisanlik
tül kabarık nişanlık

Burada yine kabarık ancak komple tülden oluşan bir eteğe sahip nişanlık modeli görüyorsunuz. Bu tip bir modeli her tip vücut tipine sahip gelin adayları kullanabilir.

Kuyruklu Kabarık Nişanlık

kuyruklu bordo nisanlik 1
kırmızı kuyruklu nişanlık

Burada da yine koyu kırmızı renkte düşük omuzlu ve kuyruklu kabarık bir nişanlık modeli görüyorsunuz. Özellikle kolları kalın olan gelin adayları bu tip modeller tercih ederek şık bir görüntü yakalayabilir.

Pembe Straplez Kabarık Nişanlık

pembe straplez kabarik nisanlik
straplez pembe nişanlık

Nişanlık modellerinde kırmızıdan sonra en çok tercih edilen renk pembe oluyor. Burada da pembe nişanlık için harika zarif ve gösterişli bir nişanlık modeli görüyorsunuz.

Az Kabarık Nişanlık

kabarik askili nisanlik
az kabarık nişanlık

Burada ise kasnaklı modellere göre daha az kabarık olan bir nişanlık modeli görüyorsunuz. Toprak renklerinde olan bu tip bir nişanlığı açık alan partilerinde değerlendirebilirsiniz.

Kırmızı Prenses Model Nişanlık

kirmizi kabarik nisanlik
kırmızı kabarık nişanlık

Burada geleneksel desenler ile süslenmiş kırmızı renkte prenses model bir nişanlık görüyorsunuz. Kayık yakalı formu kilo problemi olan hanımlar için doğru bir tercih olacaktır.

Tesettür Nişanlık Modelleri

Tesettür nişanlık modelleri; 2021 yılında daha çok kabarık modeller olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle de tam prenses modeller tesettür nişanlık modellerinde başı çeken modellerden. Bunun yanında; zümrüt yeşili, mor ve kırmızı renklerinin öne çıktığını görüyoruz.

Kırmızı Kabarık Tesettür Nişanlık

kirmizi tesettur nisanlik
kırmızı kabarık tesettür nişanlık

Burada kırmızı kabarık tesettür nişanlık modeli görüyorsunuz. Tam prenses olan model boncuk ve taş ile süslenmiş üst kısımda bol işleme tercih edilen duvaklı bir nişanlık modeli.

Zarif Tesettür Nişanlık

zarif tesettur nisanlik
zarif tesettür nişanlık

Yukarıda son derece şık ve zarif az kabarık olan tesettür nişanlık modeli görüyorsunuz. Bordo tonlarında olan bu nişanlık hem ev nişanlarında hem de salon nişanlarında rahatlıkla tercih edilebilir.

Pelerinli Pudra Nişanlık

pelerinli tesettur nisanlik 1
pelerinli pudra tesettür nişanlık

Yukarıda pudra tonlarında pelerinli A kesim bir tesettür nişanlık modeli görüyorsunuz. Bu tip bir nişanlığı açık alan törenleri için de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Kabarık Tesettür Nişanlık

tesettur nisanlik modelleri
kabarık tesettür nişanlık

Yukarıda kabarık saten etekli ve üstü işlemeli bir tesettür gelinlik modeli görüyorsunuz. Bu tip bel atlında kabaran modeller belinizi olduğundan daha ince gösterecektir.

Kabarık Zarif Tesettür Nişanlık

pudra tesettur nisanlik
kabarık zarif tesettür nişanlık

Kabarık bir model istiyor ancak aynı zamanda da zarif bir model olmasını istiyor iseniz burada gördüğünüz gibi tül eteğe sahip az işlemeli bir nişanlık modeli tercih edebilirsiniz.

Gösterişli Kabarık Tesettür Nişanlık

tesettur krem nisanlik
gösterişli kabarık nişanlık

Yukarıda oldukça gösterişli önden açılır eteğe sahip şık bir tesettür nişanlık modeli görüyorsunuz. Bu tip bir nişanlığı gösterişli bir tören planlıyor iseniz tercih edebilirsiniz.

Mavi Kabarık Tesettür Nişanlık

tesettur nisanlik mavi
mavi kabarık tesettür nişanlık

Özellikle eşiniz ile uyumlu bir kıyafet düşünüyor iseniz bu tip renkleri tercih ederek şık bir uyum yakalamanız mümkün.

Sade Tesettür Nişanlık

sade tesettur nisanlik
sade tesettür nişanlık

Burada kabarık olmayan daha sade törenler için kullanabileceğiniz zümrüt yeşili bir tesettür nişanlık modeli görüyorsunuz.

Mor Kabarık Tesettür Nişanlık

kabarik tesettur nisanlik
mor kabarık tesettür nişanlık

Mor renk de nişanlık modellerinde çok tercih edilen modeller arasında geliyor. Burada da yine mor renkte kabarık bir nişanlık modelini görüyorsunuz.

Balık Model Tesettür Nişanlık

altin rengi tesettur nisanlik 1
altın rengi pelerinli tesettür nişanlık

Yukarıda balık kesim tamamı işlemeli ve pelerinli bir tesettür nişanlık modeli görüyorsunuz. Bu model bir nişanlığı hem açık alan törenlerinde hem de ev törenlerinde tercih edebilirsiniz.

Evde Nişan Kıyafeti Tesettür

sade ve sik tesettur nisanlik
evde nişan kıyafeti

Yukarıda ev nişanı planlayan tesettürlü gelin adayları için oldukça şık ve zarif aynı zamanda da sade bir nişan elbisesi görüyorsunuz.

Sade Nişanlık Modelleri

Sade bir nişan töreni düşünüyor iseniz daha sade nişanlık modelleri tercih etmek isteyeceksiniz. Kabarık ve bol işlemeli modellerden hoşlanmıyor iseniz sizler için de boca alternatif bulak mümkün.

Özellikle uzun dar modeller ve balık kesim modeller hem sade hem de şık nişanlık modelleri olarak karşımıza çıkıyor.

Sade ve Şık Nişanlık Modelleri

kirmizi sade ve sik nisanlik
kırmızı kayık yaka sade nişanlık

Sade ve şık bir model arıyor iseniz; yukarıdaki gibi düşük yaka ve eteği yerlere kadar uzanan zarif bir model tercih edebilirsiniz.

Yeşil Sade Nişanlık

yesil sade nisanlik
yeşil sade nişanlık

Burada da yine ev törenlerinde tercih edebileceğiniz sadelikte oldukça zarif zümrüt yeşili az işlemeli bir model görüyorsunuz.

Kırmızı Sade ve Şık Nişan Kıyafeti

kirmizi sade nisanlik
kırmızı askılı uzun nişan kıyafeti

Kırmızı renk özel günlerin en çok tercih edilen rengidir. Burada da düz kesim sade uzun. ateş kırmızısı bir elbise görüyorsunuz. Son derece şık ve zarif.

Kısa Kollu Sade Nişanlık

kisa kollu sade nisanlik
kısa kollu sade nişan elbisesi

Burada tam anlamıyla sade bir model görüyorsunuz. Kısa kollu ve eteği kiloş uzun bir elbise.

Pelerinli Uzun Nişanlık

pelerinli sade siyah nisanlik
pelerinli sade nişanlık

Burada da pelerinli bir nişanlık modeli görüyorsunuz. Komple payet işlemeli ve dar kesim şık ve zarif bir nişanlık.

Uzun Sade ve Şık Nişanlık

sade krem zarif nisan elbisesi
krem sade nişanlık

Uzun ve dekoltesiz şık bir nişanlık modeli görüyorsunuz. Vücudu saran komple tül detaylı zarif bir nişanlık modeli.

Askılı Saten Sade Nişanlık

sade saten nisanlik
askılı saten sade nişanlık

Burada komple saten, askılı ve uzun etekli bir model görüyorsunuz. Göğüs dekoltesine sahip böyle düz bir model de tercih edebilirsiniz. Bu tip elbiselerin her rengini bulmak mümkün.

Balık Model Sade ve Şık Nişanlık

sade sik nisanlik
sade uzun taşlı nişanlık

Burada balık model komple boncuk işlemeli şık bir nişanlık modeli görüyorsunuz. Bu tip bir nişanlığı ev törenlerinde veya açık alan törenlerinde kullanabilirsiniz.

Kadife Model Sade Nişanlık

zumrut yesili sade nisanlik
balık model nişanlık

Burada sonbahar ve kış nişan törenleri için oldukça zarif bir nişanlık modeli görüyorsunuz. Balık model olan bu nişanlık kadife kumaştan tasarlanmış ve göğüs dekoltesi bulunuyor.

Tek Omuz Taşlı Nişanlık

sade tüllü nisanlik
tek omuz nişanlık

Burada iddialı ancak bir o kadar da şık bir nişanlık modeli görüyorsunuz. Komple taş işlemeli bulunan ve boydan yırtmaçlı şık bir model.

Bu yazımda sizlerle nişanlık modelleri 2021 sezonunun öne çıkanlarını paylaştım. Siz de görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu