Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Minyon kadınlar nasıl giyinmelinin cevabı ile olduğunuzdan daha uzun görüneceksiniz. Minyon kadınlar hem zayıf hem de kısa boylu kadınlar olarak tanımlanırlar.

Doğru kıyafet seçimleri fiziğinizi olduğundan daha düzgün gösterir iken yanlış kıyafet seçimi sizi daha kısa ve ince gösterebilir.

Bildiğiniz üzere minyon olarak tanımlanan bir çok ünlü bulunuyor. Bunlar; Kylie Minogue, Shakira, Hazal Kaya, Özge Özpirinçci, Nil Karaibrahimgil, Pelin Karahan gibi ünlülerdir. Bu isimlerin minyon olduklarını duyunca belki de çok şaşırdınız çünkü hiç de öyle görünmediklerini düşündünüz.

Bunun en büyük nedeni elbette doğru kıyafet seçimidir.

minyon unlu kadinlar
minyon kadınlar nasıl giyinmeli

Minyon Kadınlar İçin 7 Giyim Tüyosu

1. Doğru Pantolon Seçimi

Pantolonu seçerken bilekten veya kısa pantolonlar yerine yere kadar uzanan ve ayakkabılarınızı örtecek uzunlukta olan pantolonları seçin. Böylece boyunuz olduğundan çok daha uzun görünecektir.

minyon kadinlar nasil pantolon giymeli 1
minyon kadınlar nasıl pantolon giymeli

2. Etek Seçimi

Mini etekler bacak boyunuzu daha uzun göstereceği için tercih edilebilir. Ancak ara boy eteklerden uzak durmalısınız. Bu sizi çok daha kısa gösterecektir.

3. Aksesuar Seçimi

Küçük aksesuarlar sizin seçiminiz olmalıdır. Çok iri aksesuarlardan şiddetle uzak durmalısınız. Büyük küpe, kolye, kalın kemerler, büyük çantalar sizin için doğru seçim olmayacaktır.

4. Dekolte Tercihi

Derin v yaka kıyafetler boyunuzu daha uzun göstereceği için yuvarlak yaka kıyafetler yerine v yaka ve göğüs dekolteli kıyafetleri tercih edebilirsiniz.

minyon kadinlar icin elbise
minyon kadınlar nasıl giyinmeli

5. Desen Seçimi

Çok karışık desenli ve iri desenlere sahip kıyafetler yerine daha sade ve mini desenli kıyafetleri tercih etmek de minyon kadınlar için önemli detaylardan bir tanesidir.

6. Ayakkabı Seçimi

Ayakkabı seçiminiz elbette topuklu olmalıdır. Bildiğiniz üzere yüksek tabanlı spor ayakkabılar da bulmak mümkün. Eğer klasik bir ayakkabı tercih edecek iseniz de ince topukları tercih etmeniz doğru olacaktır.

Burada sizlere minyon kadınlar nasıl giyinmeli hakkında bilgi verdim konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

topuklu ayakkabi
minyon kadınlar için ayakkabı seçimi

7. Elbise Seçimi

Dar kesim elbiseleri tercih ederek boyunuzu daha uzun gösterir iken fiziğinizi de ortaya çıkarmış olacaksınız. Genel olarak çok bol kesim kıyafetler kişiyi olduğundan daha kısa gösterecektir.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
0/5 (0 Reviews)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu