Modern Banyo Modelleri

Modern banyo modelleri nelerdir, modern banyolarda en çok kullanılan modüller hangileridir gibi soruların cevabını bulacağınız bir yazı ile geldim.

Burada görsel olarak da sizler ile banyo modelleri paylaşacağım. Siz de zevkinize uyan banyo modelini buradan bularak uygulayabilirsiniz.

Modern Banyo Modelleri için 8 Öneri

1
modern banyo modelleri 10

Modern banyo modellerine baktığımızda sadeliğin ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Koyu renk artık banyolarda daha çok tercih edilmeye başlandı. Koyu renk fayans ve duvar üniteleri görselde ahşap mobilya ile tamamlanmış. Bu tarz tasarımlar modası geçmeyen tasarımlar olduğu için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

3
modern banyo modelleri 11

Burada da geleneksel görünüm ile modern görünümün harmanlandığını görüyorsunuz. Tabanda mermer kullanılırken banyodaki aksesuarlarda altın detaylar eklenerek farklı bir görünüm yakalanmış. Görseldeki gibi sarkıtlı avizeler de son dönemde banyolarda kullanılmaya başlandı ancak kullanışlılık durumu çok tercih edilebilir durumda diyemeyiz.

4
modern banyo modelleri 12

Burada da yine koyu rengin krem renk ile harmanladığı bir model görüyorsunuz. Bu modelde tabanda suya dayanıklı parke tercih edilmiş. Son dönemde kaymayı da engellediği için suya dayanıklı parkeler mutfak ve banyo zeminlerinde daha çok kullanılıyor.

5
modern banyo modelleri 13

Burada da banyo ünitesine bir örnek görüyorsunuz. Görseldeki gibi tamamen duvara monte olarak tasarlanan bu ürünler sudan etkilenmediği için yıpranmayarak çok uzun yıllar rahatlıkla kullanılabiliyor.

6
modern banyo modelleri 14

Modern banyo tasarımlarında ilk dikkati çeken durum da çift lavabo uygulaması oluyor. Bu çift lavabo genellikle bir adet çocuk lavabosu olarak tasarlandığı için alçak şekilde tasarlanıyor. Bu durum da oldukça kullanışlı bir ayrıntı diyebiliriz.

7
modern banyo modelleri 15

Modern banyo modellerinde dikkati çeken bir diğer detay ise yuvarlak ürünlerin ön plana çıkması. Yuvarlak lavabolar ve yuvarlak aynalar hem ortama daha yumuşak bir hava katıyor hem de şık bir görüntü yakalamayı sağlıyor.

8
modern banyo modelleri 16

Eğer yeterli alana sahip iseniz yarım küvetleri de banyolarınızda değerlendirebilirsiniz.

9
modern banyo modelleri 17

Burada da yine beyazdan vazgeçemem diyenler için beyaz ile goldun birlikte kullanıldığı bir banyo modeli görüyoruz. Yarıca duşakabin yerine küvet kullanımına örnek bir banyo olarak da bunu sizinle paylaşmak istedim. Burada gördüğünüz gibi duş alanı perde ile ayrılmış.

Burada sizlere modern banyo modelleri hakkında bilgi verdim. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz. Diğer dekorasyon konuları için burayı ziyaret edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu