Mezuniyet Saç Modelleri 2023-2024

Mezuniyet saç modelleri okulların kapanma vaktinin yaklaşması ile gündeme gelen konulardan bir tanesi. Üniversite, lise, ortaokul mezuniyeti için genç hanımların mezuniyet kıyafetinden sonraki sorunu da mezuniyet saç modelleridir.

Mezuniyet kıyafetlerini dilerseniz buradan inceleyebilirsiniz. Burada sizlere hangi tür elbiseye hangi tür saç modeli kullanılmalı ve hangi saç modeli hangi yüz tipi için uygun olur gibi sorularının cevabını açıklamaya çalışacağım.

Mezuniyet Saç Modelleri

mezuniyet daginik topuz modelleri
mezuniyet saç modelleri 2023-2024 10

Özellikle de üniversite ve lise mezuniyeti için çok tercih edilen ve yılın da öne çıkan saç modeli olan bu model yuvarlak yüzlüler için son derece uygundur. Yuvarlak ve kare yüzü daha uzun göstermeyi sağlayan bu modeli omuz ve sırt dekolteli elbiseleriniz ile birlikte tercih edebilirsiniz.

Aynı zamanda bu saç modeli için çok çok uzun saçlarınızın olması da gerekmediği için rahatlıkla hemen her tür saç boyunda tercih edebilirsiniz.

mezuniyet kisa sac topuz
mezuniyet saç modelleri 2023-2024 11

Burada da örgülü topuz modellerine bir örnek saç görüyoruz. Enseden yapılan bu topuz kısa saçlar için son derece uygun bir model. Keskin örgüler yerine daha açık örgü türü kullanılan bu modeli de hem spor hem şık olarak tercih edebilirsiniz.

Aynı zamanda yine bu saç modeli hem lise hem de üniversite mezuniyet töreni için oldukça uygun olacaktır.

mezuniyet masa sac modeli
salık saç modelleri 2018

Mezuniyet saç modellerinde en çok tercih edilen saç modellerinden bir tanesi de maşalı saç modelleridir. Burada da uzun saçlar için maşalı saç modelini görüyorsunuz. Risk almak istemeyenler için ve aynı zamanda kuaför yerine saçını kendi yapmak isteyenler için bu maşalı ve yarım toplu saç modeli son derece uygun bir model olacaktır.

masali mezuniyet sac modeli 1
mezuniyet saç modelleri 2023-2024 12

Burada da yine maşalı saç modeline bir örnek görüyoruz. Bu tip kabarık ve bol hacimli görünen saçlar bildiğiniz üzere yeniden moda oldu. Özellikle de dar bir elbise tercih ettiyseniz bu tip kabarık saçları tercih ederek son derece şık bir görüntü yakalamanız mümkün olacaktır.

kisa sac daginik topuz
mezuniyet saç modelleri 2023-2024 13

Yine kısa saç için bir ense topuzu görüyoruz. Daha hanım hanımcık bir model arıyor iseniz bu modeli de tercih edebilirsiniz.

kisa mezuniyet sac modeli
mezuniyet saç modelleri 2023-2024 14

Kısa saçlar için ise yukarıda gördüğünüz iki modeli önerebilirim. Bir tanesi maşalı diğeri ise fönlü olan bu saçları, ince yüzlü olanlar maşalı geniş yüzlü olanlar ise fönlü olarak kullandıklarında doğru bir görüntüye ulaşmış olacaklar.

mezuniyet sac modeli
mezuniyet saç modelleri 2023-2024 15
mezuniyet orgulu topuz
mezuniyet saç modelleri 2023-2024 16

Burada sizlere mezuniyet saç modelleri ve öne çıkanları hakkında bilgi verdim. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirisiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu