Lacivert Elbiseye Hangi Renk Ayakkabı Giyilmeli?

Lacivert elbiseye hangi renk ayakkabı uygun olur sorusunun cevabı oldukça kısıtlı gibi görünse de aslında belli başlı renkler dışında da uygun bir kaç renk bulunuyor.

Burada bu renklerin hangileri olduğunu sizler ile paylaşacağım. Eğer siz de lacivert elbisenizi sıradan değil farklı bir renk ayakkabı ile kullanarak şık ve sıradan olmayan bir kombin yapmayı düşünüyor iseniz diğer renkleri değerlendirmenizde fayda var.

Lacivert Elbiseye Hangi Renk Ayakkabı

Lacivert elbiseniz ile uyumlu renkler nelerdir? Bunun cevabını görsel olarak da sizler ile paylaşacağım. Öncelikle sıralamak gerekir ise bunlar; siyah, taba, sütlü kahve, kahve, kırmızı, yeşil ve tonları, pembe, siyah, gold, gümüş ve tabi ki mavi ve laciverttir.

lacivert elbise altina kirmizi ayakkabi 1
lacivert elbiseye hangi renk ayakkabı

Yukarıda lacivert elbise ile hangi renk uyumludur sorusuna cevap olan renk kırmızıyı görüyorsunuz. Nar çiçeğine yakın tonlardaki bu kırmızı ayakkabılar da lacivert elbise ile son derece uyumlu görünüyor. Eğer lacivert elbiseye renk katmak istiyor iseniz siz de bu tip bir renk tercih ederek farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

lacivert elbise altina yesil ayakkabi
lacivert elbiseye yeşil ayakkabı

Yeşil ayakkabı ile uyumlu olmayacağını düşündüğünüz bir renk de aslında laciverttir. Uyumsuzlukların uyumu diyebileceğimiz iki rengi meç etmek de kombininizi sıradanlıktan çıkarır.

lacivert elbise altina
lacivert elbiseye hangi renk ayakkabı giyilir

lacivert elbise mavi ayakkabi
lacivert elbiseye mavi ayakkabı

Mavi de lacivertin tonlarından olduğu için lacivert elbise ile uyumlu ayakkabı renklerindendir. Burada gördüğünüz gibi şeffaf detayları bulunan açık mavi bir ayakkabı ile lacivert elbise kombini görüyoruz.

lacivert elbiseye gold ayakkabi
lacivert elbiseye gold ayakkabı

Gold rengi ayakkabılar da hemen her renk elbise ile uyumlu olan ayakkabı türüdür. Burada da lacivert elbise ile gold ayakkabının uyumunu görüyorsunuz. Özel davetler için oldukça uygun bir kombinasyon.

lacivert elbiseye krem cizme
lacivert elbiseye hangi renk çizme

Burada da krem rengi bir çizme ile lacivert elbisenin kombinini görüyorsunuz. Oldukça uyumlu olan bu iki rengi de hem kış hem de yaz aylarında kullanabilirsiniz.

lacivert elbiseye mavi ayakkabi
lacivert elbiseye lacivert ayakkabı

Burada da lacivert elbise ile uyumlu olan ve tek renk kombin yapmayı düşünenler için uygun bir renk kombini görüyorsunuz.

lacivert elbiseye taba ayakkabi
lacivert elbiseye hangi renk ayakkabı

Burada da taba rengi bir ayakkabının lacivert elbise ile uyumunu görüyorsunuz. Bu renk ayakkabı da hemen her renk ile uyum sağladığı için her kadının dolabında olması gereken bir ayakkabı rengi diyebiliriz.

Burada sizlere lacivert elbiseye hangi renk ayakkabı uyumlu olur konusunu anlattım. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
0/5 (0 Reviews)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu