Kız Çocuk Abiye Modelleri 2024

Kız çocuk abiye modelleri 2024 yılında nasıl şekilleniyor ve hangi modeller ön plana çıkıyor konusunu siz de merak ediyor iseniz doğru yerdesiniz.

Burada her ortam ve tarza uygun kız çocuk abiye modellerini sizler ile paylaşacağım.

Kız Çocuk Abiye Modelleri Nelerdir?

13
kız çocuk abiye modelleri 2024 15

Kız çocuklar için özel günlerde nasıl bir abiye seçeceğinizi bilmiyor iseniz buradaki görsellerden faydalanarak fikir edinebilirsiniz. Burada gördüğünüz her iki abiye modeli de düğünlerde kullanabileceğiniz abiye modellerindendir. Kabarık ve uzun modeller düşünüyor iseniz bu iki model tarzı modelleri değerlendirebilirsiniz.

14
kız çocuk abiye modelleri 2024 16

Burada da yine iki farklı abiye modeli görüyorsunuz. Yedi yazından itibaren olan çocuklar için kullanabileceğiniz bu modeller de uzun abiye modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Uzun çocuk abiye modellerini çok küçük yaşta tercih etmek doğru değildir. Takılıp düşme ihtimali yüksektir.

8
kız çocuk abiye modelleri 2024 17

Burada da kısa bir kız çocuk abiye modeli görüyorsunuz. Bu modelde tamamı pul işlemeli bir model olarak karşımıza çıkıyor. Doğum günü partilerinde, düğünlerde, yılbaşı partisi gibi partilerde çocuklarınız için tercih edebileceğiniz bu model aynı zamanda her yaştan çocuğa hitap eden bir modeldir.

1
kız çocuk abiye modelleri 2024 18

Kız çocuk abiye modelleri içerisinde en çok tercih edilen renk beyaz olarak karşımıza çıkıyor. Siz de beyaz bir abiye düşünüyor iseniz bu tip volanlı eteğe sahip kısa bir model tercih ederek küçük yaş çocuklarınız için kullanabilirsiniz.

4
kız çocuk abiye modelleri 2024 19

Kız çocukları genellikle pembe ve mor gibi renkleri tercih ediyor. Rengarenk ve cıvıl cıvıl renkler kız çocuklarının en sevdiği renklerdir. Yukarıdaki abiye hemen hemen tüm kızlar tarafından sevinçle karşılanacak modellerin başında geliyor.

12
kız çocuk abiye modelleri 2024 20

Burada da yine rengarenk gökkuşağı model bir çocuk abiye modeli görüyorsunuz. Hediye olarak abiye alacak iseniz ve kararsız kaldıysanız bu tip renkli modeller çocukları oldukça mutlu edecektir.

6
kız çocuk abiye modelleri 2024 21

Burada da zümrüt yeşili bir model görüyoruz. Kısa etek boyuna sahip, tül etekli, pul detayları, kollarda kabarık tül detayları bulunan bu elbise de oldukça şık bir model olarak karşımıza çıkıyor. Bu modeli de hemen her yaş grubu için kullanabilirsiniz. Bu tip modelleri de hem düğünlerde hem de partilerde tercih edebilirsiniz.

5
kız çocuk abiye modelleri 2024 22

Kuyruklu abiye modelleri de kız çocukları en çok cezbeden modellerdendir. Burada da prenses elbisesini andıran, tüller ile bezenmiş önü kısa arkası uzun şık bir çocuk abiye modeli görüyorsunuz.

10
kız çocuk abiye modelleri 2024 23

Son dönemde Elsa çizgi karakterinden dolayı kız çocuklarının favori renklerinden bir tanesi de mavi olarak karşımıza çıkıyor. Burada da küçük kızlar için açık mavi tül ve volan detaylı üst kısmı inci işlemeli bir kız çocuk abiye modeli görüyoruz. Kız çocuk abiye modellerinde çok tercih edilen modellerden bir tanesi de bu olarak karşımıza çıkıyor.

7
kız çocuk abiye modelleri 2024 24

Burada da yine kız çocuk abiye modellerinde Elsa karakteri etkisini görüyoruz. Elsa karakterinin elbisesini andıran bu elbise de özellikle kız çocuklarının doğum günü partilerinde çokça tercih ettiği uzun abiye modellerinden oluyor. Bu model de yine daha büyük kız çocukları için karşımıza çıkıyor.

3
kız çocuk abiye modelleri 2024 25

Burada da maviye alternatif olarak lacivert renk görüyoruz. Büyük pul detaylara sahip bu elbise de abartı olmasını istemediğiniz ortamlarda kullanabileceğiniz bir model olarak karşımıza çıkıyor.

9
kız çocuk abiye modelleri 2024 26

Özellikle beyaz tenli çocuklar için siyah renk çok tercih edilen renkler arasında. Elbette kız çocuklar genellikle bu tip renkleri tercih etmese de son dönemde yine bazı film karakterleri ile siyah giyinme furyası da çocuklar arasında görülmeye başlandı diyebiliriz. Burada da hem hollowen partisi hem de düğün gibi partilerde kullanabileceğiniz siyah renk tüllü katlı eteğe sahip ve uzun bir kız çocuk abiye modeli görüyoruz.

11
kız çocuk abiye modelleri 2024 27

Siyah modellerden devam edecek olursak burada da siyah renk ve katlı tül bir elbise görüyoruz. Bu tip modelleri de yedi sekiz yaşlarından itibaren kullanabilirsiniz.

Kız Çocuk İçin Abiye Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Kız çocuk abiye modelleri yukarıda gördüğünüz gibi sınırsızdır ancak bunca seçenek arasında seçim yapar iken nelere dikkat etmeliyiz konusu da kafa karışıklığına neden olur burada çocuğun yaşı dikkat edilecek olan ilk husustur.
  • Kız çocuk abiye modelleri hem uzun hem de kısa modeller olarak karşımıza çıkıyor. Altı yaşına kadar olan çocuklarda uzun modelleri tercih etmek eteğe takılarak düşmelere neden olabilir bu yüzden kısa veya midi boyları tercih etmek gerekir.
  • Küçük çocuklarda çok fazla boncuk ve inci gibi çocuğun kopararak yutma ihtimali olan ürünlere sahip elbiseleri tercih etmemeliyiz.
  • Çocuğun cildini tahriş edecek keskin taş ve süslemelere sahip abiyelerden de uzak durmakta fayda var.
  • Üst modeli çok fazla kabarık olan abiyeler özellikle küçük çocukları oldukça huzursuz ederek sıkıntıya neden olur.

Burada sizlere kız çocuk abiye modelleri hakkında bilgi verdim. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve büyükler için abiye modellerini buradan inceleyebilirsiniz. Öte yandan sosyal medyada bizi takip etmek için burayı tıklayabilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu