Bordo Elbiseye Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

Bordo elbiseye hangi renk ayakkabı uyumlu olur burada sizlere ondan bahsedeceğim. Bordo elbise hemen her ten rengine yakışan, siyah alternatifi bir renk olduğu için çok kullanılan bir elbise rengidir.

Bordo ile uyumlu renkler yalnızca bordo ve siyah gibi düşünülse de aslında farklı renk alternatifleri de mümkün.

Bordo Elbiseye Hangi Renk Ayakkabı

Bunlar; siyah, gümüş, gri, yeşil, beyaz, lacivert, kahverengidir. Doğru tonlamayı yakaladığınız anda bordo elbiseni ile uyumlu farklı renklerde şık kombinler elde edebilirsiniz.

Ancak eğer risk almak istemiyor iseniz siyah tercih edebilirsiniz.

beyaz ayakkabi
bordo elbise altına hangi renk ayakkabı

Beyaz hemen her renk ile uyumlu bir renk olduğu için bordo ile de kolaylıkla kombinlenebilir. Özellikle yaz kombini yapıyor iseniz beyaz bir ayakkabı ve beyaz bir çanta ile bordo elbisenizi tamamlamanız mümkün.

bordo elbise altine yesil ayakkabi
bordo elbise altına yeşil ayakkabı

Özellikle çok koyu bir bordo renk elbiseyi kombinliyor iseniz bu tip yeşil xsaten bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Koyu bordo rengi hareketlendirmek ve sıradanlıktan çıkarmak için bu tip renkler uygun olacaktır.

gri bot
bordo ve gri uyumlu mudur?

Bordo denince ilk akla gelen renk de şüphesiz gri renktir. Bordo ile kusursuz bir uyumu olan gri renk temiz bir kombin görüntüsü yakalamak için mükemmel tercih olacaktır.

gumus ayakkabi
gümüş ayakkabı ve bordo elbise

Bordo elbiseye hangi renk ayakkabı sorusunun bir diğer cevabı da her renge uyumlu olan gümüş renk ayakkabılardır. Gümüş renk ayakkabılar ile gri elbiseniz daha farklı bir tarza bürünebilir. Seçeceğiniz ayakkabının rengi ve tarzı elbisenizin de tarzını belirleyecektir.

bordo elbise altina ne renk ayakkabi
bordo elbise ile lacivert ayakkabı

Burada da yine siyah dışında bir renk arayanlar için bir alternatif ile geldim. Lacivert de bordo elbiseniz ile şık bir uyum yakalamanıza yardımcı olacaktır. Eğer kış ayında iseniz lacivert bir bot, yaz ayında iseniz de yukarıda gördüğünüz tarzda bir açık ayakkabı tercih edebilirsiniz.

bordo elbise altina bordo ayakkabi
bordo elbise altına bordo ayakkabı

Bordo elbise altına eğer bordo bir ayakkabı tercih edecek iseniz elbiseniz ile aynı tonda olması çok önemlidir. Eğer bu mümkün değil ise de çanta ve ayakkabınızın aynı ton ve kumaş türünden olması gerekir. Aksi halde yakalamaya çalıştığınız uyum, uyumsuzluk olarak karşınıza çıkacak.

iki renkli ayakkabi
bordo elbiseye hangi renk ayakkabı

Burada gördüğünü gibi iki renk ayakkabıları da bordo elbise altına tercih edebilirsiniz. İçerisinde barındığı renklerin bordo ile uyumlu olması yeterli olacaktır.

kahverengi ayakkabi ile bordo elbise uyumu
bordo ile kahverengi uyumlu mu

Bordo elbise altına bir diğer alternatif de kahverengi ayakkabı olacaktır. Kış ve sonbahar aylarının kombinleri için kahverengi ve siyah çokça tercih edilen renklerdir.

bordo elbise altina siyah ayakkabi
bordo elbiseye hangi renk ayakkabı

Burada sizlere bordo elbiseye hangi renk ayakkabı uyumlu olur sorusunun cevabını açıkladım. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
0/5 (0 Reviews)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu