Mutfak Masası Modelleri 2021

Mutfak masası; pandeminin hayatımızdaki etkilerine göre şekillenen ev eşyalarından bir tanesi oldu. Daha çok evde vakit geçirmeyi öğrendiğimiz bu süreçte daha geniş masalar ön plana çıkıyor.

2021 mutfak masası modellerinde küçük evler için katlanabilen masalar ve sandalyeler oldukça kullanışlı olduğu için daha çok tercih edilirken, geniş mutfaklar için sabit ve çester tarzı mutfak masaları ön planda.

Dilerseniz öncelikle mutfak masası modellerinde yılın öne çıkanlarına bir göz atalım.

Mutfak Masası Takımları

Burada öne çıkan ve en çok tercih edilen 2021 mutfak masa takımlarını bulabilirsiniz. Bu takımları aynı zamanda kendi zevkinize göre tamamlamanız da mümkün. Örneğin sandalyelerini beğenmediğiniz bir masayı farklı mutfak sandalyeleri ile de tamamlamanız mümkün. Bir çok mağazada bu imkan bu tip takımlar için sağlanıyor.

Ahşap Mutfak Masa Takımı

ahsap mutfak masasi takimi
ahşap mutfak masası takımı

Burada portatif olmayan sabit bir takım görüyorsunuz. Bu takımı kullanmak isterseniz alan ölçülerinizi göz önünde bulundurarak tercih etmenizde fayda var. Otantik tarzdaki masa ve sandalye takımına sahip bu masa takımı modern mutfaklar için son derece uygun bir model. Bu tip takımlar oldukça ağır parçalardan oluştuğu için de sürekli hareket ettirmeniz gereken bir konumlandırma yapacaksanız bu konuyu da göz önünde bulundurmanız gerekir.

Avangard Mutfak Masa Takımı

avangard mutfak masasi
avangard mutfak masa takımı

Burada da daha ağır ve avangard tarzdan hoşlananlar için bir takım görüyorsunuz. Bu takımda kadife kumaş kullanılmış ve ahşap parçalar ile tamamlanmış. Kullanım açısından çok kullanışlı olmayan bu modeller görsel olarak oldukça şık modellerdir. Mutfak dekorasyonunuzunu tarzı bu tarza uyuyor ise bu tip masa takımlarını değerlendirebilirsiniz.

Banklı Mutfak Masası

bankli mutfak masasi takimi
banklı mutfak masası

Uzun yıllardır banklı mutfak masaları popüleritesini korumaya devam ediyor. Bu tip masalar özellikle dar alanlar için büyük avantaj sağlıyor. Genellikle açılır kapanır masa tipine sahip bu takımlarda bank kısmının masa altında da saklanabilir konumda olması alandan tasarruf sağlayan bir faktör.

Beyaz Mutfak Masa Takımı

beyaz mutfak masasi takimi
beyaz mutfak masa takımı

Burada romantik mutfak masa takımına bir örnek görüyorsunuz. Bu tip masa takımlarında komple ahşap veya lake kullanılması kullanış açısından avantaj sağlayan bir etken. Aynı zamanda beyazın dar alanları daha geniş gösterme özelliğinden dolayı da beyaz mutfak masa takımları en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Cam Mutfak Masası

cam mutfak masasi modeli
cam mutfak masa takımı

Cam mutfak masaları genellikle uygun fiyatlı olduğundan dolayı çokça tercih edilse de kolay temizlenebilir olması ve aynı zamanda sıcaktan etkilenmemesi de tercih sebebidir. Burada gördüğünüz takımda ahşap kahve detaylı oldukça rahat sandalye takımları kullanılmış. Bu tip sandalyeler mutfakta uzun vakit geçirmekten hoşlanan aileler için son derece konforlu ürünlerdir.

Country Mutfak Masa Takımı

country mutfak masasi takimi
country mutfak masa takımı

Country mutfak masa takımları da son beş yıldır en çok tercih edilen mutfak masası modelleri arasındadır. Bu takımlar romantik ve minimal görüntüleri nedeniyle çok tercih edilir. Aynı zamanda beyaz olması da tercih sebebidir.

Farklı Mutfak Masa Takımı

farkli mutfak masasi takimi
farklı mutfak masa takımı

Burada gördüğünüz takım hem şık hem de sıradanlıktan uzak bir model. Bu tip takımlarda sandalyelerin tamamen masa altında toplanması da alandan tasarruf açısından büyük avantaj sağlar.

Modern Mutfak Masası

modern mutfak masasi modelleri
modern masa takımı

Bu takımda modern tarz döşenmiş mutfaklar için uygun kesimler görüyoruz. Aynı zamanda geniş aileler için de son derece uygun tasarlanmış bu tip masa takımlarını geniş mutfaklarınız için tercih edebilirsiniz.

Pembe Mutfak Masa Takımı

pembe mutfak masasi takimi
pembe mutfak masa takımı

Son dönemde pembe dekorasyonlar yeni evlilerin evlerinde çokça gördüğümüz dekorasyon türü. Özellikle de pembe mutfak dekorasyonu çokça kullanılıyor. Pembe mutfak dekorasyonunu şık bir biçimde tamamlayabilecek nitelikte olan bu takım banklı oluşundan dolayı da tercih sebebi olarak karşımıza çıkıyor.

Şık Mutfak Masası Takımı

sari mutfak masasi takimi
şık mutfak masa takımı

Burada cam ve ahşap birleşimi bir mutfak masası takımı görüyorsunuz. Bu takımda rahat koltuklar ve şık sade bir masa kullanılmış. Önceliğiniz görsellik ise bu tarz takımları tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda mutfak dekorasyon renginize göre sandalye minder renklerini de değiştirebilirsiniz.

Yuvarlak Mutfak Masası

mutfak masasi modelleri
yuvarlak mutfak masası

Son dönemde daha çok kare ve dikdörtgen masalar ön plana çıksa da yuvarlak mutfak masa takımları da bir o kadar tercih ediliyor. Yuvarlak mutfak masa takımlarında daha minimal sandalyeler tercih ederek alandan tasarruf sağlamanız da mümkün. Ancak alan sorununuz yok ise görselde gördüğünüz tarzda son derece konforlu sandalyeler de tercih edebilirsiniz.

Bordo Şık Mutfak Masa Takımı

sik bordo mutfak masasi takimi
bordo mutfak masa takımı

Burda kadife kumaştan daha ağır tarzda bir mutfak masa takımı görüyorsunuz. Burada da bank kullanılmış ancak bu bank spor değil klasik tarzda dizayn edilmiş.

Kırmızı Siyah Mutfak Masası Takımı

mutfak masasi takimi
mutfak masa takımı

Country Mutfak Masası Takımı

country sik mutfak masasi
country mutfak masası

Burada sizlerle yılın öne çıkan mutfak masası modellerini paylaştık. Diğer dekorasyon fikirleri için burayı ziyaret edebilir. Aynı zamanda bizi instagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu